Kredyt w Twoim koncie osobistym

Kredyt w Twoim koncie osobistym

Indywidualna Linia Kredytowa to dodatkowe środki do wykorzystania, dostępne w ramach Twojego konta osobistego.

Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego

Nawet do 50 000 zł limitu kredytowego

Oferujemy Ci atrakcyjny limit kredytowy. Uzyskane środki możesz przeznaczyć na dowolny cel.

Przejrzyste zasady kredytu

Przejrzyste zasady kredytu

Limit kredytowy odnawia się wraz z każdym wpływem na Twój rachunek. Dzięki systematycznym wpływom, korzystasz z limitu spłacając jedynie comiesięczne odsetki od wykorzystanej kwoty.

Pozostałe informacje poniżej

Blog Banku Credit Agricole

Karta kredytowa – walka rozsądku z pokusą

Pieniądze lubi każdy z nas. Bezpieczeństwo finansowe to coś, czego potrzebuje każdy z nas. Wszystko to może być na wyciągnięcie ręki… przynajmniej w teorii. Nieoprocentowany kredyt, dostępny stale w postaci niewielkiego plastiku – czego chcieć więcej? Świat zakupów otwiera przed nami nowe możliwości z kartą kredytową w ręku – wymaga to jednak od nas dyscypliny. Niemal nielimitowany dostęp do pieniędzy może być dla nas błogosławieństwem i rozwiązywać różne problemy, […]  Więcej...

Agnieszka
Kaniewska

Jak wyglądały kredyty w Mezopotamii?

Pożyczanie środków potrzebnych na realizację określonych celów jest tak stare, jak cywilizacja. Potwierdzeniem tej tezy jest fakt, że już w słynnym Kodeksie Hammurabiego można znaleźć zapisy mówiące o kredytach i ustalające zasady, na jakich obywatele mogą pożyczać od siebie pieniądze i różnego rodzaju surowce. Do dziś zachowały się źródła, dzięki którym możemy dowiedzieć się, jak wyglądało to w tamtych czasach i co mogło spotkać kogoś, kto nie oddał określonej kwoty. Bubullum, […]  Więcej...

Beata
Kazimieruk

INFOGRAFIKA: Kobiety biznesu 2017/18

Drogie Kobiety! Wśród dzisiejszych życzeń, kwiatów i prezentów, pamiętajcie o sile, jaka w Was drzemie. Widzimy i doceniamy Wasze codzienne starania, aby osiągać szczyty kariery czy tworzyć ciepły dom dla swojej rodziny. Przygotowaliśmy dla Was infografikę, z której dowiecie się, jakie wyjątkowe kobiety rządzą w świecie biznesu w Polsce. Co je motywuje? Co jest dla nich ważne? Mamy nadzieję, że będzie to dla Was inspirujące. […]  Więcej...

Pokaż wszystkie artykuły

Wygodne zmniejszenie limitu

Wykorzystałeś cały limit i chcesz stopniowo zmniejszać swoje obciążenie kredytowe? Pomożemy Ci bezpiecznie zarządzać Twoim limitem. Co miesiąc automatycznie pobierzemy z Twojego konta ustaloną kwotę, a jednocześnie zmniejszymy limit o tę kwotę.

Do kredytu polecamy

1 KontoIdealne konto dla osób w wieku 18 - 27 lat0 zł za prowadzenie konta0 zł za przelewy mobilne, internetowe i doładowanie komórkiDedykowana karta płatnicza Visa 1 Konto
Konto PROSTOoszczędzająceStałe koszty prowadzenia konta0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach BankuUnikalna usługa "CAsaver"Odnawialny limit kredytowy w koncie
Konto PROSTOoszczędzające PLUS0 zł za prowadzenie konta0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilneUnikalna usługa "CAsaver"
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUMTwój dedykowany doradca0 zł prowizji za przelewy internetowe i mobilne0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów na świecie0 zł za ekskluzywną kartę płatniczą MasterCard

Szczegóły

Oprocentowanie i opłaty

Obowiązuje od 18.07.2016 r.

Oprocentowanie
Rodzaj konta Oprocentowanie nominalne
Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM
Konto Premium
1 Konto
Konto PROSTOoszczędzające
Konto PROSTOoszczędzające PLUS
Konto Klasyczne
e-Konto
Konto PLUS
10,0%
Opłaty
Opis Stawka *
Przyznanie INDYWIDUALNEJ LINII KREDYTOWEJ1,8% min. 70 zł
Przedłużenie limitu INDYWIDUALNEJ
LINII KREDYTOWEJ na kolejny okres umowny
1,8% min. 70 zł
Podwyższenie limitu INDYWIDUALNEJ LINII KREDYTOWEJ
(od kwoty, o którą zostaje zwiększony limit)
1,8% min. 70 zł

* dotyczy pakietów: Konto PROSTOoszczędzające, Konto PROSTOoszczędzające PLUS, Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM, 1 Konto, Konto Premium, Konto Klasyczne, e-Konto, Konto PLUS

Szczegóły oferty

 1. Z Indywidualnej Linii Kredytowej możesz skorzystać posiadając u nas konto osobiste. Jeżeli go jeszcze nie posiadasz to wystarczy je otworzyć najpóźniej
  w dniu zawarcia umowy.
 2. Linia Kredytowa przeznaczona jest dla osób z regularnymi wpływami, którzy swój dochód przekazują lub będą przekazywać na konto w Crédit Agricole. O przyznanie limitu możesz ubiegać się posiadając stałe źródło dochodów akceptowane przez Crédit Agricole.
 3. Linia Kredytowa udzielana jest na czas określony od 6 do 12 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy. W przypadku dochodów "na czas nieokreślony" (np. uzyskiwany z tytułu umowy o pracę na czas nieokreślony, emerytury) możliwe jest przyznanie pożyczki z opcją automatycznej prolongaty (odnowienia) na kolejne 12-miesięczne okresy.
 4. Indywidualna Linia Kredytowa ma formę odnawialną, co oznacza, że każdy wpływ na konto powoduje zmniejszenie zadłużenia z tytułu pożyczki i pozwala na ponowne zadłużanie się do wysokości przyznanego limitu.
 5. masz możliwość zmniejszenia przyznanego limitu co miesiąc, np.
  Masz limit 1 000 zł i w pełni został on wykorzystany. Chcesz stopniowo go zmniejszyć do 0 zł w czasie 10 miesięcy. Wtedy Bank co miesiąc pobiera z konta 100 zł i jednocześnie obniża limit o pobraną kwotę. W ten sposób pomagamy Ci, żebyś nie zadłużył się ponad wysokość nowego limitu.

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę złożyć wniosek o Linię Kredytową?

Wniosek o Linię Kredytową można złożyć w dowolnej placówce Banku.

Czy muszę posiadać jakieś dodatkowe zabezpieczenia, aby ubiegać się
o Indywidualna Linię Kredytową?

Nie, zabezpieczeniem Linii Kredytowej są regularne wpływy na konto.

Kiedy otrzymam środki z przyznanej Linii Kredytowej?

Linia Kredytowa uruchamiana jest automatycznie po podpisaniu umowy Indywidualnej Linii Kredytowej lub następnego dnia po najbliższej, od podpisania umowy, wpłacie na rachunek w wysokości minimalnej zadeklarowanej kwoty.

Czy za przyznanie Linii Kredytowej pobierane są jakieś opłaty?

Tak, za przyznanie Linii Kredytowej pobierana jest prowizja w wysokości określonej
w Tabeli opłat i prowizji dla kont prowadzonych dla osób fizycznych. Prowizja za przyznanie Linii Kredytowej jest pobierana z rachunku w momencie jej uruchomienia.

Czy za odnowienie linii kredytowej pobierane są jakieś opłaty?

Tak, za odnowienie linii kredytowej pobierana jest prowizja w wysokości określonej
w Tabeli opłat i prowizji dla kont prowadzonych dla osób fizycznych.

Co zrobić jeśli nie chcę aby moja Linia Kredytowa nie odnowiła się na kolejny okres?

Jeżeli nie chcesz automatycznego przedłużenia umowy na następny okres, powinieneś to zgłosić w placówce Banku najpóźniej w ostatnim dniu trwania bieżącej umowy, spłacając ewentualne zadłużenie przy składaniu dyspozycji likwidacji Linii Kredytowej.

Nie posiadam konta w Crédit Agricole, czy mogę ubiegać się o Linię Kredytową?

Po 3 miesiącach od otwarcia rachunku i zapewnienia na nim regularnych wpływów możesz starać się o Linię Kredytową. Jeśli posiadasz kredyt w rachunku osobistym prowadzonym w innym banku możesz wnioskować o Linię Kredytową na podstawie historii rachunku za okres minimum 6 ostatnich miesięcy.

Czy mogę wnioskować o zmianę wysokości przyznanego limitu
w Indywidualnej Linii Kredytowej?

Tak, w trakcie trwania Umowy Indywidualnej Linii Kredytowej możesz wnioskować
o zmianę wysokości udzielonego limitu.

Jakie warunki muszę spełnić przy ubieganiu się o Linię Kredytową?

Osoba ubiegająca się o przyznanie Linii Kredytowej musi spełniać następujące warunki:

 • być posiadaczem lub współposiadaczem konta w Crédit Agricole,
 • posiadać stałe źródło dochodów akceptowanych przez Crédit Agricole,
 • posiadać stały adres zameldowania w Polsce.
W jaki sposób naliczane są odsetki?

Odsetki od wykorzystanej kwoty linii kredytowej naliczane są według stopy procentowej określonej
w Tabeli oprocentowania konta dla osób fizycznych i pobierane są raz w miesiącu z konta.

Czy zawsze muszę spłacić kwotę wykorzystanej Linii Kredytowej po
12 miesiącach?

Nie, nie zawsze. Jeśli spełniasz wszystkie warunki podpisanej Umowy Linia Kredytowa zostanie automatycznie odnowiona bez konieczności spłaty wykorzystanej kwoty.

Stopka redakcyjna

© 2018 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zapisz się

Menu o banku

Menu Oferta banku