Dla rodziny

W Banku Credit Agricole możesz skorzystać z ofert wspierających rodziny w wychowaniu i nauce dzieci.

Sprawdź jakie masz możliwości.

Rządowy Program "Rodzina 500+" to wsparcie dla polskich rodzin, przewidujący świadczenie wychowawcze, które otrzymywać mogą rodzice, opiekunowie prawni lub opiekunowie faktyczni dziecka. Świadczenie wychowawcze przysługuje do ukończenia przez dziecko 18 roku życia.SPRAWDŹ
Program "Dobry Start" to 300 zł jednorazowego wsparcia dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Rodziny otrzymają świadczenie bez względu na dochód. Wyprawkę otrzymają uczniowie do 20-tego lub, w przypadku niepełnosprawności, do 24-tego roku życia.SPRAWDŹ
Posiadasz Kartę Dużej Rodziny? Skorzystaj ze zniżek, które przygotowaliśmy dla Ciebie w Banku Credit Agricole.SPRAWDŹ
A może konto wspólne w Banku Credit Agricole? To istotne ułatwienie w codziennym zarządzaniu domowym budżetem. Dzięki wspólnym wpływom w prostszy sposób uzyskasz zwolnienie z opłat za konto, kartę do konta i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.SPRAWDŹ
Już teraz Twoje dziecko może mieć konto w naszym Banku i samodzielnie zarządzać swoimi finansami.SPRAWDŹ

Pytania i odpowiedzi

Czy mogę otworzyć konto dla osoby niepełnoletniej?

Tak, mamy dedykowane konto dla nastolatków - Konto dla Ciebie GO. Aby otworzyć to konto zapraszamy do naszej placówki przyszłego posiadacza konta z rodzicem lub z przedstawicielem ustawowym.

Zobacz więcej

Czy mogę zmienić numer rachunku, na który przelewane są środki z programu „Dobry Start”?

Aby zmienić konto, na które mają być przekazywane środki z programu „Dobry Start”, należy skontaktować się z organem prowadzącym w swojej gminie, który został wskazany we wniosku „Dobry Start”. Można również w placówce Banku Credit Agricole złożyć zlecenie przekazywania świadczenia 300+ na konto w Banku Credit Agricole, które zostanie przekazane do organu prowadzącego we wskazanej gminie.

Zobacz więcej

Czy mogę zmienić numer rachunku, na który przelewane są środki z programu 500+?

Aby zmienić konto, na które mają być przekazywane środki z programu „Rodzina 500+”, należy skontaktować się z organem prowadzącym w swojej gminie, który został wskazany we wniosku „Rodzina 500+”. Można również w placówce Banku Credit Agricole złożyć zlecenie przekazywania świadczenia 500+ na konto w Banku Credit Agricole, które zostanie przekazane do organu prowadzącego we wskazanej gminie.

Zobacz więcej

Gdzie mogę złożyć wniosek o świadczenie 300+?

Wniosek "Dobry Start" można złożyć za pośrednictwem serwisu CA24 eBank. Wystarczy zalogować się, wybrać opcję „WNIOSKI” w zakładce „OFERTA I UMOWY” i kliknąć na przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” pod ikoną programu „Dobry Start”. Instrukcja, jak - krok po kroku, złożyć wniosek w serwisie CA24 eBank, dostępna jest na stronie „Dobry start”.

Zobacz więcej

Gdzie mogę złożyć wniosek o świadczenie 500+?

Należy zalogować się do serwisu CA24 eBank i wybrać opcję „WNIOSKI” w zakładce „OFERTA I UMOWY”, kliknąć na przycisk „ZŁÓŻ WNIOSEK” pod ikoną programu „Rodzina 500+”. Instrukcja, jak - krok po kroku, złożyć wniosek w serwisie CA24 eBank, dostępna jest na stronie „Program Rodzina 500+”.

Zobacz więcej
Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www