Sensowne konto firmowe na start

Sensowne konto firmowe na start

W Banku Credit Agricole cenimy przedsiębiorczych. Dlatego z myślą o firmach jednoosobowych wraz z pakietem Solista przygotowaliśmy całą gamę sensownych produktów, które uproszczą prowadzenie Twojej firmy i na pewno przyczynią się do powodzenia w biznesie.

Konto firmowe za darmo

Konto firmowe za darmo

Skorzystaj z Oferty Powitalnej Banku Credit Agricole i nie płać za prowadzenie konta firmowego oraz za kartę do konta przez pierwsze 3 miesiące. A jeśli średnie miesięczne saldo na Twoim koncie będzie wynosić więcej niż 3000 zł, także po tym okresie obsługa rachunku bieżącego będzie dla Ciebie darmowa.

Karta - łatwy dostęp do środków firmowych

Karta - łatwy dostęp do środków firmowych

0 zł za kartę Visa Business Debit do konta firmowego przez pierwsze 3 miesiące dla Klientów, którzy złożą wniosek o wydanie karty do konta w ciągu pierwszych 3 miesięcy prowadzenia konta firmowego w Banku. Kartą Visa Business Debit, wydawaną do Konta Biznes, możesz płacić w ponad 4 mln punktów handlowo-usługowych na całym świecie, przez Internet a także wypłacać gotówkę z bankomatów.

Pomocne w prowadzeniu biznesu

Pomocne w prowadzeniu biznesu

Z kontem firmowym szybko i wygodnie dokonasz codziennych rozliczeń. Pakiet Solista Biznes to 10 bezpłatnych przelewów w miesiącu - 5 internetowych i 5 w aplikacji mobilnej, 0 zł za wszystkie zlecenia stałe realizowane przez Internet, 0 zł za przelewy w automatycznym serwisie telefonicznym CA24 (nie dotyczy przelewów do ZUS i US), a także 0 zł za wpłaty na to konto przez wpłatomaty w placówkach Banku.

Dostępne, jak chcesz

Do swojego konta firmowego masz całodobowy dostęp przez aplikację mobilną CA24 Mobile, Serwis telefoniczny CA24 i Serwis internetowy CA24. Comiesięczne wyciągi z konta są bez opłat dostępne w Serwisie internetowym CA24 bądź wysyłane e-mailem.

Kredyt w rachunku bieżącym

Do konta proponujemy kredyt odnawialny, w formie linii kredytowej w rachunku bieżącym. To najwygodniejszy sposób zarządzania bieżącą płynnością finansową Twojej firmy. Możesz mieć nawet 1 mln zł do wykorzystania, a na spłatę aż do 5 lat.

Lepsze warunki kredytów firmowych

Dla klientów którzy aktywnie korzystają z naszych usług, oferujemy całą gamę korzyści: obniżamy opłaty za prowadzenie rachunku firmowego, proponujemy bardzo korzystne warunki finansowania z niższą marżą, oferujemy także bardzo dobry serwis świadczony przez dedykowanego doradcę biznesowego.

Oszczędzaj na co dzień

Jeśli chcesz, żeby każda Twoja złotówka zarabiała, Bank Credit Agricole oferuje rozwiązania, które nie dość, że gwarantują zysk, to pozostawiają Ci również swobodny dostęp do zgromadzonych środków. Poznaj ofertę produktów oszczędnościowych dla firm.

Do konta polecamy

Kredyt w rachunku bieżącymdodatkowe środki na bieżące wydatki firmowemożliwość wielokrotnego wykorzystania kredytubrak prowizji za gotowośćodnowienia kredytu na kolejny okres bez konieczności jego jednorazowej spłaty
Rachunek Oszczędzam w PLN - Oferta standardowaKapitalizacja dzienna lub kwartalnaDowolna kwota i termin wpłatWypłaty bez szkody dla odsetekZarządzanie Rachunkiem Oszczędzam przez Internet, telefon i w placówce

Szczegóły

Opłaty i regulaminy

© 2020 Credit Agricole Bank Polska S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Menu o banku