Karta kredytowa na 3 lata za darmo w promocji Credit Agricole

W promocji kart kredytowych, którą bank organizuje we współpracy z Visa, klienci mogą zyskać kartę przez 3 lata za darmo oraz kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł.

Już 1 lipca Credit Agricole rusza z letnią akcją promocyjną kart kredytowych przygotowaną we współpracy z Visa. Klienci, którzy zdecydują się na kartę kredytową w Credit Agricole mogą nie płacić za prowadzenie rachunku karty aż przez 3 lata w przypadku kart Silver lub wybrać kartę Gold i zostać zwolnionym z opłaty za wydanie karty w pierwszym roku, a następnie nie płacić za prowadzenie rachunku przez 2 lata.

Jeżeli klienci wybiorą kartę Visa Silver bądź Visa Gold, mogą również zyskać kartę podarunkową Allegro o wartości 200 zł za wykonanie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 500 zł w ciągu 45 dni od dnia podpisania umowy. Karta będzie do odbioru w aplikacji CA24 Mobile w Klubie korzyści w formie nagrody.

Aby skorzystać z obu promocji należy dodatkowo posiadać bądź zakupić konto osobiste w Credit Agricole oraz podpisać umowę o kartę kredytową z limitem minimalnie 5 tys. zł.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia