Nowości na blogu CAsfera.pl w sierpniu

Z okazji Dnia Blogów chcielibyśmy zaprezentować Ci naszego bloga - w odświeżonej odsłonie. Blog CAsfera.pl to miejsce, w którym dzielimy się swoimi pasjami, zainteresowaniami i wiedzą.

W tym miesiącu zamieściliśmy serię porad dla rowerzystów. Zapraszamy do lektury.

Jeśli nie wyobrażasz sobie życia bez dwóch kółek i lubisz poczuć wiatr we włosach to mamy dla Ciebie kilka aplikacji rowerowych, które sprawią, że jazda na rowerze sprawi Ci jeszcze większą frajdę. Jesteś ciekawy jakie? Zapraszamy na bloga!

Drogą, pasem czy poboczem? Kto może jechać po chodniku? Czego nie wolno rowerzyście? Zanim wsiądziesz na rower zapoznaj się z najnowszymi zmianami w przepisach dla rowerzystów.

Miejski, górski, a może szosowy? Jeśli stoisz przed wyborem roweru to przychodzimy z pomocą. Na blogu znajdziesz najpopularniejsze typy rowerów – sprawdź który do Ciebie pasuje!

Jeśli na pamięć znasz okoliczne szlaki rowerowe to najwyższy czas pomyśleć o dalszej wyprawie. Na blogu zamieściliśmy najciekawsze polskie szlaki rowerowe, obfitujące w niezapomniane widoki. Może najbliższy weekend spędzisz na dwóch kółkach?

Więcej artykułów rowerowych zebraliśmy tutaj.

Czy wiesz, że większość krajów organizująca igrzyska olimpijskie, po odbytej imprezie, popada w załamanie gospodarcze. Nazywamy to klątwą igrzysk olimpijskich. W artykule na naszym blogu analizujemy kilka takich przypadków.

Rekomendacja S to dokument, który reguluje między innymi proces udzielania przez banki kredytów mieszkaniowych. Z końcem czerwca zmieniły się wymogi Rekomendacji S wydanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. Sprawdź jakich zmian możesz się spodziewać.

Czy wybierając imię dla naszej pociechy możemy dać ponieść się fantazji? Jakie imiona są najpopularniejsze, a jakie wybieramy najrzadziej? Sprawdź imienne ciekawostki w naszym najnowszym artykule.

Piasek kojarzy nam się z plażą, pustynią czy też dziećmi bawiącymi się w piaskownicy. Piasek jest również cennym surowcem, którego zaczyna brakować. Jak temu zaradzić?

Planujesz porządki w swojej szafie? Ubrania których już nie potrzebujesz sprzedaj, oddaj, wymień lub wykorzystaj – wesprzyj recykling modowy.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia