Zmiana protokołu szyfrowania

Szanowni Państwo,
Informujemy, że od 24.11.2014 r. dostęp do bankowości elektronicznej banku Credit Agricole będzie możliwy wyłącznie poprzez przeglądarki internetowe oraz systemy operacyjne, które wspierają protokół szyfrowania TLS.

Oznacza to, że w przypadku korzystania ze starszych wersji przeglądarek (np. Internet Explorer 6), nie będzie możliwy dostęp do serwisu internetowego CA24. Nie będzie też możliwe złożenie wniosku lub wysłanie zapytania za pośrednictwem formularzy znajdujących się stronie banku.

Protokoły szyfrowania SSL 3.0, TLS służą ochronie danych użytkowników internetu i są wykorzystywane najczęściej w bankowych serwisach transakcyjnych, sklepach internetowych, serwisach społecznościowych czy też poczcie elektronicznej. Ze względu na bezpieczeństwo Państwa danych oraz kierując się rekomendacją wydaną przez Związek Banków Polskich, podjęliśmy decyzję o wyłączeniu obsługi protokołu SSL 3.0.

Już teraz rekomendujemy zaktualizowanie używanej przeglądarki do najnowszej wersji (zalecamy Internet Explorer 7 i późniejsze wersje, Opera 5 i późniejsze wersje, wszystkie wersje Google Chrome i Mozilla Firefox) oraz dostosowanie ustawień przeglądarki do zalecanych przez bank. Szczegółowe informacje podajemy na stronie banku Konfiguracja przeglądarek.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia