Nowości na Blogu CAsfera.pl w maju

Atak wirusa WannaCry (zwanego także WannaCrypt) poczynił zauważalne szkody na setkach tysięcy komputerów na całym świecie. Masowa infekcja szkodliwym oprogramowaniem WannaCry była jednym z głównych tematów mediów przez kilka dni. Mój komputer - moja twierdza to kilka słów o tym, co zrobić, aby uniknąć szkód związanych z infekcją oprogramowania.

Miłośnikom kultowego filmu "Sami swoi" nie trzeba tłumaczyć kontekstu sceny w której pada hasło: A taki był ładny, amerykański, szkoda... Na naszym blogu przeczytacie, jak sytuacja podobna do tej serialowej sceny może skończyć się w życiu.

Czym jest szczęście? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta. Przekonali się o tym nasi klienci z Kołobrzegu, gdzie pod koniec marca świętowaliśmy wspólnie Międzynarodowy Dzień Szczęścia, dzięki nim My już wiemy co uszczęśliwia naszych klientów - sprawdźcie, co to takiego...

Pożyczanie środków potrzebnych na realizację określonych celów jest tak stare, jak cywilizacja. Potwierdzeniem tej tezy jest fakt, że już w słynnym Kodeksie Hammurabiego można znaleźć zapisy mówiące o kredytach i ustalające zasady, na jakich obywatele mogą pożyczać od siebie pieniądze i różnego rodzaju surowce. Jak wyglądały kredyty w Mezopotamii? Zapraszamy do lektury! :)

Poznański Pyrkon już po raz 18 zgromadził tłumy ludzi z fantastycznymi pasjami. W tym roku było to ponad 40 tysięcy uczestników - a wśród nich my! :) Było fantastycznie! Zachęcamy do przeczytania relacji z wydarzenia.

Dzieciństwo... piękny, beztroski okres, który chętnie wspominamy. Okazuje się, że wiele życiowych lekcji odebranych w dzieciństwie procentuje w dorosłym życiu. Na blogu opisujemy kilka przykładów i zachęcamy do własnych refleksji! :)

***

Blog CAsfera.pl to nowy kanał komunikacji Credit Agricole, poprzez który nasi pracownicy dzielą się z Wami wiedzą o finansach, rozwoju zawodowym, pasjach i zainteresowaniach. Zapraszamy do lektury!

Oferta banku

Twoja opinia
 
Nowy wygląd strony www