Prowadź swój biznes z najlepszymi - oferta Credit Agricole najlepsza w rankingu kont firmowych

Konto Solista Biznes banku Credit Agricole zdobyło pierwsze miejsce w rankingu najlepszych kont firmowych portalu Money.pl. Czym wyróżnia się ta oferta i jak może ułatwić codzienne czynności przedsiębiorcom?

W rankingu Money.pl konto Solista Biznes zostało wysoko ocenione nie tylko za podstawowe parametry, ale również za możliwość zdalnego otwarcia bez konieczności wizyty w placówce i za bonusy dla nowych klientów.

Do 30 czerwca każdy, kto zdecyduje się na otworzenie konta Solista Biznes może otrzymać nawet do 2400 zł premii, a ponadto przez rok od podpisania umowy bank nie będzie naliczał opłat za prowadzenie konta. Przez pierwsze 12 miesięcy bezpłatne będzie również wykonywanie przelewów w serwisie e-bank i za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Punkty w rankingu można było otrzymać również za m.in. brak opłat za wydanie i użytkowanie karty do konta, możliwość korzystania z płatności mobilnych czy otwierania konta on-line lub w aplikacji mobilnej. Łącznie we wszystkich kategoriach konto Solista Biznes uzyskało 40,5 pkt, plasując się na pierwszym miejscu zestawienia najlepszych kont dla biznesu.

Ranking został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą przenieść swoje finanse firmowe do innego banku. Ocena oferty odbywała się z perspektywy potrzeb mikro firmy, która działa na rynku od 15 miesięcy, posiada comiesięczne wpływy na konto w wysokości 5000 zł, a średniomiesięczne saldo wynosi 7500 zł. Ponadto przedsiębiorca regularnie wykonuje przelewy podatkowe i na ubezpieczenie społeczne (ZUS), a także reguluje swoje zobowiązania, korzystając z serwisu internetowego lub aplikacji mobilnej.

Konto Solista Biznes jest przeznaczone dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy mogą korzystać z szeregu wygodnych funkcji, wśród których najbardziej doceniane są nowoczesny e-bank, aplikacja mobilną CA24 Mobile do zarządzania kontem firmowym, płatnościami, oszczędnościami i kredytami, a także płatności mobilne. Posiadacze rachunku mogą zlecać płatności stałe, wykonywać przelewy ekspresowe, wpłacać pieniądze we wpłatomatach oraz zamówić terminal do obsługi płatności bezgotówkowych w wersji klasycznej lub w opcji na smartfona (SoftPOS).

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia