Pomoc dla CiebieWszechstronny zakres pomocy w nieprzewidzianych sytuacjach w życiu codziennym

Pomoc dla Ciebie to indywidualne ubezpieczenia:

  • Pomoc ZDROWIE – przydatne w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku

    Informacja w związku z zagrożeniem epidemicznym »

  • Pomoc DOM – na domowe awarie
  • Pomoc TELEFON i KIESZEŃ - ochrona telefonu i przedmiotów zwyczajowo noszonych przy sobie
  • Pomoc KOMPUTER i INTERNET - na problemy z komputerem lub w razie cyberataku
  • Pomoc SAMOCHÓD - w razie awarii auta

Od Ciebie zależy, jaki zakres ochrony ubezpieczeniowej wybierzesz.
Ubezpieczenia możesz kupić pojedynczo lub w pakietach:

Zobacz również:

Pakiet Pomoc dla Ciebie

Pakiet pomocy w nieprzewidzianych zdarzeniach w życiu codziennym. Obejmuje ubezpieczenia: Pomoc ZDROWIE, Pomoc DOM, Pomoc TELEFON i KIESZEŃ.

Kosztuje mniej niż 10 zł miesięcznie w połączeniu z dowolnym wariantem Konta dla Ciebie.

Pakiet Pomoc dla Ciebie PLUS

Kompleksowy zakres pomocy w nieprzewidzianych zdarzeniach w życiu codziennym. Obejmuje ubezpieczenia: Pomoc ZDROWIE, Pomoc DOM, Pomoc TELEFON i KIESZEŃ, Pomoc KOMPUTER i INTERNET, Pomoc SAMOCHÓD.

Niższa cena przy zakupie pakietu

Pełne wsparcie za jedyne 53 grosze dziennie

Pojedyncze ubezpieczenie kosztuje 4,50 zł.

Jeśli posiadasz jeden z wariantów Konta dla Ciebie, dostęp do wszystkich pięciu ubezpieczeń w Pakiecie Pomoc dla Ciebie PLUS kosztuje 16 zł miesięcznie. Dla miesiąca liczącego 30 dni to tylko 53 gr dziennie.

Czy jesteś przygotowany na każdą ewentualność?

Leżysz chory w łóżku i nie masz siły pójść do apteki po leki?

W ramach ubezpieczenia Pomoc ZDROWIE zostaną Ci dostarczone.

Woda z pękniętej rury zalewa Twoje mieszkanie?

W ramach ubezpieczenia Pomoc DOM przyjedzie fachowiec i naprawi usterkę.

Skradziono Ci portfel z dokumentami, w tym dowód rejestracyjny?

Dzięki ubezpieczeniu Pomoc TELEFON i KIESZEŃ otrzymasz: zwrot kosztów wydania nowych dokumentów i fotografii do nich, przerejestrowania samochodu wraz z tablicami, a dodatkowo 100 zł na nowy portfel.

Twój komputer odmówił posłuszeństwa?

Specjalista naprawi go w ramach ubezpieczenia Pomoc KOMPUTER i INTERNET.

Podczas podróży na drugim końcu Polski Twój samochód uległ awarii?

W ramach ubezpieczenia Pomoc SAMOCHÓD zostanie naprawiony na miejscu lub odholowany do najbliższego warsztatu.

Wygodne opłacanie składki

Składkę za ubezpieczenie możesz płacić wygodnie, bo automatycznie.

Może być pobierana z Twojego konta osobistego lub z rachunku karty kredytowej w naszym banku. Możesz też wybrać okres za jaki będzie pobierana - miesiąc, kwartał, pół roku lub też rok.

Jeden telefon, by skorzystać z pomocy assistance

W razie zdarzenia zadzwoń do ubezpieczyciela pod całodobowy numer telefonu 801 300 515 lub 71 77 32 333 (koszt połączenia wg stawki operatora).

Konsultanci przyjmą Twoje zgłoszenie i przekażą je do odpowiednich specjalistów.

Informacje prawne

Forma umowy: ubezpieczenie indywidualne

Ubezpieczyciel: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Agent: Credit Agricole Bank Polska S.A.

Ubezpieczony: osoba fizyczna

Szczegółowe informacje na temat zakresu ochrony zawarte są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Pomoc dla Ciebie. Wysokość stawek za ubezpieczenie wskazana jest w: Tabeli składek Credit Agricole Towarzystwa Ubezpieczeń S.A.(CATU). Wysokość bonusu finansowego dla klientów posiadających konto w Credit Agricole Bank Polska S.A. znajduje się w Regulaminie Oferty Bonusów za zakup ubezpieczenia z oferty CATU dla osób fizycznych posiadających konta w Credit Agricole Bank Polska S.A.

Credit Agricole Bank Polska S.A. stosuje zasady określone w przyjętej przez ZBP Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance.

Dokumenty
Jak zgłosić roszczenie?
 

Pytania i odpowiedzi

Co daje ubezpieczenie zdrowotne?

Ubezpieczenie zdrowotne jest jednym z wariantów ubezpieczenia na życie. W przypadku zachorowania na jedną z wymienionych chorób, ubezpieczony otrzymuje wypłatę świadczenia pieniężnego, które może przeznaczyć na szybszy powrót do zdrowia. W przypadku ciężkich chorób środki finansowe przeznaczone na zakup leków, wizyty u wybitnych specjalistów, czy rehabilitację mogą znacząco przyczynić się do poprawy naszego stanu zdrowia.

Poważne zachorowanie obejmuje choroby takie jak nowotwór złośliwy, zawał mięśnia sercowego, przewlekłą niewydolność nerek, przeszczep narządu, udar mózgu, łagodny nowotwór mózgu, utratę wzroku, stwardnienie rozsiane, poważne oparzenie ciała czy paraliż.

Więcej o zaletach ubezpieczenia na życie przeczytasz na naszym blogu.

Zobacz więcej

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie pozwala na pokrycie czy zwrot kosztów leczenia, w razie nieprzewidzianych wydarzeń. Ubezpieczenie może obejmować także Twoich bliskich. To jedno z podstawowych ubezpieczeń, które warto wykupić z myślą o sobie jak i naszych bliskich. W przypadku śmierci, osoba wskazana na polisie otrzymuje wypłatę świadczenia pieniężnego, co w niejednej sytuacji pozwoli rodzinie ponownie stanąć na nogi. W tych najtrudniejszych momentach liczy się każda pomoc i dobrze jeśli nie musimy dodatkowo martwić się finansowymi kłopotami. Ubezpieczenie na życie można zakupić w różnych wariantach i warto, aby posiadało ono ochronę na wypadek poważnego zachorowania i hospitalizacji. W przypadku zachorowania, otrzymamy środki finansowe, które mogą pomóc nam w powrocie do zdrowia, jeśli sfinansujemy z nich rehabilitację, droższe leki, wizyty u najlepszych specjalistów. W przypadku pobytu w szpitalu, otrzymamy świadczenie za każdy dzień pobytu (od 3 doby). To co ważne, ubezpieczenie możemy mieć ze składką miesięczną, co stanowi niewielki wydatek i nie obciąży naszego budżetu domowego.

Więcej o zaletach ubezpieczenia na życie przeczytasz na naszym blogu.

Zobacz więcej

Dlaczego warto ubezpieczyć kredyt?

Ubezpieczenie kredytu zabezpiecza spłatę zadłużenia. Twoja sytuacja życiowa może się zmieniać w czasie spłaty kredytu, ubezpieczenie pozwala na ograniczenie ryzyka, że kredyt nie zostanie spłacony, czy też Twoi bliscy nie zostaną obciążeni spłatą w przypadku nieprzewidzianych wydarzeń.

Zobacz więcej

Co daje ubezpieczenie kredytu gotówkowego?

Ubezpieczenie kredytu zabezpiecza spłatę zadłużenia. W przypadku utraty pracy, zdrowia lub życia ubezpieczyciel zobowiązuje się do pokrycia części lub reszty zadłużenia. Ubezpieczenie pomoże zapewnić stabilność finansową naszym bliskim na wypadek naszej śmierci. Dla nas samych, może okazać się zbawienne, gdy stracimy pracę, bądź czasowo nie będziemy do niej zdolni i będziemy przebywać na długotrwałym zwolnieniu lekarskim. To ważne, aby w tak ciężkich chwilach nie martwić się o spłatę zadłużenia naszych kredytów. To, co istotne, to fakt, że opłata ubezpieczeniowa zostanie doliczona do kwoty uzyskanego kredytu i wraz z nim zostanie rozłożona na raty. Nie obciąża to budżetu domowego wysoką kwotą jednorazowej składki.

Zobacz więcej

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Gdy planujesz swój wyjazd, nie wszystko może pójść po Twojej myśli. Dlatego warto zaopatrzyć się w polisę z szerokim zakresem ochrony oraz wysokimi sumami ubezpieczenia. Jeśli wydarzy się coś nieprzewidzianego, ubezpieczony ma możliwość skorzystania z organizacji i pokrycia kosztów leczenia, które szczególnie zagranicą mogą okazać się wysokie. Polisa powinna zawierać też ubezpieczenie bagażu podróżnego, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym, czy ubezpieczenie w razie kradzieży dokumentów. To ostatnie o tyle jest istotne, że dzięki niemu assistance zapewni nam zakup biletu powrotnego, pokrycie kosztów zakwaterowania i wyżywienia. Na koniec, warto upewnić się, czy ubezpieczenie turystyczne zawiera auto assistance. W przypadku nieprzewidzianej usterki samochodu, możemy wówczas liczyć na usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia, a jeśli okaże się to niemożliwe, holowanie pojazdu. Jeśli źle obliczymy zasięg do najbliższej stacji i nie zatankujemy wystarczającej ilości paliwa, możemy liczyć na jego dostarczenie do miejsca w którym auto odmówiło woli dalszej jazdy. W przypadku kradzieży samochodu bądź jego trwałego unieruchomienia, otrzymamy pomoc w powrocie do miejsca zamieszkania.

Więcej o zastosowaniu ubezpieczenia turystycznego przeczytasz na naszym blogu.

Zobacz więcej
Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

 
Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www