Czy oferta kredytów hipotecznych Credit Agricole była nagradzana w branżowych konkursach?

Tak. W 2022 r. kredyt mieszkaniowy Credit Agricole zajął trzecie miejsce wśród najlepszych kredytów hipotecznych w rankingu „Złoty Bankier” organizowanym przez Puls Biznesu i Bankier.pl. Kredyt doceniono za jakość i wyróżniającą się ofertę z oprocentowaniem okresowo stałym.

Tak. W 2021 r. kredyt mieszkaniowy Credit Agricole zajął drugie miejsce wśród najlepszych kredytów hipotecznych w rankingu „Złoty Bankier” organizowanego przez Puls Biznesu i Bankier.pl. Oferta doceniona została za swoją uniwersalność i łatwą dostępność dla klientów.

We wrześniu 2017 r. Credit Agricole zajął II miejsce w rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka 2017" w kategorii "bankowość hipoteczna". Bank doceniono m.in. za sprawność zdalnej obsługi wniosków o przyznanie kredytu hipotecznego oraz wysoką jakość obsługi klienta.

W czerwcu 2015 r. Credit Agricole otrzymał wyróżnienie "Portfel Wprost" w kategorii "Kredyt dla klienta" za ofertę kredytów hipotecznych. Kapituła konkursu brała pod uwagę m.in. rozpoznawalność marki, dopasowanie oferty do potrzeb rynkowych, przejrzystość oferty dla klienta, opłaty i prowizje, jakość obsługi klienta, politykę lojalnościową.


Powrót do strony kategorii

Kontakt z bankiem

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia