Jak bezpiecznie mogę zalogować się na stronie banku?

Przestępcy, którzy chcą wyłudzić Twoje dane do logowania, tworzą strony podobne do tych, z których korzystasz na co dzień. Dotyczy to także stron bankowych. Dlatego przed zalogowaniem do CA24 eBank zawsze sprawdź czy:

  • adres strony logowania to https://ca24.credit-agricole.pl,
  • obrazek bezpieczeństwa zgadza się z tym, który wybrałeś/wybrałaś do Twojego konta. Jeśli jest inny – nie wprowadzaj hasła - albo zaszła pomyłka przy wprowadzaniu identyfikatora, albo nie jesteś na prawdziwej stronie banku.

Nie korzystaj z wyszukiwarek internetowych do znajdowania adresu strony do logowania banku. Wśród wyszukanych w ten sposób adresów mogą znaleźć się też fałszywe witryny, które udają systemy bankowe. Najlepiej będzie, jeśli zapiszesz adres strony logowania w „ulubionych” w swojej przeglądarce lub będziesz przechodzić do serwisu transakcyjnego ze strony głównej naszego serwisu informacyjnego - https://www.credit-agricole.pl.

Jeśli zauważysz, że ktoś podszywa się pod nasz bank – prosimy, nie zwlekaj, poinformuj nas o tym. Wypełnij formularz. Podejmiemy odpowiednie działania, żeby chronić Ciebie i innych klientów.

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule na naszym blogu:

Jak wspólnie możemy dbać o bezpieczeństwo w trakcie korzystania z bankowości elektronicznej w nowym serwisie CA24 Internet »


Powrót do strony kategorii

Kontakt z bankiem

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia