Aktualne oferty pracy

Dołącz do zespołu Banku Credit Agricole

  • 5 000 Pracowników
  • Centrala Banku we Wrocławiu
  • Ponad 380 placówek w całej Polsce
Sprawdź oferty pracy

Poznaj obszary i odkryj swoje miejsce w Banku Credit Agricole

IT
Bankowość
Zdalna
Back
Office
Bankowość
korporacyjna
Ryzyko
kredytowe
Finanse
Bankowość
detaliczna
Sprzedaż
i Własny biznes
w CA
Audyt /
Zarządzanie ryzykiem i kontrola
Marketing,
Komunikacja i CSR
HR
i Szkolenia
Obszar
Compliance
i Prawny
Usługi
Generalne
Odzyskiwanie
należności
Programy dla
studentów i absolwentów

5 najważniejszych powodów, dla których warto u nas pracować

1
Stabilność

Oferujemy stabilną pracę zarówno dla osób z doświadczeniem zawodowym, jak i dla rozpoczynających pracę zawodową. Możemy rozwijać się w ramach swojej ścieżki specjalistycznej lub przechodzić między obszarami. Rekrutacje wewnętrzne umożliwiają rozwój na wiele lat - zarówno w Banku Polska, jak i w całej Grupie CA.

2
Zespołowość

Lubimy pracować zespołowo. Nasi menedżerowie dbają o budowanie mocnych, dopasowanych do zadań zespołów i o przyjazną atmosferę. Po pracy… też chętnie spędzamy czas razem :)

3
Benefity

Korzystamy z licznych benefitów i przywilejów, które ułatwiają nam życie.
Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenia, szkolenia, produkty bankowe - to oferta, z której korzystamy na co dzień.

Karta Multisport
Prywatna opieka
medyczna
Szkolenia i coaching
4
Dobre miejsce do rozwoju

Rozwijamy się pod okiem profesjonalistów. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły. Wdrażamy ciekawe projekty. Dzielimy się wiedzą w programie szkoleń wewnętrznych "Dzielmy się Wiedzą" prowadzonych przez Ekspertów z różnych departamentów naszego banku.

5
Bank z możliwościami

Jesteśmy firmą z dużym potencjałem rynkowym. Od wielu lat z sukcesem budujemy pozycję banku uniwersalnego, rozwijając nowe linie biznesowe. Jesteśmy doceniani za wysokie standardy obsługi, profesjonalne produkty oraz etykę prowadzenia biznesu. Stoi za nami ponad 100 lat tradycji Grupy Credit Agricole.

Jesteśmy jednym z największych banków uniwersalnych w Europie.

Od ponad 100 lat świadczymy zintegrowane usługi bankowe. Działamy "prosto i z sensem" - jako Bank i jako pracodawca.

Poznaj nas lepiej

Zobacz co u nas słychać

marzec/kwiecień 2019

Targi pracy – wiosna 2019

Wiosenna edycja targów pracy za nami! Cieszymy się, że mogliśmy się z Wami spotkać i porozmawiać o karierze w banku, praktykach i poczęstować lodami :) Do zobaczenia na kolejnych eventach!
kwiecień 2019

Serwis rowerowy!

Jazda na rowerze jest przyjazna środowisku i pozytywnie wpływa na zdrowie. Nasze jednoślady przeszły serwis, byśmy bezpiecznie korzystali z tego ekologicznego transportu – codziennie dojeżdżając do pracy.
kwiecień 2019

Tydzień Ziemi

Obchodziliśmy Tydzień Ziemi! Wspólnie posprzątaliśmy Wrocław, zazieleniliśmy nasze placówki i ogródki, wybieramy szklane naczynia zamiast jednorazowych, ograniczamy zużycie papieru i korzystamy z eko transportu.
kwiecień 2019

Trzecia edycja Power Wyzwania Sportowego!

Wspieramy aktywność naszych pracowników i w tym celu już po raz trzeci zaprosiliśmy ich do wzięcia udziału w Power Wyzwaniu. Uczestnicy rywalizują ze sobą w takich dyscyplinach jak bieganie, kolarstwo, pływanie i wieeele innych.
marzec/maj 2019

Nasi eksperci na uczelniach

Wzięliśmy udział w Drogowskazach Kariery, projekcie GrafIT i WarÇaVa, odwiedziliśmy również Politechnikę Wrocławską. Przed nami kolejne spotkania, zapraszamy na LinkedIN, gdzie będziemy Was informować na bieżąco!
marzec/kwiecień 2019

Targi pracy

Zbliża się czas, gdy poszukujemy kandydatów na letnie praktyki ? Odwiedź nasze stoisko na wrocławskich targach pracy, porozmawiaj z nami o pracy w banku i weź udział w szkoleniu z rekrutacji na Career Expo. Do zobaczenia!
styczeń 2019

Podsumowujemy Career Ahead

Rok 2018 dobiegł końca, a z nim również zakończyliśmy kolejną edycję programu rozwojowego Career Ahead. Przeczytaj, co osiągnęliśmy i czego się nauczyliśmy? więcej...
grudzień 2018

Szlachetna Paczka w Credit Agricole

Nasz bank uczestniczy w przedsięwzięciu Szlachetna Paczka już od trzynastu lat. W tym roku nie mogło być inaczej! :) Wspólnie przygotowaliśmy paczki dla siedmiu rodzin, a w akcję zaangażowało się ponad 10 obszarów naszego banku.
grudzień 2018

Power Kroki

Najtrudniejszy jest... pierwszy krok :) W Credit Agricole wiemy, że regularna aktywność fizyczna sprzyja efektywności oraz dodaje energii do pracy i po pracy. Podczas Power Kroków regularnie chodzimy, przemierzając każdego dnia minimum 4 KM - by zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną :)
grudzień 2018

Warsztaty dla licealistów

Nasze specjalistki z departamentu HR przeprowadziły w liceum w Trzebnicy warsztaty skierowanie do maturzystów. Celem zajęć było odnalezienie swojego potencjału. Dzięki warsztatowi młodzież miała okazję poznać indywidualnie swoje mocne i słabsze strony oraz dowiedzieć się, jak powinien pracować efektywny zespół.
listopad 2018

Dzień otwarty Credit Agricole

21 listopada odbył się dzień otwarty w centrali banku we Wrocławiu. Nasi specjaliście przygotowali dla studentów dzień pełen atrakcji. Tego dnia uczestnicy wzięli udział m.in. w wykładach, networkingu ze specjalistami i grach na zasadzie escape roomu.
październik 2018

Program PowerON

Z dumą oznajmiamy, że Program powerON zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim Konkursie WellPower 2018 - jako projekt z zakresu wellbeingu.
wrzesień 2018

Sylwetki pracowników

Nasi pracownicy umiejętnie godzą pracę ze swoimi hobby. Co więcej przyznają, że ich pasje pomagają im w codziennych obowiązkach. Na naszym blogu opublikowaliśmy wywiady z naszymi pracownikami, w których dzielą się wskazówkami związanymi z ich pasjami, marzeniami i planami. Wszystkie wywiady znajdziecie na naszym blogu Poznajcie nas bliżej!
sierpień 2018

Nasi ekonomiści najlepsi w rankingu Reutersa!

Zespół naszych ekonomistów: Jakub Borowski, Jakub Olipra oraz Krystian Jaworski zajął 1 miejsce w rankingu prognoz wskaźników makroekonomicznych prowadzonym przez agencję informacyjną Reuters. W ubiegłym roku nasi eksperci zajęli w tym rankingu 2. miejsce, a dwa lata temu 1. Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni! :)
sierpień 2018

Akcja "Kup plecaka dla dzieciaka"

Za nami akcja "Kup plecaka dla dzieciaka", w której udało się skompletować 300 wyprawek szkolnych dla dzieci z dolnośląskich domów dziecka. W akcji wzięli udział pracownicy wrocławskich firm zrzeszonych w CSR WroClub, do którego należy nasz bank. Nam udało się zebrać 46 plecaków dzięki zaangażowaniu 1000 pracowników. Warto pomagać! :)
lipiec - sierpień 2018

Power Wyzwanie Sportowe

Podczas wakacji 130 pracowników brało udział w Power Wyzwaniu Sportowym. Podczas wyzwania pokonali aż 84 000 km. Wrażenie robią też 4 miliony kalorii spalone na dwóch nogach lub dwóch kołach. Zobaczcie, co daje satysfakcję w pracy i w sporcie naszym współpracownikom :)
lipiec 2018

Wakacyjne warsztaty dla pracowników

Nasi pracownicy podczas wakacji aktywnie brali udział w warsztatach malowania ceramiki, tworzenia lasu w słoiku czy fotografii. Podczas zajęć powstawały przepiękne dzieła. Udało nam się odkryć niejeden ukryty talent :)
czerwiec 2018

Treningi wspinaczki

Wzięliśmy udział w Power Treningu Wspinaczki, czyli kolejnym wydarzeniu w ramach programu PowerON, zorganizowanym przez naszego kolegę z pracy. Podczas zajęć wielokrotnie "poszliśmy w górę" - wylewając siódme poty, by zrealizować jeden cel - zdobycie jak najwyższych ścian wspinaczkowych.
maj 2018

Bieg firmowy 2018

19 maja pracownicy Credit Agricole wzięli udział w VI charytatywnych biegu firmowym organizowanym we Wrocławiu. A wszystko to w słusznym celu i wsparciu podopiecznych z fundacji Everest. Serdeczne gratulacje, dla wszystkich biegaczy - jesteśmy z Was dumni!
listopad 2017

Dzień otwarty

22 listopada zorganizowaliśmy w naszym Banku Dzień Otwarty. Uczestnikami wydarzenia byli studenci wrocławskich uczelni, którzy wzięli udział w grze stworzonej specjalnie na tę okazję. Zapraszamy do przeczytania relacji „W labiryncie korpo” na naszym blogu.
październik 2017

Nasi eksperci na Career Expo

Zachęcamy do wysłuchania naszych ekspertów HR na targach Career Expo we Wrocławiu. O 14.00 rozpocznie się debata Moderowanie kariery – kurs na sukces! z udziałem Katarzyny Załuskiej-Głuszczyńskiej, a o 16.05 zapraszamy na wykład Olgi Jaromi-Żmudy Autoprezentacja w rekrutacji. Do zobaczenia 25 października!
wrzesień 2017

Letnie praktyki First@CA

W czerwcu 2017 r. rozpoczęliśmy kolejną edycję programu praktyk First@CA. W tym roku nawiązaliśmy współpracę z 17 osobami. Praktykanci mogli wziąć udział w projekcie dotyczącym promocji naszego Banku. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem .
sierpień 2017

Targi pracy 2017

Wiosną uczestniczyliśmy w trzech dużych wrocławskich wydarzeniach i już przygotowujemy się do edycji jesiennej. Będziemy obecni na Politechnice Wrocławskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i Career Expo. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!
kwiecień 2017

Działamy w środowisku studenckim

Współpracując z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, wzięliśmy udział w Drogowskazach Kariery i projekcie GrafIT. Opowiadaliśmy o kompetencjach bankowca, user experience, social media i budowaniu modeli oceny wiarygodności kredytowej.
marzec - kwiecień 2017

Spotkajmy się na targach pracy

W marcu i kwietniu angażujemy się w targi pracy we Wrocławiu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska gdzie będziecie mieli okazje porozmawiać z przedstawicielami HR i biznesu o praktykach i aktualnie prowadzonych rekrutacjach. Znajdziecie nas na Akademickich Targach Pracy, Absolvent Talent Days i Career Expo!
16 lutego 2017

Wystąpimy na TEDxWSB

W Walentynki znajdziecie nas na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, gdzie wystąpi nasz prelegent Konrad. W trakcie swojego wykładu postara się odpowiedzieć na pytanie: czy User Experience słucha bardziej serca czy rozumu? Relacja z wydarzenia na naszym profilu FB !
16 stycznia 2017

Rozpoczęliśmy kolejną edycję programu Career Ahead!

Z początkiem roku przyjęliśmy do naszej organizacji nowych uczestników programu rozwojowego Career Ahead! Po kilkuetapowej rekrutacji (testy rekrutacyjne, escape room, rozmowy rekrutacyjne, assessment center) rozpoczęli współpracę ze swoimi coachami. Trzymamy za nich kciuki i życzymy samych sukcesów!
19 października 2016

Uczestniczyliśmy w Targach Pracy

Tematem przewodnim jesiennych targów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu była rekrutacja do programu rozwojowego Career Ahead . W trakcie wydarzenia byliśmy obecni w dwóch lokalizacjach: w gmachu biblioteki oraz na kampusie uczelni wraz z CA Mobilem, gdzie prowadziliśmy wstępne rozmowy rekrutacyjne. Oprócz tego poprowadziliśmy wykład o sekretach rekrutujących.
17 października 2016

Rekrutacja do programu Career Ahead

W połowie października rozpoczęliśmy rekrutację do programu Career Ahead. W tym roku poszukujemy 10 osób do różnych obszarów zarówno we Wrocławiu jak i w Warszawie. Jesteś zainteresowany intensywnym rozwojem swojej kariery? Dowiedz się więcej i zaaplikuj! Więcej informacji o programie znajdziesz TUTAJ .
3 października 2016

Kolejna edycja First@CA za nami!

Zakończyliśmy tegoroczną edycję programu praktyk letnich First@CA. W wakacje przyjęliśmy do naszej organizacji 22 praktykantów, którzy uczyli się pod okiem najlepszych profesjonalistów. Dodatkowo ochotnicy mogli wziąć udział we wspólnym projekcie oraz szkoleniu z wizualizacji danych. Kolejna edycja już za rok!
26 lipca 2016

Zagraj w Grę Archipelago!

Zastanawiasz się, czy praca w banku jest dla Ciebie? Teraz możesz to sprawdzić! Weź udział w grze Archipelago: wciel się w rolę agenta luksusowych nieruchomości i wybierz swoją strategię współpracy z klientami. Oprócz dobrej zabawy, otrzymasz profesjonalny raport z diagnozą Twoich kompetencji. Po ukończeniu gry masz szansę wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej w jednej z naszych placówek i rozpocząć swoją karierę w bankowości! Zobacz więcej
CZERWIEC 2016

Pracownicy Credit Agricole ciągle aktywni!

Druga połowa czerwca obfitowała w ważne wydarzenia. Nasi prelegenci wystąpili aż na 3 dużych konferencjach na których mówili między innymi o tym jak sprowadzić pojęcie czasu do poziomu funkcji =jeżeli()? (Paweł), o kobietach jako talentach w firmie (Kasia) oraz o możliwości wprowadzenia modelu TDI w zespołach rozproszonych (Agnieszka i Laura).
02 CZERWCA 2016

Przyjęliśmy pierwszych praktykantów!

Za nami pierwsze tegoroczne spotkanie adaptacyjne w ramach programu First@CA. Czerwcowi praktykanci otrzymali komplet informacji potrzebnych do rozpoczęcia praktyki. Oprócz tego, w trakcie przygotowanych gier integracyjnych mogli bliżej się poznać i poczuć atmosferę panująca w naszym banku.
12 - 13 MAJA 2016

Nasi Eksperci jako prelegenci na konferencjach branżowych!

W dniach 12 - 13 maja 2016 w Warszawie odbyła się konferencja SCRUM Days, na której jednym z prelegentów i trenerów prowadzących warsztaty była Renata z Zespołu Szkoleń. Renata poprowadziła warsztat pt. "Evolution or Revolution? Why Transformation Efforts Fail" . Warsztat skierowany był do Scrum Masterów i menadżerów IT.
MARZEC - KWIECIEŃ 2016

Wiosenna edycja targów pracy za nami!

W marcu i kwietniu uczestniczyliśmy w targach pracy Absolvent Talent Days, Career Expo oraz na Politechnice Wrocławskiej i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Opowiadaliśmy o możliwościach odbycia praktyk, staży oraz pracy w Banku. Oprócz tego nasi eksperci wygłosili kilka wykładów merytorycznych.
4-15 KWIETNIA 2016

Bank Credit Agricole na Drogowskazach Kariery

W kwietniu po raz pierwszy weźmiemy udział w Drogowskazach Kariery - projekcie koordynowanym przez NZS. W ramach tego projektu na uczelniach w całej Polsce organizowane są warsztaty, wykłady i panele dyskusyjne. Nasi eksperci poprowadzą zajęcia z social media, data miningu oraz rozmowy rekrutacyjnej na UE oraz Politechnice we Wrocławiu.
14 LIPCA 2015

Za nami dzień CA

Dzień CA to lokalne akcje promocyjne w sieci sprzedaży, w których pracownicy z Centrali wspierają swoich kolegów z placówek w nawiązywaniu relacji z klientami. Podczas tegorocznego Dnia banku Credit Agricole 168 pracowników z Centrali oraz 16 pracowników z innych spółek Grupy: Amundi, CALIE/CATU i zewnętrznego Contact Center odwiedziło 179 placówek bankowych CA w całej Polsce. Był to czas nie tylko na poznanie specyfiki pracy kolegów z sieci sprzedaży, ale i na integrację.
20 i 21 CZERWCA 2015

Weekend Absolwenta

20 i 21 czerwca 2015 uczestniczyliśmy w Weekendzie Absolwenta organizowanym przez Kuźnię Kadr VII przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Podczas wydarzenia absolwenci wzięli udział w warsztatach prowadzonych przez wykładowców akademickich i ekspertów z różnych branż. Pracownicy naszego banku podzieli się swoją wiedzą na sześciu warsztatach.
16 LIPCA 2015

Nasz Zespół Szkoleń nagrodzony tytułem "HR Dream Team 2015"

Zespół Szkoleń z Departamentu Rekrutacji i Rozwoju został nagrodzony w konkursie Grupy Pracuj.pl za program "Dzielmy się wiedzą”. W ramach konkursu nasz projekt konkurował z 42 projektami zgłoszonymi przez inny firmy. W nagrodę nasze koleżanki wygrały warsztaty z prezentacji z Tomaszem Kamelem! Gratulacje dziewczyny :)

Dołącz do nas

Sprawdź oferty pracy