Strefa Credit Agricole na Poznań Game Arena

Credit Agricole zaprasza na Poznań Game Arena. Event odbędzie się już w ten weekend. W strefie przygotowanej przez bank będzie można zagrać w turniejach CS:GO i wygrać atrakcyjne nagrody, a także porozmawiać o specjalnej ofercie konta osobistego z bonusami dla graczy.

Credit Agricole zaprasza na targi gier komputerowych Poznań Game Arena. Bank przygotował specjalną strefę ze stanowiskami do gry i trenażerami rowerowymi. Uczestnicy eventu będą mogli wziąć udział w turniejach CS:GO i pościgać się na rowerach. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród oraz firmowych gadżetów.

- Pasjonaci gier zasługują na wyjątkowe traktowanie. Tym bardziej cieszymy się, że możemy być częścią Poznań Game Arena i pokazać naszą specjalną ofertę przygotowaną z myślą o tej grupie klientów - mówi Marcin Jagodziński, dyrektor Departamentu Zarządzania Segmentami, Daily Banking oraz Produktami Oszczędnościowymi w Credit Agricole.

Na miejscu będzie można skorzystać z wyjątkowej oferty „Konta dla graczy z bonusami”. W promocji klienci mogą zdobyć limitowaną koszulkę turniejową z podpisem pashyBicepsa oraz nawet 120 zł do wykorzystania na platformie Steam. Z myślą o graczach i fanach pashyBicepsa, Credit Agricole wprowadził też trzy nowe wizerunki kart do konta z podpisem e-sportowca. Żeby skorzystać z promocyjne oferty należy założyć jeden z czterech pakietów Konta dla Ciebie, wyrazić zgody opisane w regulaminie i zamówić do konta kartę Mastercard. Następnie bank wyśle wiadomość SMS z linkiem do strony internetowej, na której należy podać rozmiar koszulki oraz adres do wysyłki. Dodatkowo, jeśli klient wykona co najmniej pięć transakcji kartą w każdym miesiącu oraz w ciągu pół roku minimum raz w miesiącu zaloguje się do serwisu internetowego CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile, za każdy miesiąc aktywności otrzyma 20 zł do platformy STEAM.

Credit Agricole już od kilku lat jest aktywnym graczem w środowisku gamerów. W marcu 2017 r. zrealizował kampanię „Rób to, co kochasz. Pracujesz na swoje konto” z udziałem najpopularniejszych wówczas youtuberów gamingowych: Piotra „Izaka” Skowyrskiego i Stuarta „Stuu” Burtona. Był także sponsorem drużyny e-sportowej OFF MODE oraz patronem znanych imprez e-sportowych: Intel Extreme Masters w Katowicach czy Esport Now we Wrocławiu.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia