Znamy zwycięzcę loterii "Wygraj kampera z wnioskiem 500+ i CA24 eBank"

Laureat loterii, Pan Krystian, otrzymał już kluczyki do kampera o wartości prawie 350 tys. zł. Nagrodę odebrał wspólnie z żoną Anną i dwoma synami. Cała rodzina nie kryła zadowolenia z wygranej.

Szczęśliwy finał loterii „Wygraj kampera z wnioskiem 500+ i CA24 eBank”. Zwycięzcą został Pan Krystian z Zelowa w województwie łódzkim, który klientem Credit Agricole jest od sierpnia 2020 roku. W loterii wygrał kampera Roller Team Kronos 287 TL, o wartości prawie 350 tysięcy złotych. Kluczyki przekazali mu Jędrzej Marciniak i Damian Ragan wiceprezesi zarządu Credit Agricole.

Pan Krystian miał na pewno niebywałe szczęście, bo w loterii wzięło udział ponad 20 tysięcy klientów. Podczas uroczystego przekazania nagrody sam to przyznał, choć jednocześnie podkreślił, że dla niego szczęściem jest przede wszystkim jego rodzina. Był tak zaskoczony zwycięstwem, że początkowo myślał, że ktoś podszywa się pod organizatorów konkursu i próbuje go oszukać. Zwycięzca nie ma jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych, deklaruje jednak, że na pewno na wakacje pojedzie kamperem wspólnie z rodziną.

Klienci, którzy chcieli wziąć udział w loterii „Wygraj kampera z wnioskiem 500+ i CA24 eBank” musieli mieć konto w Credit Agricole, złożyć wniosek w programie „Rodzina 500+” w bankowości internetowej CA24 eBank i zgłosić się do loterii na specjalnej stronie www.wygrajkampera.pl. Zgłoszenia przyjmowane były do 31 marca. Oprócz nagrody głównej kampera Roller Team Kronos, rozlosowano 1 180 smartwatchy Fitbit Versa 2.o wartości 500 zł każdy.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia