Nowości na Blogu CAsfera.pl w grudniu

Grudzień rozpoczęliśmy od otwarcia drzwi studentom, którzy chcieli zgłębić zakamarki labiryntu naszej organizacji. Grupy śmiałków podjęły się rozwiązania szeregu zagadek i łamigłówek, które pomogły zrozumieć im specyfikę pracy poszczególnych departamentów w banku. Swoją ciekawość mogli zaspokoić również zadając pytania pracownikom – czy można się więcej dowiedzieć niż z pierwszej ręki?

Przy okazji kupowania prezentów mikołajkowych łatwo możemy dać się ponieść szaleństwu zakupów. Przy braku wystarczającej gotówki ratunkiem może okazać się karta kredytowa. Jak jednak jej używać mądrze, aby rozum wygrał z pokusą? Dobrze dowiedzieć się o tym jeszcze przed wyprawą do centrum handlowego.

Zanim pokażemy, jak wyśmienicie bawimy się w Sylwestra przebrani za Kota w Butach lub Elsę z Krainy Lodu, zastanówmy się, ile informacji zdradzamy o sobie przypadkowym osobom. Jeśli Twoje hasło do bankowości elektronicznej to "KrainaLodu", może warto zadbać o bezpieczeństwo swoich środków, wiadomości i danych. W artykule znajdzie się sposób dla każdego, aby poruszać się bez obaw po internetowych usługach.

Świąteczna atmosfera w pracy sprzyja luźniejszym rozmowom o planach, zainteresowaniach i ulubionych zajęciach – tym razem swoją pasją podzieliła się z nami Ania z IT, która nie wyobraża sobie podróży bez dwóch kółek. Chętnie opowiedziała o swoich rowerowych przygodach i o tym, jak taki styl życia przekłada się na jej działania zawodowe.

Przed Bożym Narodzeniem udało nam się przyjrzeć tej słynnej magii świąt - nie wszyscy ją czują, zwłaszcza, gdy otaczają nas ozdoby, światła i piosenki już od listopada. Są sposoby na odzyskanie ekscytacji, która towarzyszyła nam w dzieciństwie. Wystarczy odrobina chęci i cierpliwości?

***

Blog CAsfera.pl to kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia