Kursy walut

2017-03-30, g. 08:46

Kupno Sprzedaż Spread
CHF 3,9233 3,9627 0,0394
EUR 4,2076 4,2498 0,0422
Kredyt na spłatę Twoich kredytów lub zakupu za gotówkę

Kredyt na spłatę Twoich kredytów lub zakupu za gotówkę

Wziąłeś kredyt mieszkaniowy w innym banku, ale uważasz, że warunki jego spłaty są dla Ciebie niekorzystne? Kupiłeś nieruchomość za gotówkę w ciągu ostatnich 12 miesięcy, ale potrzebujesz pieniędzy na inny cel? Skorzystaj z kredytu refinansowego i zyskaj możliwie najniższą ratę. W Banku Credit Agricole masz możliwość decydowania o wysokości marży i prowizji - przeczytaj informacje umieszczone poniżej.

Sam decydujesz o wysokości swojej raty

Sam decydujesz o wysokości swojej raty

W Banku Credit Agricole to Ty decydujesz o wysokości swojej raty. Biorąc kredyt mieszkaniowy, możesz skorzystać z ofert dodatkowych produktów - ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nieruchomości, karty kredytowej, Programu Systematycznego Oszczędzania. Im więcej produktów dodatkowych weźmiesz, tym niższa będzie marża Twojego kredytu.

Wcześniejsza spłata zawsze bez prowizji

Wcześniejsza spłata zawsze bez prowizji!

Kredyt mieszkaniowy bierzesz na wiele lat, jeśli jednak będziesz chciał spłacić część lub całość zadłużenia wcześniej, masz taką możliwość. Nie pobierzemy za to prowizji, niezależnie od tego, kiedy wcześniejsza spłata będzie mieć miejsce.

0% prowizji za udzielenie kredytu, czy niższa marża

0% prowizji za udzielenie kredytu, czy niższa marża?

Przygotowaliśmy dla Ciebie dwie opcje wyjściowe. Pierwsza - bez prowizji za udzielenie kredytu, ale z wyższą marżą. Druga - z niższą marżą, ale pobieraną prowizją za udzielenie kredytu. Sam wybierasz, która z nich bardziej Ci odpowiada, a następnie możesz obniżyć marżę, decydując się na skorzystanie z dodatkowych produktów.

Do 35 lat na spłatę kredytu i wakacje co roku

Spłatę całości zadłużenia możesz rozłożyć nawet na 35 lat. Po każdych 12 miesiącach terminowej spłaty, raz w roku możesz otrzymać "wakacje kredytowe". Dzięki wakacjom, część miesięcznego budżetu możesz przeznaczyć na inne wydatki, bo nie płacisz kapitałowej części raty.

Do 80% wartości nieruchomości

Minimalna kwota kredytu to 40 000 zł, maksymalna - zależy tylko od Twojej zdolności kredytowej i wartości nieruchomości, którą będzie zabezpieczeniem nieruchomości. W dowolnej chwili możesz wnioskować o zwiększenie przyznanej kwoty, by zyskać środki np. na remont .

Dodatkowe środki na Twoje wydatki

Przenosząc kredyt mieszkaniowy do Banku Credit Agricole możesz otrzymać dodatkową kwotę kredytu, którą przeznaczysz na dowolny cel.

Ubezpieczenia do kredytu

Kredyt hipoteczny jest dużym zobowiązaniem finansowym, często zaciąganym na całe życie. Dlatego, razem z kredytem mieszkaniowym warto skorzystać z odpowiedniego ubezpieczenia - zapewni Ci ono pomoc w spłacie kredytu w trudnych sytuacjach życiowych oraz zabezpieczy Twoje mienie. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniu na życie , ubezpieczeniu nieruchomości .

Pomoc w wycenie nieruchomości

Nie musisz szukać rzeczoznawcy na własną rękę. Za naszym pośrednictwem, wykonasz operat szacunkowy kredytowanej nieruchomości od 385 zł.

Podgląd online

Miej kontrolę nad swoim kredytem dzięki dostępowi przez Serwis internetowy CA24 i aplikację CA24 Mobile . Informacje o kredycie są dostępne gdziekolwiek jesteś.

Szczegóły

Parametry kredytu w skrócie

Parametry kredytu w skrócie
kwota kredytu min. 40.000 zł
okres kredytowania do 35 lat
waluta kredytu PLN
finansowanie do 80% wartości nieruchomości
raty równe lub malejące

Oprocentowanie i opłaty

Potrzebne dokumenty

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
DALEJ

Oferta Banku Menu