Terminale płatnicze

Przyjmuj płatności jak chcesz i gdzie chcesz. Postaw na sprawdzone rozwiązania i dopasuj terminal do swojego biznesu.

Płatności bezgotówkowe to wygoda dla Twojej firmy i swoboda wyboru dla klienta. Co zyskujesz, decydując się na terminal płatniczy w naszym banku?

  • wybierasz odpowiedni dla siebie rodzaj urządzenia – terminal POS,
  • zachowujesz najwyższe standardy bezpieczeństwa i ochrony danych płatniczych,
  • nie płacisz za terminal przez 12 miesięcy w Programie Polska Bezgotówkowa,
  • zwrot pieniędzy z transakcji otrzymujesz na konto już kolejnego dnia roboczego.

Prowadzisz punkt gastronomiczny, hostel, sklep, salon fryzjerski, a może inną działalność handlową lub usługową? W każdym biznesie docenisz wygodę korzystania z terminala płatniczego - podobnie jak Twoi klienci.

Zobacz też

Terminale płatnicze dla firm o różnych potrzebach

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych, której celem jest upowszechnienie płatności bezgotówkowych w Polsce oraz zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji i użytkowania terminala.

Program jest skierowany przede wszystkim do małych i średnich firm, które chcą rozpocząć przyjmowanie zapłaty za towary i usługi za pomocą kart płatniczych. Przystępując do programu, otrzymujesz darmowy terminal płatniczy na okres 12 miesięcy. Po tym czasie obowiązują niewielkie opłaty określone w umowie.

Darmowy terminal płatniczy w ramach programu mogą otrzymać osoby, które:

  • w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowały płatności bezgotówkowych w swojej firmie,
  • osiągają obrót do 100 tys. zł w skali 12 miesięcy,
  • nie przystępowały w ostatnich miesiącach do programu,
  • reprezentują sektor MŚP, sektor publiczny lub branżę urządzeń vendingowych.

Udział w programie jest bezpłatny. Programem zarządza Fundacja Polska Bezgotówkowa.

Jak zamówić terminal płatniczy?

Aby zamówić terminale dla firmy, musisz mieć konto firmowe w naszym banku. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz je szybko założyć przy okazji składania zamówienia na terminal płatniczy - np. poprzez aplikację CA24 Mobile pełną korzyści.

Terminal zamówisz wygodnie za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie wybranego rodzaju urządzenia (terminal POS. Po zapoznaniu się z ofertą i uzupełnieniu niezbędnych danych skontaktujemy Cię z firmą Elavon, która przygotuje umowę.

Chcesz wymienić terminal na nowy?

Jeśli masz już terminal od innego operatora, ale szukasz korzystniejszych warunków współpracy, możesz wymienić go na terminal Elavon. Za dzierżawę zapłacisz tylko 1 zł miesięcznie przez pierwsze 6 miesięcy, gdy podpiszesz umowę na 36 miesięcy lub 1 zł netto miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące gdy podpiszesz umowę na 24 miesiące. Dodatkowo otrzymasz całodobowe wsparcie i dostęp do najważniejszych informacji online.

Niezależnie od tego, czy rozważasz zakup pierwszego terminala płatniczego w swojej firmie, czy już od dawna oferujesz swoim klientom możliwość płatności bezgotówkowych - w Credit Agricole zapewniamy atrakcyjne warunki i rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia