Kupno mieszkania lub domu Zakup wymarzonego mieszkania lub domu na kredyt jest teraz wyjątkowo prosty

Kredyt mieszkaniowy w Banku Credit Agricole pozwoli Ci sfinansować zakup mieszkania lub domu zarówno na rynku pierwotnym (od dewelopera), jak i wtórnym. Możesz też sfinansować inne, szczególne cele np. nabycie prawa odrębnej własności lokalu w spółdzielni mieszkaniowej lub nabycie własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego.

Kwota kredytu

Maksymalnie 90% wartości nieruchomości
40 000 zł
3 500 000 zl

Wartość nieruchomości

Kwota kredytu nie może przekroczyć 90% wartości nieruchomości

Okres spłaty

1 rok
35 lat

Rodzaj raty

Raty spłaty kredytu, w których wszystkie raty kapitałowo-odsetkowe mają taką samą wysokość.
Raty spłaty kredytu, w których część kapitałowa ma taką samą wysokość przez cały okres spłaty, a część odsetkowa maleje.

Obniż ratę kredytu, wybierając dodatkowe produkty

Proszę zaznaczyć wpływy

Ubezpieczenia
Dba o bezpieczeństwo finansowe Twoje i Twoich bliskich.
To ochrona na wypadek zdarzeń losowych (np. pożar, huragan).
Pozostałe
Skorzystaj z karty kredytowej i obniż ratę swojego kredytu. Niższa marża oznacza niższe raty.
Skorzystaj z limitu w koncie. To pieniądze dla Ciebie w razie niezaplanowanych wydatków, np. kilka dni przed pensją.
 
Pierwsza Rata
Oprocentowanie
Prowizja

Prowizja 0%

%

(stopa bazowa % + marża %)

0 zł

 
Pierwsza Rata
Oprocentowanie
Prowizja

Niska marża

%

(stopa bazowa % + marża %)

2% od kwoty kredytu
Powyższa kalkulacja zawiera dane szacunkowe, służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa, rekomendacji, ani też kierowanego do kogokolwiek zaproszenia do zawarcia umowy kredytu na zaprezentowanych warunkach. Wysokość obniżki marzy za zakup poszczególnych produktów oraz warunki, które Kredytobiorca musi spełnić do ich otrzymania zawarte są w dokumencie "Marże i prowizje dla Klientów Credit Agricole Bank Polska S.A. Kredyt mieszkaniowy w PLN (standard)" dostępnym na www.credit-agricole.pl. Ostateczna wysokość marży jest ustalana w Umowie kredytowej; pozostaje ona niezmienna przez cały okres kredytowania, o ile Kredytobiorca dotrzyma warunków określonych w Umowie kredytowej. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,8 %. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 203 700 zł; całkowita kwota do zapłaty 330 771,63 zł; całkowity koszt kredytu 127 071,63 zł (w tym odsetki 112 219,11 zł, prowizja od udzielenia kredytu 0 zł, prowizja za wcześniejszą spłatę 0 zł, ubezpieczenie na życie 9 653,27 zł, ubezpieczenie nieruchomości 4 760,25 zł, opłata za prowadzenie konta osobistego 0 zł, opłata za operat szacunkowy 420 zł, PCC 19 zł); okres kredytowania wynosi 275 miesięcy – w równych ratach; rata miesięczna 1 145,85 zł; oprocentowanie kredytu 4,1% będące sumą stopy bazowej (stopa zmienna WIBOR 3M) obowiązującej w Banku (1,7%) i marży Banku (2,4%); dla LTV równego 80% podwyższona marża do czasu ustanowienia hipoteki o 1,2% punktu procentowego za okres 6 miesięcy – 810,36 zł. Kalkulacja z 5.04.2018 .r na reprezentatywnym przykładzie. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c. W przypadku zawarcia umowy ze zmienną stopą procentową istnieje ryzyko zmiany tej stopy, w tym również jej podwyższenia, co może spowodować zwiększenie raty kredytu. Jako zabezpieczenie umowy kredytu hipotecznego wymagane jest ustanowienie hipoteki dla nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu. Do zawarcia umowy kredytu hipotecznego wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenie nieruchomości. Decyzja kredytowa podejmowana jest na podstawie oceny zdolności kredytowej. Credit Agricole Bank Polska S.A. nie świadczy usług doradczych w zakresie oferowania konsumentom umów kredytu hipotecznego.
Kwota kredytu
Okres spłaty
Rodzaj rat
Dodatkowe produkty wpływające na obniżenie marży:
Konto z wpływem wynagrodzenia w kwocie:
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie nieruchomości
Karta kredytowa
Indywidualna Linia Kredytowa

Harmonogram rat:

nr ratyczęść kapitałowaczęść odsetkowarazem

Pokaż dalej

nr ratyczęść kapitałowaczęść odsetkowarazem

Pokaż dalej

Zakup mieszkania krok po kroku
 • 1.

  Oszacuj budżet

  Sam wiesz w jakiej lokalizacji i jak duże mieszkanie lub dom, chcesz kupić. Zanim poświęcisz czas na szukanie najlepszego lokum dla siebie, oszacuj budżet, którym będziesz dysponować.

  Pamiętaj, Twój wkład własny powinien wynosić przynajmniej 10% wartości kupowanej nieruchomości.

 • 2.

  Wybierz nieruchomość

  Gdy już wiesz, jaki kredyt możesz otrzymać, wyrusz na poszukiwania wymarzonego mieszkania lub domu.

 • 3.

  Złóż wniosek kredytowy

  Znalazłeś nieruchomość, którą chcesz kupić? Wypełnij formularz on-line. Informacje o dostępnym kredycie hipotecznym i listę niezbędnych dokumentów otrzymasz w wiadomości e-mail. Następnie podpisz przedwstępną umowę sprzedaży i złóż wniosek kredytowy w placówce. W razie wątpliwości zapytaj doradcę.

 • 4.

  Po otrzymaniu decyzji kredytowej, przyjdź i podpisz umowę

  Po pozytywnej decyzji kredytowej otrzymasz od nas projekt umowy. Zapoznaj się dokładnie z jej treścią. W razie potrzeby, wszelkie wątpliwości wyjaśni Ci nasz doradca.

 • 5.
 • od 40 000 zł

  minimalna kwota kredytu

 • do 35 lat

  okres kredytowania

 • PLN

  waluta kredytu

 • tylko 10%

  wkładu własnego

 • 0% prowizji

  za wcześniejszą spłatę

Dlaczego warto?

Sam decydujesz o wysokości swojej raty

W Banku Credit Agricole to Ty decydujesz o wysokości swojej raty. Biorąc kredyt mieszkaniowy, możesz skorzystać z ofert dodatkowych produktów – ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nieruchomości, karty kredytowej, Programu Systematycznego Oszczędzania. Im więcej produktów dodatkowych weźmiesz, tym niższa będzie marża Twojego kredytu. A to oznacza, że będziesz płacić niższe raty.

0% prowizji za udzielenie kredytu lub niższa marża

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie opcje wyjściowe. Pierwsza – bez prowizji za udzielenie kredytu, ale z wyższą marżą. Druga – z niższą marżą, ale pobieraną prowizją za udzielenie kredytu. Sam wybierasz, która z nich bardziej Ci odpowiada, a następnie możesz obniżyć marżę, decydując się na skorzystanie z dodatkowych produktów.

Wcześniejsza spłata zawsze bez prowizji

Kredyt mieszkaniowy bierzesz na wiele lat, jeśli jednak będziesz chciał spłacić część lub całość zadłużenia wcześniej, masz taką możliwość. Nie pobierzemy za to prowizji, niezależnie od tego, kiedy dokonasz wcześniejszej spłaty.

Wakacje kredytowe

Po każdych 12 miesiącach terminowej spłaty, raz w roku możesz otrzymać „wakacje kredytowe”. Dzięki wakacjom, część miesięcznego budżetu możesz przeznaczyć na inne wydatki, bo nie płacisz kapitałowej części raty.

Do 90% wartości nieruchomości

Minimalna kwota kredytu to 40 000 zł, maksymalna – zależy tylko od Twojej zdolności kredytowej i wartości nieruchomości, którą chcesz nabyć. W dowolnej chwili możesz wnioskować o zwiększenie przyznanej kwoty, by zyskać środki np. na remont

Ubezpieczenia do kredytu

Kredyt hipoteczny jest dużym zobowiązaniem finansowym, często zaciąganym na całe życie. Dlatego, razem z kredytem mieszkaniowym warto skorzystać z odpowiedniego ubezpieczenia - zapewni Ci ono pomoc w spłacie kredytu w trudnych sytuacjach życiowych oraz zabezpieczy Twoje mienie. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu na życie, ubezpieczeniu nieruchomości.

Karencja w spłacie kapitału

Zakup nieruchomości wiąże się z dużymi wydatkami – koszty związane z transakcją, przeprowadzka, urządzanie domu. Dajemy Ci możliwość złapania finansowego „oddechu” – możesz odroczyć płatność kapitałowej części raty w początkowym okresie spłaty. W przypadku zakupu nieruchomości: z rynku wtórnego do 12 miesięcy, z rynku pierwotnego – do 36 miesięcy.

Pomoc w wycenie nieruchomości

Nie musisz szukać rzeczoznawcy na własną rękę. Za naszym pośrednictwem, wykonasz operat szacunkowy kredytowanej nieruchomości.

Podgląd online oraz w aplikacji mobilnej

Masz kontrolę nad swoim kredytem dzięki dostępowi przez Serwis internetowy CA24 i aplikację CA24 Mobile. Informacje o kredycie są dostępne gdziekolwiek jesteś.

10 000 rabatów i ofert specjalnych
dla klientów Credit Agricole

Sprawdź rabaty
Oprocentowanie i opłaty

Tabela oprocentowania kredytów i pożyczek mieszkaniowych

TABELA OPROCENTOWANIA KREDYTÓW I POŻYCZEK HIPOTECZNYCH W CREDIT AGRICOLE BANK POLSKA S.A. Oprocentowanie kredytu = stała marża ustalana indywidualnie z Klientem + zmienna stopa bazowa
Wysokość marż dla kredytów i pożyczek hipotecznych
dla kredytu mieszkaniowego w PLNOd 1,85%
dla pożyczki hipotecznej w PLNOd 4,25%
dla kredytu konsolidacyjnego w PLNOd 2,50%

Ostateczną wysokość marży określa umowa kredytu

Oprocentowanie kredytu mieszkaniowego jest zmienne i składa się z dwóch elementów: stałej marży oraz zmiennej stopy bazowej.

Za stopę bazową przyjmujemy Rynkową Stopę Referencyjną:

 • WIBOR 3M dla PLN
 • LIBOR 3 M dla CHF
 • EURIBOR 3M dla EUR

Stopy bazowe oraz współczynniki zmiany oprocentowania

STOPY BAZOWE ORAZ WSPÓŁCZYNNIKI ZMIANY OPROCENTOWANIA

Wyznaczone na podstawie notowań WIBOR 3M, LIBOR 3M, EURIBOR 3M zgodnie z zasadami określonymi w umowach kredytów mieszkaniowych, kredytów mieszkaniowych z dopłatami "Rodzina na swoim", kredytów konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych, dla kredytów z dofinansowaniem wkładu własnego "Mieszkanie dla Młodych".

Od 1 lipca 2018 r. do ustalenia wysokości stopy bazowej przyjmuje się wysokość wskaźnik referencyjny WIBOR 3M z 25- tego dnia miesiąca kalendarzowego. Jeżeli ten dzień jest dniem wolnym Administratora wskaźnika referencyjnego, wówczas przyjmuje się wartość z ostatniego dnia roboczego przed 25-tym. Administratorem wskaźnika referencyjnego jest GPW BENCHMARK S.A. Aktualna wartość stawek WIBOR 3M publikowana jest na stronie internetowej https://www.gpwbenchmark.pl.

Tabela stóp bazowych oraz współczynników zmiany oprocentowania obowiązująca w okresie od 1.07.2020 r. do 30.09.2020 r.
Waluta Stopa referencyjna Stopa bazowa Współczynnik zmiany oprocentowania
PLN1WIBOR 3M0,26%0,25%
CHF2LIBOR 3M-0,70%0,10%

1 Obowiązuje dla umów kredytowych zawartych do 08.05.2011r.

2 Wysokość stopy bazowej dla kredytów udzielonych przez Bank w danej walucie. Podanie wysokości stopy bazowej nie jest równoznaczne z dostępnością waluty w ofercie Banku w zakresie udzielania nowych i przewalutowywania istniejących kredytów

Tabela stóp bazowych oraz współczynników zmiany oprocentowania obwiązująca dla kredytów/pożyczek w okresie od 1.09.2020 r. do 30.11.2020 r., dla których we wrześniu 2020 r. następuje zmiana stopy bazowej na zasadach określonych w umowach kredytów
Waluta Stopa referencyjna Stopa bazowa Współczynnik zmiany oprocentowania
PLN3WIBOR 3M0,23%0,25%
EUR4EURIBOR 3M-0,42%0,20%

3 Obowiązuje dla umów kredytowych zawieranych od 09.05.2011r. do 22.07.2017 r.

4 Wysokość stopy bazowej dla kredytów udzielonych przez Bank w danej walucie. Podanie wysokości stopy bazowej nie jest równoznaczne z dostępnością waluty w ofercie Banku w zakresie udzielania nowych i przewalutowania istniejących kredytów.

Wysokość stóp bazowych obowiązujących od 1.09.2020 r. do 30.11.2020 r.

Walutawskaźnik referencyjnyStopa bazowa
PLN5WIBOR 3M z dnia 28.08.2020 r.60,23%

5Obowiązuje dla umów kredytowych zawieranych od 23.07.2017 roku.

6Dla kredytów udzielonych od 23.07.2018 roku, do ustalenia wysokości stopy bazowej przyjmuje się wysokość wskaźnika referencyjnego WIBOR 3M z 25- tego dnia miesiąca kalendarzowego Jeżeli ten dzień miesiąca jest dniem wolnym Administratora wskaźnika referencyjnego, wówczas przyjmuje się wartość wskaźnika z ostatniego dnia roboczego przed 25-tym. Administratorem wskaźnika referencyjnego jest GPW BENCHMARK S.A. Aktualna wartość stawek WIBOR 3M publikowana jest na stronie internetowej https://www.gpwbenchmark.pl/.

Wysokość stóp bazowych obowiązujących od 1.09.2020 r. do 30.09.2020 r.

Walutawskaźnik referencyjnyStopa bazowa
PLNWIBOR 3M z dnia 25.08.2020 r.0,23%

Informacja o wysokości odsetek karnych

Oprocentowanie zadłużenia przeterminowanego jest zmienne i równe dwukrotnej wysokości oprocentowania kredytu określonego w umowie kredytowej, lecz nie więcej niż dwukrotność wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki maksymalne za opóźnienie) określonych w art. 481 kodeksu cywilnego, obowiązującej w okresach, za które odsetki są naliczone.

Dokumenty

Karta Informacyjna

Dokumenty związane z opłatami dla Klienta

Wniosek kredytowy

Inne

Ubezpieczenie nieruchomości

Dokumenty obowiązujące

Ubezpieczyciel: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

Dokumenty archiwalne

Ubezpieczyciel: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A

Ubezpieczyciel: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.

Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie od utraty pracy

Dokumenty obowiązujące

Ubezpieczyciel: Credit Agricole Life Insurance Europe S.A. Oddział w Polsce

Dokumenty archiwalne

Ubezpieczyciel: Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa S.A.

Jak wziąć kredyt?

Pytania i odpowiedzi

Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

 
Twoja opinia
 
 
Nowy wygląd strony www