Karty kredytowe Swoje marzenia spełniaj od ręki

Z kart kredytowych Banku Credit Agricole korzystaj z przyjemnością

Swoje marzenia zrealizujesz od ręki, a za zakupy zapłacisz później. Kartą kredytową możesz płacić w sklepie, wypłacać gotówkę z bankomatów, a nawet zrobić przelew. Z limitu karty kredytowej możesz korzystać tak łatwo, jak z pieniędzy na swoim koncie osobistym.

Wybierz kartę idealną dla Ciebie i w pełni korzystaj z jej możliwości:

  • z kartą kredytową oszczędzaj na zakupach – zniżki nawet do 50% w największym Klubie Rabatowym w Polsce
  • dostęp do rachunku karty masz zawsze, kiedy tego potrzebujesz – kontroluj swoje wydatki z aplikacją CA24 eBank i Serwisem telefonicznym CA24
  • kartą kredytową płać wygodnie na całym świecie – w restauracji, w hotelu czy w podróży
  • płać telefonem lub zegarkiem jak kartą – korzystaj z wygodnych płatności Google Pay, Apple Pay oraz Fitbit Pay i Garmin Pay. Płać swoim telefonem lub zegarkiem gdziekolwiek jesteś. Dzięki Google Pay i Apple Pay zapłacisz w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także wypłacisz gotówkę z bankomatów. Z Fitbit Pay i Garmin Pay zapłacisz zbliżeniowo zegarkiem we wszystkich terminalach zbliżeniowych

Limit dla Ciebie?

W naszej ofercie również:

Karty partnerskie:

Pozostałe karty (niedostępne w sprzedaży):

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób spłacić kartę kredytową?

Kartę kredytową możesz spłacić logując się do serwisu CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile. Wybierz opcję „Spłata karty” i określ kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na spłatę. Kartę możesz również spłacić dokonując przelewu na rachunek karty kredytowej lub w placówce bankowej.

Zobacz więcej

Karta kredytowa: co warto wiedzieć?

Płacenie kartą kredytową jest szybkie, wygodne i bezpieczne - skradzioną gotówkę bardzo trudno jest odzyskać, natomiast zgubioną kartę możemy w każdym momencie zastrzec. Karta kredytowa pozwala również na dokonywanie transakcji, takich jak codzienne zakupy, rezerwacji w hotelach i innych obiektach, zakup biletów lotniczych czy opłacenie wypożyczenia samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na blogu CAsfera.pl.

Zobacz więcej

Jak długo ważna jest karta?

Karta jest ważna jest zgodnie z terminem wskazanym na karcie. Jeśli nie zrezygnujesz z jej wznowienia, Bank automatycznie przedłuży jej ważność na kolejny okres, wydając przy tym nowy egzemplarz karty.

Zobacz więcej

Jaka karta kredytowa jest najlepsza na wakacje?

Najlepszą kartą kredytową na wakacje jest karta kredytowa Silver - sprawdź szczegóły na naszej stronie internetowej.

Zobacz więcej

Jak płacić kartą kredytową w sklepie?

Kartą kredytową możemy zapłacić jedynie w sklepie posiadającym terminal płatniczy. Są one oznaczone znakiem akceptacji (logo) organizacji płatniczej tożsamym ze znakiem akceptacji umieszczonym na karcie. Należy poinformować sprzedawcę o chęci zapłacenia kartą.

Zobacz więcej
Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

 
Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www