Credit Agricole zaprasza na AGRO SHOW

Bank Credit Agricole przedstawi swoją ofertę na największej plenerowej wystawie rolniczej w Europie, która odbędzie się już 20-23 września w Bednarach, k. Poznania.

Dwudziesta, jubileuszowa edycja wystawy zapowiada się niezwykle interesująco. Według przewidywań organizatora, w tym roku podczas AGRO SHOW zaprezentuje się blisko 800 wystawców, w tym ok. 100 firm z zagranicy. Będzie można zobaczyć najnowocześniejsze maszyny i urządzenia produkowane na potrzeby rolnictwa, zdobyć fachową wiedzę i porady specjalistów, w tym z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem.

Credit Agricole bierze udział w AGRO SHOW już od ośmiu lat. Na rolników czekać będą Doradcy Klienta Agrobiznesowego, eksperci od finansów i rolnictwa. Przedstawią oni produkty banku, w tym kredyty przygotowane wspólnie z partnerami, m.in. na zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial, propozycji dostępnej tylko dla klientów autoryzowanych dealerów marki John Deere w Polsce.

Crédit Agricole jest największym bankiem rolniczym we Francji, działającym od ponad 100 lat. W Polsce oferuje rolnikom wszystkie produkty bankowe - konto dla rolników AGRICOLE, konta dla przedsiębiorstw rolnych, kredyt obrotowy AGRO pożyczkę, kredyt obrotowy AGRO w Koncie Biznes, kredyty inwestycyjne na wszystkie cele, konsolidację kredytów inwestycyjnych i obrotowych. Bank ma również całą gamę produktów detalicznych dla rolników, czyli kredyty mieszkaniowe, gotówkowe, oszczędności, konta osobiste.

Bank Credit Agricole już od kilku lat mocno rozwija sieć dystrybucji produktów dla rolników i przedsiębiorstw z sektora rolno-spożywczego poprzez partnerów. Od 2014 roku współpracuje z John Deere Polska. Credit Agricole jako jedyny bank w naszym kraju, kredytuje zakup maszyn i urządzeń w programie John Deere Financial. Program ten pozwala rolnikom szybciej kupić maszynę i dopasować formę jej finansowania do swoich potrzeb i możliwości.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia