Oprocentowanie zmienne nawet do 0,30% w promocji - dzienna kapitalizacja odsetek - Rachunek Oszczędzam - Codzienne Zyski

Oprocentowanie zmienne nawet do 0,30% w promocji - dzienna kapitalizacja odsetek

Zyskaj oprocentowanie zmienne nawet do 0,30% w skali roku na Rachunku Oszczędzam z dzienną kapitalizacją odsetek. Twoje zyski wypłacamy codziennie.

Nawet 4 Rachunki Oszczędzam do jednego konta osobistego - Rachunek Oszczędzam - Codzienne Zyski

Nawet 4 Rachunki Oszczędzam do jednego konta osobistego

W ramach konta osobistego możesz założyć aż 4 Rachunki Oszczędzam z dzienną kapitalizacją odsetek, aby na każdym z nich gromadzić środki na inny cel.

Dowolna kwota i termin wpłat - Rachunek Oszczędzam - Codzienne Zyski

Dowolna kwota i termin wpłat

W Rachunku Oszczędzam samodzielnie ustalasz jakimi kwotami i jak często zasilasz swój rachunek. Wpłat możesz dokonywać również z konta w innym banku.

Wypłaty bez szkody dla odsetek - Rachunek Oszczędzam - Codzienne Zyski

Wypłaty bez szkody dla odsetek

Możesz wypłacać środki z Rachunku Oszczędzam w dowolnym momencie bez utraty zgromadzonych już odsetek. Pierwsza wypłata w każdym miesiącu jest bezpłatna.

Policz ile zaoszczędzisz

Skorzystaj z aplikacji CA NAVIGATOR. Dowiesz się, ile zarobisz oszczędzając na Rachunku Oszczędzam, sprawdzisz, czy ten produkt w największym stopniu pomoże realizować Twoje potrzeby, czy też jest w naszej ofercie inny, lepszy dla Ciebie produkt służący gromadzeniu oszczędności. Dowiedz się więcej

Zarządzanie Rachunkiem przez Internet, telefon i w placówce

W dogodny dla siebie sposób - przez telefon, Internet lub odwiedzając placówkę Banku - możesz otworzyć Rachunek Oszczędzam, ustalić jego nazwę własną, zasilać go kolejnymi wpłatami.

0 zł za prowadzenie Rachunku Oszczędzam

Rachunek oszczędnościowy zawsze prowadzimy dla Ciebie bezpłatnie.

Swoboda zarządzania odsetkami

Sam zdecyduj, czy odsetki od zgromadzonych środków będą dopisywane do rachunku bieżącego, czy do Rachunku Oszczędzam. Zwróć uwagę, że odsetki dopisywane do Rachunku Oszczędzam zwiększają kapitał, który „pracuje” na Twój zysk.

Komfort automatycznego oszczędzania

Ustaw zlecenie automatycznego zasilania Rachunku Oszczędzam z Twojego konta osobistego i bądź spokojny o regularne przelewy na rachunek oszczędnościowy. Ta opcja nic nie kosztuje. Minimalna kwota automatycznego przelewu wynosi 50 zł.

Rachunek do Twojego konta osobistego

Rachunek Oszczędzam działa w ramach Twojego konta osobistego.

Bezpieczeństwo w ramach Bankowego Funduszu Gwarancyjnego

Credit Agricole Bank Polska S.A. uczestniczy w obowiązkowym systemie gwarantowania środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych. Bankowy Fundusz Gwarancyjny zapewnia wypłatę środków zgromadzonych w banku przez jednego deponenta do równowartości w złotych 100.000 EURO. Środki te podlegają 100% gwarancji. W przypadku środków na rachunkach wspólnych (np. współmałżonków) limit gwarancji 100.000 EURO dotyczy każdego ze współposiadaczy rachunku.

Polecamy również:

Szczegóły

Oprocentowanie

Rachunek Oszczędzam z dzienną kapitalizacją odsetek

Oferta "Codzienne Zyski" Oprocentowanie zmienne
Stopa bazowa + marżaOprocentowanie standardoweOprocentowanie promocyjne 1
dla salda do 50 000 złWIBOR 1M +(- 1,5%)0%0,20%
dla nadwyżki środków powyżej 50 000 zł do 100 000 zł0,25%
dla nadwyżki środków powyżej 100 000 zł0,30%

1 Promocja " Oszczędzam bo warto II " obowiązuje w okresie: 1.08.2020 r. - 12.08.2020 r.

Oprocentowanie zmienne jest wyliczane jako suma stopy bazowej oraz marży, przy czym marża jest wartością ujemną. Zasady wyliczenia stopy bazowej określono w Regulaminie kont dla osób fizycznych. WIBOR 1M na dzień 25.07.2020 r. wyniósł 0,23%.

Minimalna kwota stałego zasilenia realizowanego automatycznie w ramach jednego wskazanego Rachunku Oszczędzam: 50 zł.

Kalkulator oszczędności »

Dokumenty związane z Rachunkiem Oszczędzam

Pytania i odpowiedzi

Czy do założenia Rachunku Oszczędzam potrzebne jest posiadanie konta?

Tak, Rachunek Oszczędzam jest otwierany bezpłatnie w ramach konta.

Jeśli jesteś Posiadaczem konta w Banku Credit Agricole możesz niezwłocznie założyć Rachunek Oszczędzam w serwisie telefonicznym CA24 pod nr telefonu 19 019 lub 48 71 35 49 009 (Klienci posiadający telekod) lub w serwisie internetowym CA24 (posiadając dostęp do konta przez Internet). Możesz również założyć Rachunek Oszczędzam w dowolnej placówce Banku.

Jeśli nie masz jeszcze konta złóż najpierw wniosek internetowy o konto, zadzwoń pod nr 19 019 lub 48 71 35 49 009 lub udaj się do najbliższej placówki Banku w celu założenia konta.

Czy przekazanie odsetek z Rachunku Oszczędzam na rachunek bieżący konta, w ramach dziennej kapitalizacji, traktowane jest jako przelew/wypłata?

Nie, automatyczny przelew odsetek z Rachunku Oszczędzam nie jest traktowany jak przelew/wypłata.

Czy po otwarciu Rachunku Oszczędzam można zmienić opcję odsetkową, tak aby odsetki przekazywane były na Rachunek Oszczędzam a nie rachunek bieżący konta?

Tak, decyzję dotyczą opcji odsetkowej można zmieniać dowolną ilość razy, w dowolnym czasie i zawsze nieodpłatnie.

Stopka redakcyjna

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku