KLUB RABATOWY Płać mniej kartą banku Credit Agricole

Klub Rabatowy to program zniżkowy skierowany do posiadaczy karty banku Credit Agricole. Naszą kartą możesz kupować w blisko 10 000 miejsc w całej Polsce nawet o 50% taniej. Korzystaj z rabatów w dużych ogólnopolskich sieciach a także w lokalnych sklepach, restauracjach, salonach piękności czy miejscach rozrywek.

Zarejestruj się na www.klubrabatowy.pl i wejdź do świata zniżek! Korzystaj z tysięcy rabatów w największym Klubie Rabatowym w Polsce.

Rabaty do 50%
Blisko 10 000 miejsc w całej Polsce
Sklepy internetowe i stacjonarne

Znajdź rabat dla siebie

Pytania i odpowiedzi

Jak działa Klub Rabatowy?

Dokonując zakupu w sklepie Partnera otrzymujesz rabat – cena zostaje pomniejszona o wartość zniżki. Płacąc kartą Credit Agricole – zawsze płacisz mniej!

Sprawdź honorowane w Klubie Rabatowym karty

Jeśli nie masz jeszcze karty Credit Agricole – sprawdź naszą ofertę kart kredytowych lub kont osobistych

Zobacz więcej

Jak skorzystać z rabatu Klubu Rabatowego w sklepie internetowym?

W sklepie partnera podaj kod rabatowy podany przy opisie partnera lub postępuj zgodnie ze wskazanymi instrukcjami na stronie partnera serwisu Klub Rabatowy Credit Agricole.

Zobacz więcej

Jak skorzystać z rabatu Klubu Rabatowego w sklepie stacjonarnym?

Przed dokonaniem płatności kartą Credit Agricole, pamiętaj by przypomnieć sprzedawcy, aby naliczył Ci rabat.

Okaż sprzedawcy wydrukowany wcześniej kupon rabatowy lub wykorzystaj kupon elektroniczny na smartfonie czy tablecie.

Zobacz więcej

W jaki sposób spłacić kartę kredytową?

Kartę kredytową możesz spłacić logując się do serwisu CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile. Wybierz opcję „Spłata karty” i określ kwotę, jaką chcesz przeznaczyć na spłatę. Kartę możesz również spłacić dokonując przelewu na rachunek karty kredytowej lub w placówce bankowej.

Zobacz więcej

Karta kredytowa: co warto wiedzieć?

Płacenie kartą kredytową jest szybkie, wygodne i bezpieczne - skradzioną gotówkę bardzo trudno jest odzyskać, natomiast zgubioną kartę możemy w każdym momencie zastrzec. Karta kredytowa pozwala również na dokonywanie transakcji, takich jak codzienne zakupy, rezerwacji w hotelach i innych obiektach, zakup biletów lotniczych czy opłacenie wypożyczenia samochodu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem na blogu CAsfera.pl.

Zobacz więcej
Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www