Nowości na Blogu CAsfera.pl w lipcu

Wakacje mogą kojarzyć się nam z beztroskim wypoczynkiem. Ważne jest jednak by podróżować ze świadomością tego, co się robi; począwszy od zakupu biletów, po pobyt na miejscu, kończąc na wspomnieniach. Jak nie nadwyrężyć własnego portfela i nikogo przy tym nie skrzywdzić – przeczytajcie na naszym blogu CAsfera.pl.

Czy jesteś podróżnikiem, który zwraca uwagę na swój wpływ na środowisko? Przygotowaliśmy dla Ciebie przykłady najciekawszych i najbardziej docenianych ekologicznych hoteli z całego świata – w tym z Polski! Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wieś, czy do dużego miasta, nie musisz się już martwić o wybór między wygodą, stylem, a środowiskiem!

Jeśli w te wakacje potrzebujesz lepiej zapanować nad budżetem domowym, sprawdź nasze propozycje aplikacji do oszczędzania pieniędzy, które dostępne są zarówno na Google Play, jak i Apple Store. Zobacz, jak łatwe może być oszczędzanie z użyciem nowoczesnych narzędzi!

Jeśli w obecnej sytuacji, związanej z pandemią, planujesz zmianę miejsca zatrudnienia – koniecznie sprawdź nasz „Poradnik pracy zdalnej”. Wyjaśniamy w nim wszelkie kwestie związane ze zdalną rozmową o pracę i doradzamy, jak podczas takiego spotkania z potencjalnym pracodawcą dobrze wypaść!

Ryzyko towarzyszy nam nieustannie w życiu prywatnym i zawodowym. Wielokrotnie podejmując decyzje, narażamy się na stratę oczekując zysku na poziomie psychologicznym, emocjonalnym lub fizycznym. Na blogu CAsfera.pl nasz ekspert docieka, jakie czynniki skłaniają ludzi do podejmowania ryzykownych decyzji – sprawdź!

Jak rozpalić w dziecku pasję do dbania o przyrodę i zachęcić do proekologicznej postawy? Przedstawiamy metody, za pomocą których dużo łatwiej możesz utrwalać dobre praktyki podczas codziennych ćwiczeń z Twoją pociechą! Zacznij już dziś i kontroluj postępy z naszą „ekolistą”, dostępną na blogu.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia