Rolniku! W Credit Agricole rusza wiosenna promocja na kredyt obrotowy

Do końca maja podmioty z sektora agrobiznesu mogą ubiegać się w Credit Agricole o kredyt obrotowy w rachunku bieżącym na promocyjnych warunkach. Przygotowaliśmy specjalną ofertę z prowizją 0 proc.

Stabilne źródło finansowania to jeden z kluczowych czynników dla agrobiznesu szczególnie wiosną, gdy trwają intensywne prace przy zasiewach czy nawożeniu gleby. Wychodzimy naprzeciw potrzebom rolników ze specjalną ofertą na kredyt obrotowy w rachunku bieżącym. W wiosennej promocji można wnioskować o kwotę maksymalnie 4 mln zł na okres nawet do pięciu lat. Rolnicy mogą uzyskać finansowanie bez prowizji. Pozyskane środki można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością rolniczą, a w tym na zakup nawozów i materiału siewnego, ubezpieczenie upraw czy bieżące opłaty gospodarstwa. Kredytobiorca może dysponować całą kwotą, ale może również wykorzystać tylko jej część. Oprocentowanie naliczane jest tylko za te środki, które zostaną wydatkowane.

- Budowanie relacji z klientami - właśnie na to stawiamy jako bank w naszej codziennej działalności. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wiosna dla agrobiznesu to czas intensywnych wydatków i troska o zapewnienie płynności finansowej gospodarstw rolnych. Mamy nadzieję, że aktualna oferta promocyjna na kredyt obrotowy w rachunku zapewni rolnikom elastyczność w zarządzaniu finansami i poczucie spokoju o rozwój biznesu - wyjaśnia Arkadiusz Krygier, dyrektor Departamentu Współpracy z Partnerami i wsparcia sprzedaży Agrobiznesu w Credit Agricole.

Dzięki współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego możemy dodatkowo udzielić kredytu wraz gwarancją FGR (Fundusz Gwarancji Rolnych) ze wsparciem w postaci dopłat 5 proc. do oprocentowania, przez 12 miesięcy. Z wiosennej oferty promocyjnej mogą skorzystać rolnicy indywidualni, producenci działów specjalnej produkcji rolnej czy spółdzielnie rolnicze. Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń przy limicie w rachunku bieżącym w wysokości 150 tys. zł, a z gwarancją FGR osoba ze statusem Młodego Rolnika może uzyskać finansowanie w wysokości 260 tys. zł.

Formalności kredytowych pomogą dopełnić mobilni doradcy agrobiznesowi banku, którzy odwiedzą rolników w ich gospodarstwach. Dzięki przejrzystym i łatwym procedurom, ocena zdolności kredytowej możliwa jest podczas jednego spotkania z doradcą, bez konieczności odwiedzania placówki bankowej.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia