Do 150 zł premii dla studentów od Credit Agricole

Wraz z początkiem roku akademickiego, bank Credit Agricole rusza z promocją dla studentów. Każdy nowy klient w wieku 18-27 lat, który założy Konto dla Ciebie MOVE! może dostać nawet 150 zł premii. Wystarczy wykonać minimum pięć transakcji płatniczych w miesiącu.

Od października dla wszystkich studentów Credit Agricole proponuje zwrot 3 proc. wartości płatności, które nowy klient wykona przez 12 miesięcy. Miesięczny limit premii to 12,5 zł, więc w ciągu roku łącznie można uzbierać kwotę 150 zł. Warunkiem koniecznym do otrzymania zwrotu jest wykonanie co najmniej pięciu płatności w miesiącu kartą, BLIK-iem lub płatności w Internecie.

Promocja ta daje także możliwość bezpłatnego wyboru karty z wizerunkiem, spośród 180 propozycji szablonów. Każda karta wykonana jest z ekotworzywa, które rozkłada się znacznie szybciej niż plastik a równocześnie jest tak samo trwała. Aby skorzystać z promocji klient powinien podpisać w terminie do 30 listopada umowę konta z kartą, a następnie aktywować dostęp do aplikacji bankowości mobilnej CA24 Mobile lub internetowej CA24 eBank oraz wybrać opcję otrzymywania wyciągów z konta w formie elektronicznej.

- Wiemy, że dla naszych klientów, zwłaszcza tych młodych, troska o czystość środowiska jest bardzo ważna. Dlatego wspieramy ją naszymi działaniami. Sami podejmujemy walkę z nadmiarem plastikowych odpadów w środowisku i pomagamy włączać się w tę walkę klientom. A przy okazji oddajemy im do dyspozycji doskonały produkt, jakim jest nasze Konto dla Ciebie - zachęca Jędrzej Marciniak, wiceprezes zarządu Credit Agricole.

Otwarcie Konta dla Ciebie Move! pozwala na korzystanie z rabatów w blisko 10 tys. punktach usługowo-sprzedażowych w ramach największego Klubu Rabatowego w Polsce. Za zakupy wystarczy zapłacić kartą płatniczą Credit Agricole. Dodatkową korzyścią z zakupów opłacanych kartą jest usługa CAsaver, która pozwala na zebranie oszczędności przez zaokrąglenie transakcji w kwocie wybranej przez klienta.

Z promocyjnej oferty można skorzystać we wszystkich placówkach banku, a także na CA24 Infolinii, w aplikacji CA24 Otwórz Konto oraz wypełniając formularz internetowy.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia