Nie tylko ubezpieczenie - Antidotum Progresywne

Nie tylko ubezpieczenie

Antidotum Progresywne to grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie. Korzystając z tego produktu zyskujesz ochronę ubezpieczeniową, a wpłaconą przez Ciebie składkę powiększymy co roku o z góry określoną premię ubezpieczeniową.

Premia ubezpieczeniowa nawet do 1,80% - Antidotum Progresywne

Premia ubezpieczeniowa nawet do 1,80%

Twoja premia ubezpieczeniowa jest większa w każdym następnym roku - w trzecim roku ubezpieczenia wynosi nawet 1,80% zgromadzonej do tej pory składki. Wartość wskaźnika ubezpieczeniowego, określającego wysokość premii, jest stała dla każdego roku ubezpieczenia, dlatego z góry znasz korzyści finansowe, jakie uzyskasz dzięki Antidotum Progresywnemu.

Coroczna wypłata premii - Antidotum Progresywne

Coroczna wypłata premii

Premię ubezpieczeniową doliczamy do wartości wpłaconej składki na koniec każdej rocznicy Twojego ubezpieczenia. Dzięki temu z roku na rok na Twoją premię ubezpieczeniową pracuje coraz wyższa kwota.

Prawo do całej premii przy wypłacie środków - Antidotum Progresywne

Prawo do całej premii przy wypłacie środków

Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz wycofać wpłacone środki i zachować całą premię ubezpieczeniową, która została już doliczona do Twojej składki na koniec każdej rocznicy ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na 3 lata

Przystępujesz do ubezpieczenia na trzy lata. Po zakończeniu tego okresu, wpłacona składka wraz z premią trafia na Twoje konto osobiste, gdy złożysz wniosek o wypłatę z tytułu dożycia. Jeśli natomiast korzystasz z automatycznego odnawiania umowy ubezpieczeniowej, doliczona premia powiększy składkę na kolejny 3-letni okres ubezpieczenia.

Policz ile zaoszczędzisz

Skorzystaj z aplikacji CA NAVIGATOR. Dowiesz się, jakie korzyści osiągniesz decydując się na Antidotum Progresywne, sprawdzisz, czy to ubezpieczenie w największym stopniu pomoże realizować Twoje potrzeby, czy też jest w naszej ofercie inny, lepszy dla Ciebie produkt służący zabezpieczeniu finansowemu. Dowiedz się więcej

Bez badań lekarskich

Nie wymagamy od Ciebie żadnych zaświadczeń ani badań lekarskich. Dzięki temu do umowy ubezpieczeniowej możesz przystąpić od razu po zapoznaniu się z Warunkami Ubezpieczenia. W momencie przystępowania do ubezpieczenia musisz mieć ukończone 18 lat, a Twój wiek powiększony o wybrany okres ubezpieczenia nie może przekroczyć 70 lat.

Zabezpieczenie przyszłości Twoich bliskich

Antidotum Progresywne – jako ubezpieczenie na życie i dożycie, stanowi ochronę Twoich bliskich na wypadek Twojej śmierci. Uposażeni otrzymują zgromadzone środki bez zbędnych formalności wraz z doliczoną premią ubezpieczeniową z tytułu śmierci Ubezpieczonego. Środki te są zwolnione z podatku od spadku i darowizn.

Ubezpieczenia dla posiadaczy kont

Antidotum Progresywne to ubezpieczenie dedykowane dla posiadaczy i współposiadaczy konta osobistego . Jeżeli nie masz jeszcze konta w Banku Credit Agricole, możesz otworzyć je nawet w dniu zawarcia umowy ubezpieczeniowej.

Do 3 umów ubezpieczenia

Jako posiadacz lub współposiadacz konta osobistego w Banku Credit Agricole możesz skorzystać nawet z 3 ubezpieczeń Antidotum Progresywne.

Szczegóły

Informacje prawne

  1. Forma umowy: grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie
  2. Ubezpieczyciel: CALI Europe S.A., Oddział w Polsce
  3. Ubezpieczający: Credit Agricole Bank Polska S.A.
  4. Ubezpieczony: Klient Banku będący posiadaczem lub współposiadaczem konta dla osób fizycznych w dniu przystąpienia do ubezpieczenia, musi mieć ukończony 18 rok życia, a jego wiek w przewidywanym ostatnim dniu okresu ubezpieczenia nie może przekroczy 70 lat.
Minimalna wartość składki ubezpieczeniowej to 1 000 PLN.
Warunki ubezpieczenia - wyciąg z Umowy grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie klientów Credit Agricole Bank Polska S.A. "Antidotum Progresywne" dostępne są na stronie www.credit-agricole.pl i w placówkach Banku. Credit Agricole Bank Polska S.A. stosuje zasady określone w III Rekomendacji dobrych praktyk na polskim rynku bancassurance w zakresie ubezpieczeń z elementem inwestycyjnym lub oszczędnościowym wydanej przez Związek Banków Polskich.

Oprocentowanie

Obowiązuje od dnia 01.04.2017 r.

Okres ubezpieczenia Wskaźnik ubezpieczeniowy w skali roku
3 lataw 1 roku 1,00%
w 2 roku 1,30%
w 3 roku 1,80%

Dokumenty związane z Antidotum Progresywne

Jak założyć?

Stopka redakcyjna

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku