Credit Agricole uruchamia kantor walutowy w aplikacji CA24 Mobile

Użytkownicy aplikacji CA24 Mobile mogą skorzystać z nowej usługi - kantora wymiany walut. Dzięki temu szybko wymienią pieniądze w ramach wszystkich swoich kont walutowych w banku Credit Agricole.

Z kantoru mogą korzystać klienci indywidualni i firmowi. Wymienią w nim waluty na wszystkich swoich rachunkach prowadzonych w banku Credit Agricole. Jeśli klient nie ma rachunku walutowego, może samodzielnie go otworzyć również w aplikacji.

Mobilny kantor umożliwia wymianę walut przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, EUR/USD, EUR/GBP oraz GBP/USD. Transakcja wymiany jest bezprowizyjna i bank realizuje ją w czasie rzeczywistym - klient od razu widzi kupioną walutę na swoim rachunku i może jej używać.

- Korzystanie z różnych walut staje się nieodzownym elementem życia. Coraz więcej podróżujemy, robimy zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Dodatkowo firmy coraz intensywniej rozwijają współpracę z podmiotami zagranicznymi, co zwiększa u nich potrzebę łatwej i szybkiej wymiany walut. - wyjaśnia Hubert Wiśniewski, dyrektor Biura Rozwoju i Wsparcia Rynków Finansowych w Credit Agricole. - Dzięki nowej usłudze kantor mamy zawsze pod ręką i możemy z niego skorzystać w dowolnym miejscu i momencie.

Jak skorzystać z kantoru?

Klienci mogą wejść do kantoru z kilku miejsc w aplikacji CA24 Mobile. Dostaną się do niego z sekcji „Pieniądze”, „Płatności”, z akordeonu na ekranie głównym czy z konta walutowego. Żeby zrobić transakcję, należy zaakceptować regulamin, a następnie wybrać opcję „wymień waluty”. Na tym etapie klient wybiera waluty i podaje kwotę wymiany. Minimalna wartość, jaką można wymienić, to jedna jednostka danej waluty. Czas na zatwierdzenie transakcji po wyświetleniu podsumowania to 15 sekund. Na moment wymiany kurs jest blokowany. Po tym czasie kurs może się zmienić. Sprawdź jak skorzystać.

Sam kantor, jak cała aplikacja, oferuje unikatowe doświadczenie klienta. Ma niespotykany na polskim rynku interfejs użytkownika, dzięki czemu korzystanie z usługi jest intuicyjne i bardzo proste. W aplikacji klient ma także podgląd dotychczasowych transakcji wymiany walut - w oddzielnej historii bądź historii głównej rachunku.

Kantor jest kolejnym krokiem w rozwoju aplikacji CA24 Mobile, którą bank udostępnił klientom w ubiegłym roku. Ostatnio rozbudował ją o możliwość otwarcia konta firmowego. Wkrótce w apce pojawią się kolejne nowości.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia