Indywidualna linia kredytowaGdy życzysz sobie bezpieczeństwa

Dodatkowe środki, kilka dni przed pensją

Bezcenne poczucie spokoju da Tobie Indywidualna Linia Kredytowa, dzięki której w razie nagłej potrzeby zawsze masz dostęp do dodatkowych pieniędzy na swoim koncie, np. kilka dni przed pensją.

limit w linii kredytowej

Limit na start 500 zł

Pieniądze cały czas na Twoim koncie

Limit nawet do 50 tys. zł

Umowa na 6-12 miesięcy

Proponujemy:

Aplikacja CA24Mobile

Twój bank, zawsze pod ręką.

Zarządzaj swoimi środkami, wszędzie gdzie potrzebujesz. Swobodnie sprawdzisz saldo na koncie, wykonasz przelew, doładujesz telefon lub założysz lokatę. Szybko i bezpiecznie.
Aplikację mobilną zainstalujesz na swoim urządzeniu i dostęp do niej będziesz miał przy użyciu Twojego hasła i PINu.

Pobierz aplikację CA24 Mobile na swój telefon

Aplikacja na platformę Google PlayAplikacja na platformę App Store

Wybrane opłaty i prowizje

  Konto dla Ciebie Konto dla Ciebie MOVE! Konto dla Ciebie VIP
Indywidualna Linia Kredytowa z opłatą roczną

Przyznanie Indywidualnej Linii Kredytowej w PLN, przedłużenie na kolejny okres umowny (opłata pobierana od wysokości limitu) lub podwyższenie limitu (opłata pobierana od kwoty podwyższenia)

2,5%

min. 90 zł

Indywidualna Linia Kredytowa z opłatą miesięczną

Opłata miesięczna (od kwoty przyznanego limitu)

0,15%

min. 6 zł

Blisko 10 000 miejsc z rabatami
dla klientów Crédit Agricole

Sprawdź rabaty

Skorzystaj z limitu

Z Indywidualnej Linii Kredytowej możesz skorzystać, jeśli posiadasz zdolność kredytową oraz konto osobiste w naszym Banku. Wniosek o limit możesz złożyć w bankowości internetowej - CA24 eBank lub klikając w poniższy link. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej Umowę Indywidualnej Linii Kredytowej możesz podpisać w placówce lub bez wychodzenia z domu za pośrednictwem kuriera. Wysłany przez nas kurier dostarczy Ci dokumenty potrzebne do otwarcia linii kredytowej, poprosi o ich podpisanie i zwróci je do banku. Po prawidłowej weryfikacji otrzymanych dokumentów uruchomimy Twój limit i poinformujemy Cię o tym SMSem.

  • Posiadasz już u nas konto osobiste?

    Wypełnij wniosek, a nasz Doradca oddzwoni i uruchomi linię kredytową w Twoim koncie osobistym.

    Wypełnij wniosek

  • Nie posiadasz jeszcze konta w Banku Credit Agricole?

    Wypełnij wniosek. Po założeniu konta uruchomimy Twój limit kredytowy.

    Otwórz konto

Dokumenty

Zobacz ile to kosztuje

Indywidualna Linia Kredytowa
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,35% dla Indywidualnej Linii Kredytowej z opłatą miesięczną, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1 600,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 1 787,18 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu 187,18 zł (w tym opłata naliczana miesięcznie za cały okres kredytowania: 72,00 zł, odsetki 115,18 zł), okres kredytowania: 12 miesięcy, przez cały okres limit jest w pełni wykorzystany, spłata odsetek miesięcznie, a kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania. Kalkulacja wykonana na dzień 1.07.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

Udzielenie kredytu zależy od posiadania zdolności kredytowej oraz spełnienia wymagań formalnych. Strona ma charakter informacyjny. Informacje o ochronie danych osobowych znajdziesz na: credit-agricole.pl/RODO.

 

Indywidualna Linia Kredytowa „Wakacje z limitem” - promocja obowiązuje od 01.07.2021 r. do 30.09.2021 r. włącznie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 12,01%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1112,38 zł, oprocentowanie stałe 7,2%, całkowity koszt kredytu: 112,38 zł (w tym opłata miesięczna z tytułu przyznania Indywidualnej Linii Kredytowej w wysokości 0 zł w okresie 01.08-31.12.2021 roku i 42 zł w okresie od 01.01.- 31.07.2022 roku oraz odsetki 70,38 zł), Indywidualna Linia Kredytowa udzielona na okres 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.06.2021 roku na reprezentatywnym przykładzie.

Promocja „Wakacje z limitem” dotyczy limitu kredytowego w koncie osobistym i obowiązuje od 01.07.2021 r. do 30.09.2021 r. włącznie. Możesz z niej skorzystać, jeśli w okresie promocji złożysz wniosek i podpiszesz umowę limitu na kwotę min 500 zł, max 2 000 zł, masz konto w naszym banku lub otworzysz je najpóźniej w dniu podpisania umowy Indywidualnej Linii Kredytowej oraz potwierdzisz zapoznanie się z regulaminem promocji i zaakceptujesz jego postanowienia. W ramach promocji: do końca roku nie będziemy pobierać opłaty miesięcznej za Indywidualną Linię Kredytową. Po okresie Promocji, będziemy naliczać prowizje i opłaty zgodnie z obowiązującą w Banku „Tabelą opłat i prowizji dla osób fizycznych”. Wysokość opłaty miesięcznej zależy od kwoty przyznanego limitu, ale nie więcej niż 0,15% min. 6 zł. Warunki promocji znajdziesz w regulaminie promocji, który jest dostępny w naszych placówkach, na CA24 Infolinia i na www.credit-agricole.pl. Posługujemy się nazwą handlową, której odpowiada następująca nazwa usługi reprezentatywnej: Indywidualna Linia Kredytowa (kredyt w rachunku bieżącym). Wyjaśnienie pojęć usług reprezentatywnych znajdziesz na stronie www.credit-agricole.pl/PAD. Udzielenie kredytu zależy od zdolności kredytowej. Informacje o opłatach dotyczących Indywidualnej Linii Kredytowej dostępne są w placówkach, w serwisie CA24 Infolinia pod numerem 19 019 (koszt połączenia wg stawki operatora) i na www.credit-agricole.pl. Administratorem danych osobowych jest Credit Agricole Bank Polska S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz na stronie www.credit-agricole.pl/RODO. Materiał ma charakter informacyjny. Credit Agricole Bank Polska S.A

Regulamin promocji „Wakacje z limitem”

Przydatne dokumenty

Nazwy wynikające z przepisów prawa

W związku ze zmianami w przepisach prawa, zostały ustalone nowe definicje dla pojęć stosowanych przez Bank Credit Agricole. Poniżej wykaz nazw handlowych stosowanych przez Bank w zakresie usług uznanych za reprezentatywne. Więcej informacji o zakresie zmian prawnych oraz dokumenty znajdziesz na stronie www.credit-agricole.pl/PAD


Pojęcie stosowane przez Bank Credit Agricole Nazwa usługi reprezentatywnej
prowadzenie konta,
konto osobiste,
rachunek w walucie
prowadzenie rachunku
Serwis CA24 eBank,
Aplikacja CA24 Mobile,
Serwisy CA24,
płatność BLIKIEM
usługa bankowości elektronicznej
Serwis CA24 Infoliniausługa bankowości telefonicznej
wpłata własna na konto,
wpłata gotówki,
wpłata
wpłata gotówki
wypłata gotówki, wypłata, bankomaty w Polsce,
wypłata gotówki z bankomatów BLIK,
wypłacanie gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie,
wypłacanie środków z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania,
awaryjna wyplata gotówki z karty płatniczej
wypłata gotówki
polecenie przelewu,
realizacja przelewu,
przelew zwykły,
przelew,
internetowy przelew Elixir,
przelewy ekspresowe,
szybkie przelewy na telefon BLIK
polecenie przelewu
korzystanie z karty płatniczej,
karta wielowalutowa do konta,
karta do konta,
karta, używanie karty,
wybrane wizerunki karty
użytkowanie karty debetowej
Indywidualna Linia Kredytowa,
limit kredytowy w koncie,
limit kredytowy,
limit
kredyt w rachunku bieżącym

Pytania i odpowiedzi

Zobacz wszystkie pytania

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia