Nowości na blogu CAsfera.pl w czerwcu

Na naszym blogu CAsfera.pl pojawiło się kilka nowych artykułów. Sprawdź, o czym pisaliśmy w czerwcu!

Płacąc za codzienne zakupy, coraz częściej zamiast po gotówkę lub kartę płatniczą, sięgamy po telefon lub zegarek. Płatności mobilne i cyfrowe to duża wygoda. Zobacz, jak rozwija się ten sektor.

Smartfony to nieodłączny element naszego życia. Z poziomu telefonu możemy zrobić praktycznie wszystko – zarezerwować hotel, zamówić taksówkę, sprawdzić opinie o wybranej restauracji, a także zapłacić. Sprawdź, jak smartfony zmieniły nasze podejście do bankowości.

Polski sektor bankowy, jego innowacje i zaawansowanie technologiczne, kształtują przyszłość bankowości na całym świecie. Polska znalazła się w gronie cyfrowych liderów. W czym wyprzedzamy światowy sektor bankowy?

Bankowanie jest dzisiaj bardzo proste – w dwa kliki zapłacimy kodem BLIK czy zrobimy szybki przelew na telefon. Wypisywanie czeków pamiętamy już tylko ze starych filmów. Przez ostatnie lata bankowość przeszła dużą metamorfozę. Zobacz, jak rysuje się jej przyszłość.

Era cyfrowa w bankowości

A w temacie wakacyjnych wyjazdów:

Czy wakacje przyjazne dla portfela są możliwe? Tak! Przed wyjazdem warto zastanowić się, jak najlepiej płacić w danym kraju i jak zabezpieczyć swój budżet na różne sytuacje. Podpowiadamy!

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia