Chcę otworzyć konto z polecenia

Sprawdź, jak otworzyć konto z polecenia i zyskać premię

 1. Podczas otwierania konta podaj kod polecenia, który przekazał Ci Twój znajomy.
 2. Pamiętaj, aby oprócz umowy konta, zawrzeć Umowę Bankowości Elektronicznej CA24 oraz podać swój numer telefonu i adres e-mail, oraz numer konta bankowego.
 3. Otwierając konto wyraź zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z programem poleceń oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną i nie wycofaj ich przez cały okres uczestnictwa w programie.
 4. 50 zł premii otrzymasz jeśli otworzyłeś z polecenia Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP i w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto:
  • zapewnisz wpływ na konto: min. 500 zł w przypadku Konta dla Ciebie MOVE! albo min. 1000 zł w przypadku Konta dla Ciebie i Konta dla Ciebie VIP
  • lub
  • wykonasz transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.
 5. 10 zł premii otrzymasz jeśli otworzyłeś z polecenia Konto dla Ciebie GO! i do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego przypadającego po dniu otwarcia konta wykonasz minimum 3 transakcje kartą debetową wydaną do konta.
 6. Premię wypłacimy na Twoje konto po spełnieniu warunków, do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przyznania premii.

Przykład:

 • Przystąpiłeś do Programu Poleceń 9.06.2020 r.
 • Twój znajomy polecił Ci konto przekazując kod polecenia 24.06.2020 r.
 • Premię otrzymasz do 25.10.2020 r.

Aplikacja CA24 Mobile

Twój bank, zawsze pod ręką.

Zarządzaj swoimi środkami, wszędzie gdzie potrzebujesz. Swobodnie sprawdzisz saldo na koncie, wykonasz przelew, doładujesz telefon lub założysz lokatę. Szybko i bezpiecznie.
Aplikację mobilną zainstalujesz na swoim urządzeniu i dostęp do niej będziesz miał przy użyciu Twojego hasła i PINu.

Pobierz aplikację CA24 Mobile na swój telefon

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App Store

Blisko 10 000 miejsc z rabatami
dla klientów Crédit Agricole

Sprawdź rabaty

Oferta banku

Twoja opinia