Posłuchaj podcastu Shoper Talks: Jak wykorzystać raty w sklepie, by zarobić więcej

Co zyskuje właściciel sklepu internetowego, który uruchomi na swojej stronie aplikację, CA Raty, pozwalającą klientom kupować wygodnie na raty? Odpowiedź w podcaście #ShoperTalks.

Jak przekonuje ekspert banku Credit Agricole Przemysław Przybylski, raty w sklepie internetowym to przynajmniej trzy korzyści dla sprzedających.

  • Po pierwsze: zadowolenie odbiorców, raty należą bowiem do najbardziej popularnych i cenionych produktów finansowych Polaków.
  • Po drugie: większa wartość koszyków. Dzięki płatnościom ratalnym klienci mogą kupić jednorazowo więcej towarów, również tych z wyższej półki cenowej.
  • Po trzecie: większe zaufanie do sklepu. Duży międzynarodowy bank wzbudza zaufanie wśród konsumentów i obsługiwana przez niego metoda płatności wpływa pozytywnie na decyzje zakupowe.

Przemysław Przybylski wyjaśnia także, dlaczego aplikacja ratalna Credit Agricole to świetny wybór dla sklepu internetowego, podpowiada praktyczne wskazówki w jaki sposób jeszcze bardziej zadowolić klientów i sprzedawać więcej towarów.

Warto zaznaczyć, że obecnie dla wszystkich merchantów zarejestrowanych na platformie Shoper bank Credit Agricole ma specjalną promocję: raty 0% bez dodatkowych kosztów przez 3 miesiące.

Tu można znaleźć szczegóły promocji, a także instrukcję, jak zainstalować aplikację CA Raty w swoim sklepie.

Obejrzyj także wideo-webinar o kredytach ratalnych w sklepie internetowym:

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia