Najpopularniejsze artykuły na blogu CAsfera.pl w 2017 r.

Już prawie rok dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami z czytelnikami bloga CAsfera.pl. Autorzy artykułów - nasi pracownicy - chętnie pomagali w zrozumieniu produktów finansowych, jakimi są lokaty, fundusze emerytalne czy karty kredytowe. Równie chętnie dzielili się tym, co robią po pracy: dowiedzieliśmy się, że wśród nas są podróżnicy, zdobywcy Korony Polskich Gór czy kolekcjonerzy kapsli. Niezależnie od wykonywanych obowiązków, miejsca czy charakteru pracy - #łączynaspasja.

Z końcem roku przyjrzeliśmy się tym artykułom, które najbardziej podobały się Wam. Bardzo nas cieszy Wasze zainteresowanie lekturą bloga i jest to dla nas podpowiedź, o czym chcielibyście czytać. Poniżej krótkie zestawienie najpopularniejszych artykułów opublikowanych na blogu CAsfera.pl w 2017 r.:

 1. Już wiemy, co uszczęśliwia naszym klientów
  Szukanie szczęścia może trwać nawet całe życie, a nam udało się dowiedzieć, co przywołuje uśmiech na twarzach naszych klientów. Śmiech jest zaraźliwy, będziemy go więc dostarczać jeszcze więcej!
 2. Kredyt przez Internet – wygoda, ale z gwiazdką
  Szukacie nowoczesnych rozwiązań, również w sferze finansów. Internetowe oferty kuszą, ale wiecie, że warto dokładnie zapoznać się z ich warunkami – dlatego chętnie czytaliście artykuł poradnikowy napisany przez specjalistę z branży.
 3. Wygodnie czy bezpiecznie, czyli kilka słów o modzie motocyklowej
  Dobrze słucha się osób, które opowiadają z pasją. Okazuje się, że równie dobrze się czyta! Wśród naszych czytelników znaleźli się amatorzy jednośladów i mamy nadzieję, że również ci, którzy jeszcze kompletują motocyklowe akcesoria.
 4. Nie mów mi, jak mam podróżować!
  No właśnie! Niezależnie od budżetu, jakim dysponujecie, nie chcecie zdawać się na zorganizowane wycieczki i biura podróży. Wolicie przygodę i wyjazd na własnych warunkach.
 5. Czy Twój bank to potrafi?
  Lubicie niespodzianki, a my lubimy je dla Was przygotowywać ? Najbardziej cieszymy się, gdy nasi klienci są zadowoleni, więc szukamy różnych sposobów na wywołanie uśmiechu na ich twarzach. Jak? Czasem wystarczy stand-uper w roli doradcy w naszej placówce ;)
 6. 5 skutecznych sposobów na obniżenie raty kredytu
  Wiele zobowiązań potrafi przytłoczyć Wasz budżet – spłacanie rat kilku kredytów może wiązać się z wysokimi opłatami i koniecznością pamiętania o wszystkich płatnościach każdego miesiąca. Byliście ciekawi, jak można obniżyć ratę kredytu. Cieszymy się, że taki udało nam się Wam podpowiedzieć!
 7. Kredytowe abecadło
  Dobrze przygotowani nie zostaną niemiło zaskoczeni, pewnie dlatego przypadł Wam do gustu nasz kredytowy elementarz. Mamy nadzieję, że teraz wszystkie bankowe treści są dla Was zrozumiałe i przejrzyste, a wyjaśnienie znajomym, czym jest RRSO to bułka z masłem.
 8. Historia płatności kartą
  Nie bez powodu Polska jest w czołówce krajów, w których obywatele lubią korzystać z kart płatniczych. Używanie „plastików” nie ma przed Wami tajemnic i doskonale zdajecie sobie sprawę, jaka to wygoda i korzyści.
 9. Budżet domowy pod kontrolą
  Nie ma dla Was rzeczy niemożliwych. Zamiast zastanawiać się, skąd się wzięły takie wysokie rachunki za prąd i wodę, bierzecie sprawy w swoje ręce i szukacie rozwiązań na oszczędności w gospodarstwie domowym. Tak trzymać!
 10. Mój komputer – moja twierdza
  Lubicie nowoczesność i korzystacie z zalet Internetu, a jednocześnie doskonale zdajecie sobie sprawę, jakie zagrożenia mogą Was tam spotkać i co czyha na… wasz sprzęt. Jesteśmy pewni, że niektóre z proponowanych zabezpieczeń danych już znaliście. Gdy pojawią się kolejne, chętnie Wam o nich opowiemy.

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za wspólny rok i zaprosić do śledzenia blogowych nowości w tym nadchodzącym.

Redakcja Bloga CAsfera.pl

 

 

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia