Korzystaj z bezpiecznych płatności bezgotówkowych

W coraz większej liczbie miejsc można już płacić bezgotówkowo. Sprawdź Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Xiaomi Pay, SwatchPAY! i BLIK. Zobacz, jak bezpiecznie i wygodnie to robić.

Więcej informacji:

Korzystaj z atrakcyjnych kursów walut

Na wyjazdach wakacyjnych przyda Ci się miejscowa waluta – możesz ją łatwo wymienić w naszym kantorze. Dodatkowo z kartą kredytową maXima możesz płacić za granicą po atrakcyjnych kursach.

Płać mniej za jedzenie, noclegi, na stacjach benzynowych

... i za wiele innych przyjemności! Korzystaj z rabatów i oszczędzaj na codziennych zakupach podczas urlopu. Z kartą maXima możesz zyskać także zwroty za płatności.

Zadbaj o ubezpieczenie

Podczas podróży warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich. Sprawdź naszą ofertę ubezpieczeń, które zagwarantują Ci spokojny wypoczynek na terenie Polski i za granicą

Otwórz konto dziecku na wakacje

Chcesz pokazać dziecku świat finansów? Wakacje to idealny moment, by wprowadzić je w tajniki wydawania i oszczędzania. Z kontami dla dzieci - to proste!

Sprawdż oferty dla dzieci w różnym wieku:

Abonament na wypłaty z bankomatów

Jeśli często podróżujesz i potrzebujesz gotówki – korzystaj z nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą, bez opłat pobieranych przez bank za pojedynczą transakcję.

Dodatkowa gotówka na wakacyjne plany

Swoich wakacyjnych planów nie musisz odkładać na później. Z kredytem gotówkowym wygodnie i lekko zaplanujesz wymarzony urlop.

To też może Ci się przydać

Zobacz też inne nasze podpowiedzi

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia