Ponad

20 ton

na minutę

Tyle plastiku trafia do mórz i oceanów na całym świecie. Dowiedz się, jak Credit Agricole wspiera walkę z problemem plastikowych odpadów.

Dowiedz się więcej

Tony

plastiku

Co można zrobić z tonami plastiku? Na przykład ograniczać niepotrzebne zakupy i codzienne zużycie tworzyw sztucznych, albo segregować odpady… A można też spróbować wyciągnąć z plastiku prawdziwe muzyczne tony, żeby zwrócić uwagę na globalny problem. Zobacz, jak zmierzył się z tym Dawid Podsiadło i jak powstała muzyka do naszych spotów reklamowych.

Podsiadlo
Play

Działaj

z nami!

Włącz się w nasze akcje i razem zróbmy coś dla Ziemi. Kliknij w poniższy przycisk, by regularnie otrzymywać informacje o plastiku i proekologicznych działaniach Credit Agricole.

Zapisz się na newsletter

Nasze akcje

Akcja trwa

Górska Odyseja

700 km marsz szlakami Karpat i Sudetów, który zwraca uwagę na problem zaśmiecenia gór i lasów odpadami, szczególnie plastikowymi.

Dołącz!

Akcja zakończona

Bałtycka Odyseja

500 km marsz wzdłuż polskiego wybrzeża, od Świnoujścia do Piasków na Mierzei Wiślanej, połączony ze sprzątaniem plaż z plastikowych odpadów.

Dowiedz się więcej
Karta
Postaw na kartę

z ekotworzywa

Poznaj nowość Credit Agricole – pierwszą kartę z ekotworzywa. Bądź eko i dołącz do akcji #mniejplastiku!

Zerwij

z plastikiem

Poznaj kilka prostych zasad, dzięki którym ograniczysz zużycie plastiku. Zacznij od małych zmian, które mogą przynieść wiele dobrego planecie.

CreditAgricole
Ekologiczne zaangażowanie Credit Agricole

Społeczna odpowiedzialność biznesu jest wpisana w nasze DNA. W naszej strategii biznesowej stawiamy na ekologiczne i społeczne zaangażowanie na co dzień. Sprawdź szczegóły.