Nowości na blogu CAsfera.pl w listopadzie

W listopadzie pisaliśmy o kredytach. Zobacz, jakie tematy poruszyliśmy:

Doradca finansowy to osoba z dużym doświadczeniem z zakresu finansów. Na bieżąco śledzi zmieniające się przepisy i dostępne oferty. Czy warto skorzystać z jego usług? Sprawdź!

Rozpatrując wniosek kredytowy, bank analizuje wiele aspektów, które mają pomóc w ocenie Twojej wiarygodności jako potencjalnego kredytobiorcy. Zdarza się, że bank nie udzieli Ci kredytu z powodu zbyt niskiego scoringu. Przeczytaj o tym na naszym blogu.

Ubezpieczenie kredytu jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dla kredytobiorcy i kredytodawcy. Im dłuższy kredyt, tym ubezpieczenie jest bardziej wartościowe. Przekonaj się, co zyskasz, ubezpieczając kredyt.

Wybór najlepszej dla Ciebie oferty kredytu z wielu dostępnych na rynku może być nie lada wyzwaniem. Na co należy zwrócić uwagę porównując oferty kredytowe, aby wyłonić tę najkorzystniejszą dla siebie? Sprawdź!

Wybierając ofertę kredytową, skup się na ofertach dobranych do Twoich potrzeb. Sprawdź naszą listę największych mitów dotyczących kredytów hipotecznych i zweryfikuj, czy sam nie padłeś ofiarą któregoś z nich.

Zastanawiasz się z czego wynika wysokość raty kredytu? Albo dlaczego w jednym banku rata tego samego kredytu jest inna niż w drugim? Wyjaśniamy!

Więcej artykułów o kredytach znajdziesz na naszym blogu.

Jesteś sową czy rannym ptaszkiem? Sprawdź, jak dostosować swój styl życia do chronotypu, który odpowiada za potrzeby snu i odpoczynku, a także za czas największej wydajności.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia