Placówka bankowa Barcza 54, Olsztyn

Godziny pracy

Pn.-Wt.: 10:00-18:00

Śr.-Pt.: 09:00-17:00

Teraz nieczynne

Telefony

Udogodnienia

Informacja o placówce

Placówka bezgotówkowa - wpłaty i wypłaty środków zrealizujesz w urządzeniach samoobsługowych: bankomacie i wpłatomacie, przelewy i inne transakcje – w serwisie CA24 eBank lub w aplikacji CA24 Mobile.


Opinie naszych klientów

avatar

Sandi Sandi

10.09.2021

Polecam Panią Beatę. Profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Bardzo sympatyczna młoda osoba, a widać, że zna się na swojej pracy. Serdecznie polecam.

Odpowiedź:

17.09.2021

Serdecznie dziękujemy za opinię. Twoje słowa wiele znaczą dla Pani Beaty :) Cieszymy się, że jesteś zadowolona z wizyty. Joanna

avatar

N N

24.02.2021

Wszystko miło i profesjonalnie, szczególnie Pani Małgosia, która z sercem na dłoni ale bardzo rzeczowo pomogła nam załatwić sprawę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Odpowiedź:

02.03.2021

Dziękuję za opinię. W razie dodatkowych potrzeb zachęcam do ponownego kontaktu. Szymon

avatar

PaniC

23.02.2021

Bardzo miła obsługa Klienta. Jestem bardzo zadowolony z każdej wizyty w tym miejscu. Pani Małgorzata Kamińska jako mój Doradca zawsze zawsze pomaga mi z każdym problemem. Serdecznie polecam ten Bank.

Odpowiedź:

02.03.2021

Dziękuję za opinię i polecenie. Cieszę się, że jesteś zadowolony z naszych usług :) Szymon

avatar

Alicja Dobrosielska

23.02.2021

W pełni profesjonalna obsługa, szczególnie polecam Panią Justynę Radzicką!

Odpowiedź:

02.03.2021

Alicjo, dziękuję za opinię i 5 gwiazdek! Szymon

avatar

Bartlomiej Kawus

21.02.2021

Nie raz starałem się o kredyt, mam firmę więc zawsze było dużo formalności, nigdy do końca nie rozumiałem co dokładnie mam przygotować i po co. Trafiłem na Panią Beatę, wszystko wyjaśniła, z jakiego powodu powinienem takie dokumenty dostarczyć, jaki jest czas oczekiwania na decyzję, jakie są całkowite koszty kredytu. Dostałem odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolony, przeniosłem tu swoje konto indywidualne i firmowe. Polecam serdecznie tą placówkę, obsługa jest na bardzo wysokim poziomie.

Odpowiedź:

02.03.2021

Bartłomieju, dziękuję za opinię. Cieszę się, że jesteś zadowolony z naszych usług :) W razie dodatkowych potrzeb zachęcam do ponownego kontaktu. Szymon

Blog Banku Credit Agricole

Przegląd aktywnych scenariuszy ataków

Przestępcy wykorzystujący internet cały czas prowadzą swoje kampanie oszustw. Nastraszyć ofiarę, wprowadzić w błąd albo podszyć się pod bank lub inną znaną markę i wreszcie okraść ze środków na koncie, to niezmienne metody i cel. Więcej

Blisko 10 000 miejsc z rabatami
dla klientów Crédit Agricole

Sprawdź rabaty

Sprawdź wszystkie rabaty

Aktualności

Social Media

Placówki w pobliżu

 

Pytania i odpowiedzi

Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia