Polacy przenoszą konta osobiste. 7 na 10 wybiera Credit Agricole.

Polacy przenoszą konta osobiste. Jest to wynikiem coraz większej świadomości naszych potrzeb w zakresie usług finansowych. Decydując się na zmianę konta osobistego poszukujemy najlepszej oferty. Najchętniej wybieramy konta, które nie są obarczone opłatami: opłatami za prowadzenie, za wypłaty z bankomatów czy kartę płatniczą.

Właśnie takie oczekiwania spełnia Konto PROSTOoszczędzające PLUS Banku Credit Agricole:

  • 0 zł za prowadzenie konta osobistego - jeśli wpłynie na nie miesięcznie co najmniej 1500 zł,
  • 0 zł za kartę do konta osobistego - jeśli dodatkowo miesięcznie zapłacimy kartą za zakupy min. 500 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Ale to nie wszystko.

Konto PROSTOoszczędzające PLUS zapewnia także:

  • darmowe przelewy internetowe Elixir,
  • dostęp do darmowych i atrakcyjnie oprocentowanych rachunków oszczędnościowych,
  • możliwość skorzystania z bogatej oferty ubezpieczeń w korzystnej cenie,
  • atrakcyjne zniżki w Klubie Rabatowym Banku Credit Agricole,
  • możliwość skorzystania np. z loterii pozwalającej na podwojenie wynagrodzenia wpływającego na konto.

Przeniesienie konta z jednego banku do drugiego zawsze kojarzone było z szeregiem trudności i formalności, które Klient musiał załatwiać samodzielnie.
W Banku Credit Agricole po podpisaniu umowy nowego konta osobistego wszystkie formalności załatwi nasz doradca. Wystarczy wypełnić wniosek o przeniesienie tego konta - na jego podstawie Bank Credit Agricole załatwi formalności dotyczące przeniesienia salda z konta osobistego prowadzonego w dotychczasowym banku, zamknięcia go, poinformowania pracodawcy, Urzędu Skarbowego i innych wskazanych przez Klienta instytucji o zmianie rachunku.

Efekt: dzięki takiej ofercie Bank Credit Agricole zyskał uznanie Klientów i został liderem w przenoszeniu kont osobistych. W pierwszym półroczu br. 7 na 10 klientów przenoszących konta osobiste wybierało ofertę właśnie naszego banku.

(Źródło: na podstawie informacji zawartej w artykule Gazety Bankowej nr 8/2015).

Przenieś konto do Banku Credit Agricole

Tabela opłat i prowizji dla kont dla osób fizycznych dostępna jest w placówkach bankowych i na www.credit-agricole.pl
Zgłoszenia udziału w Loterii promocyjnej "Podwójne wynagrodzenie dla Ciebie" można dokonać w okresie od dnia 16.02.2015 r. do dnia 18.12.2015 r. Losowania nagród odbywają się codziennie w dni robocze, oprócz sobót i dni ustawowo wolnych od pracy, od 16.03.2015 roku do 18.12.2015 roku, z wyjątkiem dni od 02-03.04.2015, 07.04.2015, 05.06.2015. W okresie przeprowadzania losowań jeden Uczestnik może maksymalnie 10 razy wygrać nagrodę jeśli w dniu danego losowania spełnia warunki uczestnictwa w Loterii, w szczególności jeśli na prowadzone w Banku konto osobiste Uczestnika dokonywane są w formie bezgotówkowej wpłaty środków pieniężnych z tytułu wynagrodzenia za pracę lub innych świadczeń, w tym między innymi świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków (nie mniej niż 500 zł). Maksymalna wartość jednej nagrody to 10 000 zł. Nagroda przekazywana jest Uczestnikowi przelewem na konto osobiste prowadzone w Banku Credit Agricole. Szczegółowe warunki uczestnictwa oraz zasady prowadzenia Loterii, w tym , zawarte są w Regulaminie Loterii promocyjnej "Podwójne wynagrodzenie dla Ciebie" dostępnym na stronach www.credit-agricole.pl, w placówkach Banku oraz w serwisie telefonicznym CA24. Materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 K.c.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia