Promocja: Limit kredytowy na lato

Wakacje tuż, tuż! Czas pomyśleć o przyjemnościach oraz wypoczynku. Jeśli planujesz większe zakupy i brakuje ci gotówki na wakacyjne wydatki lub po prostu zaskoczyły cię inne nieprzewidziane wydatki skorzystaj z Indywidualnej Linii Kredytowej w swoim koncie osobistym.

Dzięki Indywidualnej Linii Kredytowej masz pełną swobodę i możesz korzystać z dodatkowych środków w każdej chwili i dowolny sposób:
- dodatkowa gotówka do wykorzystania w ramach Twojego konta osobistego
- odsetki zapłacisz tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty,
- jeśli nie korzystasz z limitu, nie naliczamy żadnych odsetek,
- w letniej promocji możesz otrzymać nawet do 2 000 zł z prowizją 0 zł.

Jeśli posiadasz już limit w koncie w innym banku i zdecydujesz się na jego przeniesienie do Credit Agricole, nie tylko nie zapłacisz żadnej prowizji za jego udzielenie, ale dodatkowo skorzystasz z jego niższego oprocentowania.

W celu skorzystania z letniej promocji Indywidualnej Linii Kredytowej zapraszamy do najbliższej placówki Credit Agricole.

Przenieś swój limit w koncie do naszego Banku

Przenieś swój limit w koncie do naszego Banku

W poprzednim banku korzystałeś z limitu w koncie? Zapoznaj się z ofertą i przenieś wraz z kontem swój limit kredytowy do Banku Credit Agricole. Limit przeniesiesz bez prowizji a dodatkowo korzystasz z niższego oprocentowania. Szczegóły sprawdź w Regulaminie Oferty .

Kredyt w Twoim koncie osobistym

Kredyt w Twoim koncie osobistym

Indywidualna Linia Kredytowa to dodatkowe środki do wykorzystania, dostępne w ramach Twojego konta osobistego.

Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego

Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego

Oferujemy Ci atrakcyjny limit kredytowy. Uzyskane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Przejrzyste zasady kredytu

Przejrzyste zasady kredytu

Limit kredytowy odnawia się wraz z każdym wpływem na Twój rachunek. Dzięki systematycznym wpływom, korzystasz z limitu spłacając jedynie comiesięczne odsetki od wykorzystanej kwoty.

Blog Banku Credit Agricole

Wygodnie czy bezpiecznie czyli słów kilka o modzie motocyklowej

Pole bitwy No i mamy sezon motocyklowy w pełni, dla motoholików zaczyna się jak tylko roztopi się ostatni bałwan a kończy gdy w ramówce telewizyjnej pojawia się „Kevin sam w domu”. Dla kierowców w puszkach1 to trudny okres kiedy częściej niż zwykle są zmuszeni do zaglądania w lusterka, pojawiają się bowiem rowerzyści i motocykliści, jedni są za wolni drudzy za szybcy, wszyscy za to przeszkadzają. Tak generalnie wszyscy kierujący dzielą się […]  Więcej...

Albert
Malczyszyn

Kredyt przez Internet – wygoda, ale z gwiazdką

Zaciąganie kredytów przez Internet jest najszybszą i najwygodniejszą formą dostępu do dodatkowej gotówki. Banki udostępniają tu wiele różnych możliwości. Warto jednak pamiętać, aby korzystać z nich z rozwagą. Najszybciej kredyt przez Internet zaciągną klienci znani bankowi, którzy mają w nim swoją historię, bo przykładowo korzystają z rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub innych produktów bankowych. Większość banków oferuje takim klientom opcję tak zwanego szybkiego kredytu. Wystarczy zalogować się […]  Więcej...

Monika
Wawrzyniak

Nie mów mi, jak mam podróżować!

Każdy Włóczykij ma swoje święto. Wypada ono 23 lipca – wakacje, pogoda często dopisuje, a i szef bardziej skłonny do dania urlopu… Żaden wędrowca nie przepuści takiej okazji! Włóczykije nie wysiedzą długo na miejscu i szukają atrakcji, które mogą odwiedzić. Co w przypadku, gdy nie mamy pomysłu na cel naszych wojaży, a wycieczki z biura podróży wywołują u nas chęć zwiania, gdzie pieprz rośnie? Poza tym wydawanie mnóstwa […]  Więcej...

Pokaż wszystkie artykuły

Wygodne zmniejszenie limitu

Wykorzystałeś cały limit i chcesz stopniowo zmniejszać swoje obciążenie kredytowe? Pomożemy Ci bezpiecznie zarządzać Twoim limitem. Co miesiąc automatycznie pobierzemy z Twojego konta ustaloną kwotę, a jednocześnie zmniejszymy limit o tę kwotę.

Do kredytu polecamy

1 Konto Idealne konto dla osób w wieku 18 - 27 lat 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za przelewy mobilne, internetowe i doładowanie komórki Dedykowana karta płatnicza Visa 1 Konto
Konto PROSTOoszczędzające Stałe koszty prowadzenia konta 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach Banku Unikalna usługa "CAsaver" Odnawialny limit kredytowy w koncie
Konto PROSTOoszczędzające PLUS 0 zł za prowadzenie konta 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne Unikalna usługa "CAsaver"
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM Twój dedykowany doradca 0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie 0 zł za ekskluzywną kartę płatniczą MasterCard

Szczegóły

Oprocentowanie i opłaty

Obowiązuje od 05.03.2015 r.

Oprocentowanie
Rodzaj konta Oprocentowanie nominalne
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
Konto Premium
1 Konto
Konto PROSTOoszczędzające
Konto PROSTOoszczędzające PLUS
Konto Klasyczne
e-Konto
Konto PLUS
10,0%
Opłaty
Opis Stawka *
Przyznanie INDYWIDUALNEJ LINII KREDYTOWEJ 1,8% min. 70 zł
Przedłużenie limitu INDYWIDUALNEJ
LINII KREDYTOWEJ na kolejny okres umowny
1,8% min. 70 zł
Podwyższenie limitu INDYWIDUALNEJ LINII KREDYTOWEJ
(od kwoty, o którą zostaje zwiększony limit)
1,8% min. 70 zł

* dotyczy pakietów: Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, 1 Konto, Konto Premium, Konto Klasyczne, e-Konto, Konto PLUS

Szczegóły oferty

 1. Z Indywidualnej Linii Kredytowej możesz skorzystać posiadając u nas konto osobiste. Jeżeli go jeszcze nie posiadasz to wystarczy je otworzyć najpóźniej
  w dniu zawarcia umowy.
 2. Linia Kredytowa przeznaczona jest dla osób z regularnymi wpływami, którzy swój dochód przekazują lub będą przekazywać na konto w Crédit Agricole. O przyznanie limitu możesz ubiegać się posiadając stałe źródło dochodów akceptowane przez Crédit Agricole.
 3. Linia Kredytowa udzielana jest na czas określony od 6 do 12 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy. W przypadku dochodów "na czas nieokreślony" (np. uzyskiwany z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony, emerytury) możliwe jest przyznanie pożyczki z opcją automatycznej prolongaty (odnowienia) na kolejne 12-miesięczne okresy.
 4. Indywidualna Linia Kredytowa ma formę odnawialną, co oznacza, że każdy wpływ na konto powoduje zmniejszenie zadłużenia z tytułu pożyczki i pozwala na ponowne zadłużanie się do wysokości przyznanego limitu.
 5. masz możliwość zmniejszenia przyznanego limitu co miesiąc, np.
  Masz limit 1 000 zł i w pełni został on wykorzystany. Chcesz stopniowo go zmniejszyć do 0 zł w czasie 10 miesięcy. Wtedy Bank co miesiąc pobiera z konta 100 zł i jednocześnie obniża limit o pobraną kwotę. W ten sposób pomagamy Ci, żebyś nie zadłużył się ponad wysokość nowego limitu.

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o Linię Kredytową?

Wniosek o Linię Kredytową można złożyć w dowolnej placówce Banku.

Czy muszę posiadać jakieś dodatkowe zabezpieczenia, aby ubiegać się
o Indywidualna Linię Kredytową?

Nie, zabezpieczeniem Linii Kredytowej są regularne wpływy na konto.

Kiedy otrzymam środki z przyznanej Linii Kredytowej?

Linia Kredytowa uruchamiana jest automatycznie po podpisaniu umowy Indywidualnej Linii Kredytowej lub następnego dnia po najbliższej, od podpisania umowy, wpłacie na rachunek w wysokości minimalnej zadeklarowanej kwoty.

Czy za przyznanie Linii Kredytowej pobierane są jakieś opłaty?

Tak, za przyznanie Linii Kredytowej pobierana jest prowizja w wysokości określonej
w Tabeli opłat i prowizji dla kont prowadzonych dla osób fizycznych. Prowizja za przyznanie Linii Kredytowej jest pobierana z rachunku w momencie jej uruchomienia.

Czy za odnowienie linii kredytowej pobierane są jakieś opłaty?

Tak, za odnowienie linii kredytowej pobierana jest prowizja w wysokości określonej
w Tabeli opłat i prowizji dla kont prowadzonych dla osób fizycznych.

Co zrobić jeśli nie chcę aby moja Linia Kredytowa nie odnowiła się na kolejny okres?

Jeżeli nie chcesz automatycznego przedłużenia umowy na następny okres, powinieneś to zgłosić w placówce Banku najpóźniej w ostatnim dniu trwania bieżącej umowy, spłacając ewentualne zadłużenie przy składaniu dyspozycji likwidacji Linii Kredytowej.

Nie posiadam konta w Crédit Agricole, czy mogę ubiegać się o Linię Kredytową?

Po 3 miesiącach od otwarcia rachunku i zapewnienia na nim regularnych wpływów możesz starać się o Linię Kredytową. Jeśli posiadasz kredyt w rachunku osobistym prowadzonym w innym banku możesz wnioskować o Linię Kredytową na podstawie historii rachunku za okres minimum 6 ostatnich miesięcy.

Czy mogę wnioskować o zmianę wysokości przyznanego limitu
w Indywidualnej Linii Kredytowej?

Tak, w trakcie trwania Umowy Indywidualnej Linii Kredytowej możesz wnioskować
o zmianę wysokości udzielonego limitu.

Jakie warunki muszę spełnić przy ubieganiu się o Linię Kredytową?

Osoba ubiegająca się o przyznanie Linii Kredytowej musi spełniać następujące warunki:

 • być posiadaczem lub współposiadaczem konta w Crédit Agricole,
 • posiadać stałe źródło dochodów akceptowanych przez Crédit Agricole,
 • posiadać stały adres zameldowania w Polsce.
W jaki sposób naliczane są odsetki?

Odsetki od wykorzystanej kwoty linii kredytowej naliczane są według stopy procentowej określonej
w Tabeli oprocentowania konta dla osób fizycznych i pobierane są raz w miesiącu z konta.

Czy zawsze muszę spłacić kwotę wykorzystanej Linii Kredytowej po
12 miesiącach?

Nie, nie zawsze. Jeśli spełniasz wszystkie warunki podpisanej Umowy Linia Kredytowa zostanie automatycznie odnowiona bez konieczności spłaty wykorzystanej kwoty.

© 2017 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
DALEJ

Oferta Banku Oferta Banku