Dokumenty z banku w wersji elektronicznej - trwały nośnik

Wiele dokumentów z banku - zmiany w umowach, regulaminach, tabelach opłat i prowizji oraz informacje o zmianach w naszych usługach udostępniamy Ci w wersji elektronicznej, bez ich drukowania i wysyłania listem. Dzięki temu wspólnie oszczędzamy czas i środowisko - my chronimy drzewa, a Ty masz wygodny dostęp do informacji.

Wejdź do naszego serwisu CA24 eBank, przejdź do sekcji Wiadomości, do zakładki Moje dokumenty i łatwo wyszukaj ten, którego potrzebujesz.

Jeśli podpisujesz umowę ratalną, a nie podałeś nam adresu mejlowego, Twoje dokumenty udostępnimy w archiwum dokumentów na dedykowanej platformie pod adresem https://archiwum.credit-agricole.pl lub w CA24 eBank (jeśli masz do niego dostęp).

Kiedy udostępnimy tam dla Ciebie nowy dokument - wyślemy Ci mejla lub SMS z powiadomieniem.

Ta elektroniczna forma zapisywania i udostępniania dokumentów spełnia wymogi tzw. trwałego nośnika, czyli pozwala je wielokrotnie odczytywać i jednocześnie uniemożliwia ich zmianę. Dokument raz zapisany zostanie niezmienny (stąd określenie „trwały”). Wcześniej za trwały nośnik uważane były tylko dokumenty papierowe, płyta CD/DVD, mejl z załączonym plikiem pdf i plik pdf zapisany na specjalnym nośniku.

Przejdź do archiwum dokumentów

Zobacz więcej informacji

Więcej informacji pod numerem telefonu: 19 019 (koszt połączenia wg stawki Twojego operatora) lub u doradców w naszych placówkach.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia