Tutoriale - poznaj możliwości aplikacji CA24 Mobile

Wejdź do świata korzyści w nowej aplikacji bankowej CA24 Mobile - pełnej korzyści. Sprawdź najważniejsze funkcje, zakładki, wskocz do Rzeki korzyści i łap rabaty, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Zarządzaj swoimi finansami bezpiecznie i wygodnie. Przekonaj się jak dopasowana może być bankowość i kontaktuj się z nami jeszcze łatwiej.

Wprowadzenie

Zyskuj rabaty w Klubie korzyści, poznaj oferty przygotowane specjalnie dla Ciebie. Odkryj, jak wygodny i intuicyjny może być świat Twoich finansów. I kontaktuj się z nami jeszcze łatwiej.

Otwieranie konta

Sprawdź, jak łatwo otworzysz konto indywidualne oraz konto firmowe w aplikacji. Wybierz konto najlepsze dla Ciebie i otwórz je na selfie. Nie musisz iść do banku. To proste i wygodne!

Konto indywidualne

Konto firmowe

Aktywacja i logowanie

Sprawdź, jak aktywujesz aplikację CA24 Mobile – pełną korzyści i zalogujesz się do niej.

Pieniądze przed zalogowaniem

Zakładka Profil

Korzystaj z przydatnych funkcji w zakładce Profil. Możesz tu dodać swoje zdjęcie, aktualizować dane i zmieniać limity przelewów. W tym miejscu sprawdzisz też nasze alerty bezpieczeństwa i ciekawe oferty.

Zakładka Płatności

Ciesz się szybkimi i wygodnymi płatnościami. Łatwo twórz zlecenia stałe i dodawaj odbiorców, rób przelewy własne, spłaty karty lub kredytu, doładowania telefonu albo przelewy dobroczynne.

Zakładka Pieniądze

Korzystaj z wygodnych funkcji w menu, w opcji Pieniądze. Ustawisz tu limity transakcji, dodasz rachunek walutowy lub założysz lokatę. Z tego miejsca udostępnisz też dane swojego konta i ustawisz limity transakcji.

Doładowanie telefonu

Przelew ekspresowy

Asystent finansowy

Wygodnie korzystaj z asystenta finansowego i przekonaj się, jak łatwo możesz zarządzać swoimi finansami. Bądź na bieżąco ze swoimi wydatkami i wpływami, żeby wszystko lepiej planować.

Wniosek o kredyt

Sprawdź, jak wziąć kredyt w aplikacji. Korzystaj z przydatnych funkcji, jak automatyczna spłata i przekonaj się, jakie to proste.

Zarządanie kredytami

Sprawdź, jak łatwo zarządzać kredytami w aplikacji. Możesz tu sprawdzić szczegóły swoich kredytów, nazwać je, włączyć autospłatę lub nadpłacić, jak Ci wygodnie.

Zarządzanie oszczędnościami

Wygodnie odkładaj pieniądze w aplikacji. Oszczędności to Twój Majątek, możesz tu wybrać sposób oszczędzania, otworzyć Rachunek Oszczędzam lub lokatę. To proste!

Oszczędzaj systematycznie podczas codziennych zakupów z usługą CAsaver w naszej apce. To usługa, która zaokrągla kwotę Twoich zakupów opłacanych kartą i przekazuje je na rachunek oszczędnościowy.

Zarządzanie kartami

Wygodnie zarządzaj swoimi kartami w aplikacji. Znajdziesz tu najważniejsze informacje, nadasz PIN, zmienisz limity transakcji, dodasz, zamówisz, zablokujesz lub zastrzeżesz kartę. W tym miejscu możesz też wybrać wizerunek karty, który najbardziej do Ciebie pasuje.

Zmiana limitów karty

Płatności BLIK

Wygodnie korzystaj z BLIKA - płacić za zakupy w sklepach stacjonarnych i w internecie, wybieraj pieniądze z bankomatów, wysyłaj i odbieraj przelewy na telefon.

Przelew na telefon BLIK

Akordeon

Wygodnie przeglądaj swoje produkty. Znajdziesz tu między innymi swoje konto - możesz zrobić stąd przelew albo płatność BLIKIEM. Sprawdzisz tu też inne produkty, na przykład kartę kredytową i przejdziesz wygodnie do spłaty karty. Są tu też oferty, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Rzeka korzyści

Wejdź do świata korzyści, które przygotowujemy specjalnie dla Ciebie. W aplikacji płyną do Ciebie wyjątkowe rabaty i nasze oferty. Oszczędzaj na zakupach i korzystaj z naszych dodatkowych produktów, kiedy potrzebujesz.

Klub korzyści

Zyskuj rabaty na zakupy w Twoich ulubionych sklepach. W Klubie korzyści mamy prawie 10 000 punktów sprzedaży z rabatami. W aplikacji oferty naszych produktów są dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystasz z nich wtedy, kiedy Ci wygodnie i tak jak chcesz.

Kontakt z doradcą

Kontaktuj się z nami tak, jak lubisz. Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu. Możesz umówić się na spotkanie z doradcą, napisać na czacie lub zadzwonić.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia