Nowości na Blogu CAsfera.pl w lutym

Taniec kojarzy nam się z lekkością, zabawą i beztroską. Nie każdy sobie jednak zdaje sprawę, że droga do profesjonalizmu oznacza godziny wyczerpujących treningów i wytrwałość. Jak wytrwać i konsekwentnie dążyć do celu opowiada jedna z pracownic Credit Agricole – Iza, która dodatkowo znajduje czas na dalekie podróże między treningami.

Każda wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania. Zwłaszcza kiedy do bagażu dokładamy... narty i deskę snowboardową. Wielu z nas zna polskie stoki i zimą z chęcią dołącza do szusujących wielbicieli jednej lub dwóch desek. Czy sporty zimowe muszą się kończyć wraz ze stopnieniem śniegu? Hania opowiada w swoim wywiadzie, że niekoniecznie.

Zbliża się czas wdrożenia dyrektywy PSD2, która oznacza obowiązek banków do udostępnienia danych o rachunkach swoich klientów nowym podmiotom na rynku, które będą mogły wchodzić w rolę pośrednika pomiędzy bankiem a jego klientem. Najprościej mówiąc, nastąpi rewolucja w nowoczesnych metodach płatności. Czekamy na kreatywne propozycje od nowych graczy na rynku finansowym.

Skoro czeka nas duża bankowa, a tym samym internetowa zmiana, dobrze jest zadbać o własny wizerunek w mediach społecznościowych. Kiedy na co dzień nie myślimy o konsekwencjach naszych komentarzy czy wpisów, naszym znajomym lub nowemu pracodawcy nie umkną nasze intrygujące aktywności w sieci. Jesteście gotowi na porządki?

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia