250 tys. Kont dla Ciebie w banku Credit Agricole

W nieco ponad rok od wprowadzenia do oferty Konta dla Ciebie bank Credit Agricole prowadzi już 250 tys. takich rachunków. Klienci banku zrealizowali już ponad milion płatności telefonem.

"Konto dla Ciebie" to nowa oferta banku Credit Agricole z wieloma atrakcyjnymi funkcjami i usługami. Klienci mogą korzystać z niej od kwietnia 2018 r. W zaledwie czternaście miesięcy bank uruchomił już 250 tys. takich rachunków.

- To jeden z najpopularniejszych produktów w historii naszego banku. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Tempo, w jakim otwieramy nowe Konta dla Ciebie, świadczy o tym, że właśnie tak skonstruowane rachunki doskonale trafiają w potrzeby naszych klientów - mówi Jędrzej Marciniak, wiceprezes banku Credit Agricole.

Pod jedną wspólną nazwą "Konto dla Ciebie" kryje się rodzina czterech rachunków osobistych: konto flagowe, konto dla Klientów VIP, a także konta dla młodzieży i nastolatków. Konto dla Ciebie jest bezpłatne, podobnie jak wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, korzystanie z karty a także zwykłe przelewy przez Internet oraz w aplikacji CA24 Mobile - wystarczy spełnić bardzo proste warunki (zapewnić minimum 1000 zł miesięcznych wpływów i wykonać co najmniej jedną transakcję kartą w miesiącu). Za niewielką stałą opłatą miesięczną klienci mogą również korzystać z bankomatów poza granicami kraju.

Kartą debetową do Konta dla Ciebie można płacić na całym świecie w złotówkach, dolarach, funtach lub euro bez kosztów przewalutowania. Karty w wersji standardowej mają nowoczesny design, a dodatkowo klient sam może wybrać wygląd swojej karty spośród niemal 100 różnych grafik i zdjęć dostępnych w katalogu banku (obecnie dostępne są między innymi limitowane serie kart, na których występują między innymi znane z reklam banku grozilki, bobry czy różowa wata cukrowa).

W Koncie dla Ciebie udostępniana jest też Indywidualna Linia Kredytowa oraz pakiet ubezpieczeń assistance Pomoc dla Ciebie. W pakiecie podstawowym ochrona obejmuje m.in. ochronę telefonu na wypadek uszkodzenia wyświetlacza lub kradzieży, zgubienie kluczy lub dokumentów, a także domowe wizyty lekarza lub fachowców (ślusarz, hydraulik) itp. Posiadacze konta mogą korzystać również z Rachunku Oszczędzam o wysokim oprocentowaniu (obecnie do kwoty 100 000 PLN oprocentowanie wynosi 3% przez cztery miesiące od otwarcia konta), a także oszczędzać na zakupach w największym w Polsce Klubie Rabatowym (płacąc kartą Credit Agricole można dostać nawet do 55% zniżki).

Użytkownicy Konta dla Ciebie mają możliwość realizacji przelewów natychmiastowych Express Eliksir, a także płatności telefonem Blik, Apple Pay i Google Pay. Ta ostatnia opcja z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności - łącznie klienci Credit Agricole wykonali już ponad milion płatności przy użyciu telefonu.

Konto dla Ciebie promowane jest w ramach kampanii reklamowej z udziałem Dawida Podsiadło, która została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez dotychczasowych klientów, jak i osoby dotychczas nie związane z bankiem. - Zarówno tą kampanią, jak i nową ofertą odświeżamy wizerunek i podkreślamy unikalne cechy naszego banku. A wyróżnia nas to, że z uwagą słuchamy naszych klientów i oferujemy im takie rozwiązania, jakich naprawdę potrzebują. W ten sposób budujemy wartościowe i długoterminowe relacje - podsumowuje wiceprezes Jędrzej Marciniak.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia