Lokaty w Ofercie Mobilnej

Lokaty w Ofercie Mobilnej = wyższe oprocentowanie

Korzystając z aplikacji CA24 Mobile możesz założyć lokaty terminowe w PLN ze stałym oprocentowaniem wyższym w porównaniu z ofertą standardową. Nie ma ograniczenia w kwocie lokaty, ani w liczbie lokat, które założysz w Ofercie Mobilnej.

Lokata do 1,70% w skali roku dla nowych środków

Teraz, na lokatach zakładanych z nowych środków, możesz zyskać 1,20% na lokacie 180-dniowej i 270-dniowej, 1,40% na 1-rocznej i 2-letniej i aż 1,70% na lokacie zakładanej na 3 lata. Oferta dostępna jest w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24 (dla wszystkich rodzajów kont z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych), na łączną kwotę do 100 000 zł (wskazany limit dotyczy sumy lokat założonych od dnia 1.04.2020 r. odpowiednio dla każdego ze wskazanych okresów w ramach jednego konta). Nowe środki - środki, które stanowią przyrost salda w stosunku do stanu środków zgromadzonych na koncie Klienta na dzień 29.02.2020 r. Minimalna kwota lokaty terminowej to 1 000 zł.

Duży wybór okresów lokat w Lokatach standardowych

Duży wybór okresów lokat

Zaplanuj, jak chcesz zarabiać! Wybierz lokatę na 1, 2, 3, 6, 9 miesięcy, 1 rok, 2 lub 3 lata. W każdej z nich możesz wybrać opcję automatycznego odnawiania lokaty po jej zakończeniu.

Dowolna liczba lokat w ramach konta osobistego w Lokatach standardowych

Dowolna liczba lokat w ramach konta osobistego

Sam zdecyduj, ile lokat terminowych chcesz otworzyć w ramach swojego konta osobistego. Minimalna kwota lokaty terminowej 1000 zł.

Pozostałe informacje poniżej

Blog Banku Credit Agricole

Nie masz czasu na szukanie prezentów? Oto gotowa lista 11 prezentów na Gwiazdkę, które nie zrujnują Twojego portfela!

Wszyscy wiemy jak stresujące może być wybieranie prezentów przed Bożym Narodzeniem, szczególnie jeżeli musimy dzielić czas między pracą, obowiązkami w domu i innymi zobowiązaniami, a szukaniem idealnych prezentów. W tym roku przychodzimy Ci z pomocą: przygotowaliśmy dla Ciebie listę 11 pomysłów na Gwiazdkowe prezenty, które nie tylko spodobają się każdemu, a także nie zrujnują Twojego portfela […]  Więcej...

CAsfera.pl

Wiosenne porządki z kontem bankowym

Przenosząc konto możesz zaoszczędzić do kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych rocznie. Zdarza się, że nowy bank dodatkowo zapłaci ci za tę zmianę. Poza finansowymi korzyściami weź pod uwagę  wygodę, której nie doświadczałeś – płatności na telefon BLIK, Google oraz Apple Pay. Ziarnko do ziarnka, a…. – to powiedzenie znają już dzieci. W ten sposób zachęcamy […]  Więcej...

Agnieszka
Gorzkowicz

Ostrzeganie bliskich ma znaczenie

Według danych Komendy Głównej Policji w pierwszym półroczu 2018 r. w kraju oszukano blisko 1,7 tys. seniorów. Łącznie stracili oni prawie 27 mln zł. Zachęcamy do porozmawiania z bliskimi, jak nie paść ofiarą oszustów. Zarówno dane udostępniane przez Policję, jak i doniesienia napływające z mediów nie pozostawiają złudzeń – wyłudzenia, których ofiarami pada starsza część naszego społeczeństwa nie […]  Więcej...

Pokaż wszystkie artykuły

Wysokość zysku znana od pierwszego dnia

W przypadku lokat z oprocentowaniem stałym wysokość swojego zysku znasz już w dniu otwarcia lokaty. Dzięki temu pewnie lokujesz swoje środki.

Policz ile zaoszczędzisz

Skorzystaj z aplikacji CA NAVIGATOR. Dowiesz się, ile zarobisz oszczędzając na lokacie, czy ten produkt w największym stopniu pomoże realizować Twoje potrzeby, czy też jest w naszej ofercie inny, lepszy dla Ciebie produkt służący gromadzeniu oszczędności. Dowiedz się więcej

Wygodne otwarcie lokaty w placówce, przez Internet oraz telefon

Lokatę możesz otworzyć w dogodny dla siebie sposób: odwiedzając placówkę Banku, przez Internet lub telefon – również za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Polecamy również:

Rachunek Oszczędzam - lojalni zyskująSwobodne oszczędzanie z większym zyskiemZarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówceWypłaty bez szkody dla odsetek0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Szczegóły

Oprocentowanie

Lokaty terminowe w PLN

Obowiązuje od dnia 01.04.2020 r.

Długość lokaty Oprocentowanie stałe Oprocentowanie zmienne
Oferta standardowaOferta mobilna 1 Oferta na nowe środki 2 Stopa bazowa + marżaOprocentowanie obowiązujące od 01.04.2020 r.
30 dni0,20%0,40%-WIBOR 1M + (- 1,3%)0,01%
60 dni0,30%0,60%-WIBOR 1M + (- 1,1%)0,04%
90 dni0,50%0,70%-WIBOR 1M + (- 1,0%)0,14%
180 dni0,70%0,80%1,20%WIBOR 1M + (- 0,6%)0,54%
270 dni0,70%0,80%1,20%WIBOR 1M + (- 0,5%)0,64%
1 rok1,00%1,10%1,40%WIBOR 1M + (- 0,4%)0,74%
2 lata1,10%1,20%1,40%
3 lata1,50%1,70%1,70%

1 Oferta mobilna dotyczy lokat otwieranych w serwisie mobilnym CA24.
2 Oferta na nowe środki dostępna w placówkach bankowych i serwisie telefonicznym CA24 (dla wszystkich rodzajów kont z wyłączeniem Pakietu Depozytowego, Podstawowego Rachunku Płatniczego, Podstawowego Rachunku Płatniczego dla Młodych), na łączną kwotę do 100 000 zł (limit dotyczy sumy lokat o danej długości, założonych od dnia 1.04.2020 r. w ramach jednego konta dla osób fizycznych). Przez nowe środki należy rozumieć przyrost salda na koncie Klienta w stosunku do stanu środków zgromadzonych na jego koncie na dzień 29.02.2020 r., z wyłączeniem środków przekazanych z innych kont prowadzonych w Banku dla Klienta, w tym z kont prowadzonych dla klientów instytucjonalnych oraz kont dla klientów instytucjonalnych - Rolnicy indywidualni. Lokata odnawialna odnawia się według standardowej stopy procentowej obowiązującej w Banku w dniu odnowienia.

Oprocentowanie zmienne jest wyliczane jako suma stopy bazowej oraz marży, przy czym marża może być wartością dodatnią, zerową lub ujemną. Zasady wyliczenia stopy bazowej określono w Regulaminie kont dla osób fizycznych. WIBOR 1M na dzień 25.03.2020 r. wyniósł 1,14.

Kapitalizacja odsetek po okresie umownym lokaty terminowej.

Oprocentowanie środków lokaty terminowej zerwanej przed upływem zadeklarowanego okresu wynosi 0%

Kalkulator oszczędności »

Pytania i odpowiedzi

Jestem zainteresowany założeniem lokaty w Banku Credit Agricole. Co muszę zrobić?

Jeśli jesteś posiadaczem konta w Banku Credit Agricole możesz niezwłocznie założyć lokatę w serwisie telefonicznym CA24 pod nr telefonu 19 019 lub 48 71 35 49 009 (Klienci posiadający telekod) lub w serwisie internetowym CA24 (posiadając dostęp do konta przez Internet). Możesz również założyć lokatę w dowolnej placówce Banku.

Jeśli nie masz jeszcze konta złóż najpierw wniosek internetowy o konto, zadzwoń pod nr 19 019 lub 48 71 35 49 009. Możesz również udać się do najbliższej placówki Banku w celu założenia konta.

Czym różni się stopa stała od zmiennej?

  • stopa stała - gwarantuje stałe oprocentowanie przez cały okres trwania lokaty;
  • stopa zmienna - wskazuje na możliwość zmiany wysokości oprocentowania (w górę lub w dół) w trakcie trwania lokaty

Czy są jakieś konsekwencje związane z zerwaniem lokaty terminowej?

Wypłata środków z lokaty terminowej przed upływem zadeklarowanego okresu powoduje utratę całości odsetek.

Kiedy następuje kapitalizacją odsetek na lokacie terminowej?

Kapitalizacja odsetek na lokacie terminowej następuje na koniec okresu umownego.

Czy lokata terminowa jest przedłużona automatycznie na kolejny okres umowny?

Podczas zakładania lokaty należy określić sposób zadysponowania lokatą po okresie umownym (należy wybrać jedną z 3 możliwości):

  • kapitał lokaty i odsetki zostaną przekazane na rachunek bieżący lub
  • odsetki zostaną przekazane na rachunek bieżący, a z kapitału lokaty terminowej zostanie założona nowa lokata terminowa na taki sam okres jak poprzednia, z oprocentowaniem obowiązującym w danym momencie w Banku lub
  • z kapitału lokaty terminowej i odsetek zostanie założona nowa lokata terminowa na taki sam okres jak poprzednia, z oprocentowaniem obowiązującym w danym momencie w Banku. Dyspozycję dotyczącą sposobu zadysponowania lokatą po okresie umownym można zmienić bezpłatnie najpóźniej 1 dzień przed upływem terminu lokaty.

Jak mogę obliczyć sobie zysk z lokaty?

Wzór do wyliczania kwoty odsetek od lokaty to:


wzor

Od naliczonych odsetek pobierany jest 19% podatek zysków kapitałowych.

Stopka redakcyjna

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku