Ubezpiecz swoje dziecko z Pakietem na Wypadki od Credit Agricole

Zbliża się wrzesień, a wraz z nim powrót do szkół. Warto zatem pomyśleć o ubezpieczeniu dla dzieci i młodzieży. Powinno ono zapewniać ochronę w sytuacjach, które najczęściej się przytrafiają: upadku na WF-ie, potknięciu podczas przerwy w szkole czy wywrotce na rowerze.

Credit Agricole proponuje nowoczesny Pakiet na Wypadki, który zapewnia szeroką ochronę i profesjonalną obsługę na wypadek codziennych nieprzewidzianych zdarzeń w zakresie złamań, uszczerbku na zdrowiu oraz trwałego inwalidztwa w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Z myślą o uczniach w wieku od 3 do 18 lat bank przygotował specjalny wariant szkolny tego ubezpieczenia.

- Szkoły często zachęcają rodziców do korzystania z grupowego ubezpieczenia. Warto jednak pamiętać, że takie ubezpieczenie nie jest obowiązkowe i można ubezpieczyć dziecko indywidualnie. Rodzic ma wtedy większą kontrolę nad zakresem ubezpieczenia i może wybrać takie, które pasuje do aktywności jego dziecka - mówi Przemysław Przybylski, rzecznik prasowy banku Credit Agricole.

Wariant Szkolny ubezpieczenia to przede wszystkim szeroka pomoc powypadkowa dla każdego dziecka. Poza zakresem ubezpieczenia klient otrzymuje także szeroki zakres świadczeń assistance dla dziecka, który obejmuje: wizytę lekarza pierwszego kontaktu, wizyty pielęgniarki, a w przypadku hospitalizacji również zakup i dostarczenie sprzętu ortopedycznego przepisanego przez lekarza lub protez, a także zabiegi rehabilitacyjne. Dodatkowo, jeżeli dziecko będzie przez dłuższy czas nieobecne w szkole z powodu nieszczęśliwego wypadku, może liczyć na pomoc w nadrobieniu zaległości w nauce - ubezpieczenie umożliwia skorzystanie z pięciu godzin bezpłatnych korepetycji.

W ramach jednej polisy można ubezpieczyć kilka osób (max. 9) w różnych konfiguracjach: np. oboje rodzice i dziecko; mama i dzieci lub same dzieci. Składkę można opłacać w cyklu miesięcznym, co eliminuje jednorazowe obciążenie domowego budżetu. Polisę można zawrzeć w każdym czasie (nie tylko na początku roku szkolnego), a ochrona działa na całym świecie, 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Składka ubezpieczenia, dla jednej osoby, przy sumie ubezpieczenia 25 tys. zł, wynosi już 10 zł miesięcznie, a w przypadku ubezpieczenia więcej niż jednego dziecka 9 zł.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia