Jaki pakiet księgowości jest najlepszy?

To zależy czego oczekujesz i jakich rozwiązań potrzebujesz aby skutecznie i wygodnie prowadzić firmę. Jeśli chcesz samodzielnie prowadzić księgowości, mamy dla Ciebie 4 pakiety do wyboru, w których:

  • szybko wystawisz faktury,
  • automatycznie wyliczysz podatki,
  • zamkniesz miesiąc,
  • wypełnisz formatki przelewów do ZUS i US,
  • stworzysz listę zadań do wykonania, gdzie system automatycznie przygotowuje przelewy, dopasowuje transakcje bankowe do operacji księgowych, sprawdza czy kontrahent opłacił fakturę.

Każdy z tych pakietów możesz wybrać niezależnie od formy opodatkowania w jakiej się rozliczasz - Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR), Ryczałt lub Karta.

Jeśli sprawy księgowe chcesz zostawić specjaliście, masz do wyboru 3 pakiety z obsługą księgowego. W każdym z tych pakietów masz wszystkie funkcjonalności samodzielnej księgowości rozszerzone o wsparcie księgowego.

Jeśli płacisz podatek ryczałtowy - wybierz Pakiet Prosty Ryczałt został specjalnie przygotowany jeśli płacisz podatek ryczałtowy. Pozostałe pakiety możesz wybrać niezależnie od formy opodatkowania, w której się rozliczasz - Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR), Ryczałt lub Karta.


Powrót do strony kategorii

Kontakt z bankiem

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia