Wsparcie dla Ciebie

Codziennie wsłuchujemy się w Wasze potrzeby. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Wasze i Waszych najbliższych. Wiemy, że teraz - być może bardziej niż wcześniej, potrzebujecie pewności finansowej. Wciąż chcemy Was wspierać - tak jak dotychczas i dlatego proponujemy wiele przydatnych rozwiązań.

Znajdź coś dla siebie i skorzystaj

Wciąż płać bezpiecznie i korzystaj z rabatów w Klubie korzyści

Wejdź na stronę internetową i wydawaj z głową

„Wiem, że musimy oszczędzać, od teraz, nie ma co czekać na lepsze czasy.
Dobrze mieć pewność, że mamy pieniądze na tzw. wszelki wypadek. Zauważyliśmy też, że możemy kupować mniej, wydawać trochę rozsądniej”

Oszczędzaj tak jak chcesz

Zacznij odkładać środki, tak jak możesz i jak potrzebujesz. To łatwiejsze, niż się wydaje. Możesz oszczędzać codziennie - niemal niezauważalnie i możesz też odkładać część Twojego wynagrodzenia. Sprawdź, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza. A może skorzystasz ze wszystkich?

 • CAsaver - oszczędzanie „przy okazji”
  Włącz oszczędzanie do codziennych czynności i odkładaj drobne kwoty podczas każdych zakupów. Za każdym razem, gdy zapłacisz kartą do konta, kwota automatycznie zaokrągli się w górę - do wartości, którą sam ustalisz np. 3 lub 5 zł. Ta nadwyżka trafi na Twój oprocentowany Rachunek Oszczędzam - a Ty nawet nie odczujesz, że oszczędzasz :)

  Jeśli otworzysz konto teraz - do 30 listopada 2020 r. to my dołożymy 50% premii do sumy Twoich zaokrągleń - nawet 16,67 zł miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możesz zyskać nawet 200 zł. Sprawdź szczegóły.
 • Rachunek Oszczędzam - oszczędzanie ze stałym dostępem do środków
  Okładaj, tyle ile możesz i kiedy chcesz. Na bezpłatny Rachunek Oszczędzam możesz wpłacać dowolne kwoty, w dowolnym terminie, a kiedy będziesz potrzebować, zawsze masz dostęp do swoich pieniędzy i możesz je wypłacić z wypracowanymi odsetkami.

Wydawaj… z głową

Oszczędności to suma mniejszych kwot… A czujesz, że pieniądze „wyparowują” Ci z konta? Zobacz, na co faktycznie wydajesz pieniądze - skorzystaj z wygodnego narzędzia w serwisie CA24 eBank.

... i sprawdź, jak możesz płacić mniej

Jako nasz klient, masz dostęp do wielu rabatów i darmowych usług - korzystaj!

Dodatkowo możesz skorzystać z wygodnych abonamentów i płacić jedną kwotę: m.in. za nielimitowaną liczbę przelewów ekspresowych w miesiącu, za dowolną liczbę wypłat z bankomatów w kraju i na świecie. Sprawdź też inne abonamenty.

„Teraz chcę więcej spraw załatwiać z domu, online (…) ale kiedy jakiś czas temu potrzebowałam gotówki, to chciałam jednak porozmawiać z żywą osobą.
Czy to już bezpieczne?(…) teraz bardziej niż wcześniej martwię się o zdrowie i moją rodzinę”

Bezpieczne bankowanie

Tak, Twoje bankowanie może być jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe. Zobacz, jak wiele spraw możesz załatwić bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Ciebie czasie. Sprawdź, jak możesz się zabezpieczyć przed nieprzewidzianymi sytuacjami.

 • Korzystaj z bankowości internetowej
  Wiele spraw załatwisz w serwisie CA24 eBank lub aplikacji CA24 Mobile. A jeśli nie jesteś pewien, jak z nich korzystać, zadzwoń 19 019 (koszt połączenia wg stawki operatora) lub poproś bliskich o pomoc.
 • Konto - otwórz bezpiecznie przez aplikację
  Pobierz aplikację CA24 Otwórz Konto i otwórz konto w dowolnym miejscu i czasie. A teraz - do 30 listopada dodatkowo możesz zyskać nawet 200 zł premii.
 • Potrzebujesz dodatkowych środków?
  Pamiętaj, to też możesz zrobić bez wychodzenia z domu i spotykania się z kimkolwiek. Skontaktuj się z nami: 19 019 (koszt połączenia wg stawki operatora).
 • Płać bezpiecznie - telefonem, zegarkiem i BLIK
  Unikaj płacenia gotówką - korzystaj z wygodnych płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wypłacaj gotówkę z bankomatów.

  Płać jednym ruchem ręki - wszędzie tam, gdzie wybierzesz się ze swoim zegarkiem lub opaską na ręce.

  Dodatkowo, przy płatnościach kartami w internecie Twoje transakcje są chronione - usługą 3D Secure

 • Wspólnie dbamy o nasze zdrowie w placówkach
  Bezpieczeństwo Twoje i naszych pracowników jest dla nas bardzo ważne. Jeśli potrzebujesz spotkać się z nami osobiście, to jesteśmy dyspozycji - możesz umówić się w naszej dowolnej placówce na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.
  Nasze placówki są wyposażone w osłony antywirusowe z plexi nad stanowiskami doradców. Mamy też maseczki, płyny dezynfekujące i dbamy o czystość bankomatów oraz wpłatomatów. Listę naszych placówek wraz z godzinami ich otwarcia znajdziesz tutaj.

Bezpieczni na co dzień

Ubezpiecz siebie i swoich bliskich

 • Ubezpiecz siebie i swoich bliskich
  Możesz skorzystać z Ubezpieczenia na Życie w Pakiecie Życie - to finansowe zabezpieczenie Twoich bliskich na wypadek Twojej śmierci, także w wyniku powikłań wywołanych koronawirusem. Pakiet Życie to indywidualne ubezpieczenie aż do 65 roku życia do kwoty nawet 200 000 zł.

Chroń swój sprzęt i swoje dane

Ubezpiecz telefon od kradzieży

Pomoc TELEFON i KIESZEŃ - to gwarancja pomocy w razie awarii lub kradzieży Twojego telefonu. Ubezpieczyciel zorganizuje naprawę, pokryje jej koszty (razem z częściami zamiennymi), a w przypadku kradzieży telefonu - pokryje koszt zakupu nowego.

Ubezpiecz komputer i internet

W ramach Pomocy KOMPUTER i INTERNET w razie awarii komputera lub cyberataku możesz liczyć na telefoniczną pomoc informatyka lub interwencję specjalisty. Pomogą w zabezpieczeniu lub ochronie danych na Twoim komputerze i doradzą też w kwestach prawnych związanych np. ze stalkingiem lub cyberprzemocą.

Chroń swoje dane i pieniądze

Zachowaj bezpieczeństwo w internecie

Bezpieczne bankowanie zależy również od Ciebie. Zobacz, jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej i innych naszych usług.

Ubezpiecz kartę płatniczą na wypadek kradzieży

Jeśli ktoś ukradnie Twoją kartę debetową lub kredytową albo telefon lub zegarek przez które korzystasz z karty (płacąc Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay) i zrobi transakcje Twoją kartą, to w ramach Pomocy TELEFON I KIESZEŃ ubezpieczyciel zwróci Ci pobrane środki i pokryje koszty wydania nowej karty.

„Martwię się o sytuację finansową mojej rodziny. Co się stanie, jeśli nagle któreś z nas straci pracę?
Albo co zrobimy jeśli nasze dochody spadną? Chcę, żeby moja rodzina była finansowo zabezpieczona…”

Zadbaj o płynność finansową

Zabezpiecz siebie i swoich bliskich

Ubezpieczenie na życie

Możesz skorzystać z Ubezpieczenia na Życie w Pakiecie Życie - to finansowe zabezpieczenie Twoich bliskich na wypadek Twojej śmierci, także w wyniku powikłań wywołanych koronawirusem. Pakiet Życie to Indywidualne ubezpieczenie aż do 65 roku życia do kwoty nawet 200 000 zł.

Hospitalizacja

Dodatkowe ubezpieczenie - Hospitalizacja do Pakietu Życie, zapewnia świadczenie za pobyt w szpitalu powyżej 3 dni (również z powodu koronawirusa).

Poważne Zachorowanie

Dodatkowe ubezpieczenie - Poważne Zachorowanie do Pakietu Życie zapewnia finansowe wsparcie na wypadek zdiagnozowania poważnej choroby m.in. nowotwór złośliwy, zawał serca.

Z myślą o bliskich

To wsparcie, które zapewni Twoim bliskim środki na pokrycie kosztów pochówku. Ubezpieczenie od 55 do 85 roku życia, nawet do 10 000 zł ze stałą składką.

Pakiet na Wypadki

Zapewni szeroką ochronę dla Ciebie i Twoich dzieci, od następstw nieszczęśliwych wypadków m.in. złamań kości, uszkodzenia palców, rozległych oparzeń. Jeśli ubezpieczysz całą swoją rodzinę, zyskacie także niższą składkę za jedną osobę.

Informacje prawne

Limit w koncie z opłatą miesięczną

RRSO wynosi 26,02% przy założeniach: wypłata limitu 15 grudunia, całkowita kwota limitu 1 500 zł, przez cały okres limit jest w pełni wykorzystany, oprocentowanie stałe 18,5%, całkowity koszt kredytu 1 850,28 zł (w tym opłata za przyznanie limitu w koncie - łącznie za cały okres kredytowania: 72,00 zł, odsetki 278,28 zł), spłata odsetek miesięcznie, a kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania. Te obliczenia przygotowaliśmy na 15 grudnia 2023 roku w oparciu o reprezentatywny przykład przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0zł.

Limit na start

RRSO wynosi 32,09% przy założeniach: całkowita kwota limitu 500 zł, okres kredytowania 12 miesięcy, przez cały okres limit jest w pełni wykorzystany, oprocentowanie stałe 18,5%, całkowity koszt kredytu 640,77 zł (w tym opłata za przyznanie limitu w koncie z opłatą miesięczną - za cały okres kredytowania: 48,00 zł, odsetki 92,77 zł), spłata odsetek miesięcznie, a kapitału jednorazowo na koniec okresu kredytowania. Te obliczenia przygotowaliśmy 5 października 2023 roku w oparciu o reprezentatywny przykład przy założeniu, że koszt prowadzenia konta wynosi 0 zł.

Karty kredytowe

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Silver wynosi 27,61% dla kredytu w wysokości 3 200 zł, całkowita kwota do zapłaty spłacana w ciągu 12 miesięcy wynosi 3 911,42 zł. Oprocentowanie zmienne wynosi 20,5%, całkowity koszt kredytu wynosi 711,42 zł, w tym: odsetki 591,42 zł oraz opłata miesięczna za obsługę rachunku karty kredytowej 10 zł. Kalkulacja z 8.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla karty Gold wynosi 27,33% dla kredytu w wysokości 6 200 zł, całkowita kwota do zapłaty spłacana w ciągu 12 miesięcy wynosi 7 513,15 zł. Oprocentowanie zmienne wynosi 20,5%, całkowity koszt kredytu wynosi 1 313,15 zł, w tym: odsetki 1 123,15 zł oraz opłata roczna za wydanie karty kredytowej 190 zł. Kalkulacja z 8.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Wysokość maksymalnej kwoty limitu kredytowego zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przy przyjmowaniu wniosku o kartę kredytową wymagamy udokumentowania dochodu. Opis dokumentów, które akceptujemy, znajdziesz na www.credit-agricole.pl. Okres bezodsetkowy wynosi: dla karty Standard (Classic) do 54 dni, dla karty Silver do 54 dni, dla karty Gold do 56 dni. Gdy spłacisz całość zadłużenia przed upływem terminu płatności, oprocentowanie dla transakcji bezgotówkowych wynosi 0%. Okres bezodsetkowy to długość okresu rozliczeniowego i stała liczba dni do spłaty zadłużenia liczona od daty generowania wyciągu. Długość okresu bezodsetkowego zmniejsza się w zależności od dnia, w którym wykonujesz transakcje kartą.

Szczegóły dotyczące kosztów związanych z posiadaniem oraz obsługą kart kredytowych są zawarte w Tabeli opłat i prowizji dla kart kredytowych, Tabeli oprocentowania dla kart kredytowych oraz Regulaminie kart kredytowych Credit Agricole Bank Polska S.A. Dokumenty te znajdują się na www.credit-agricole.pl.

Ubezpieczenia

Pakiet Życie, Z myślą o bliskich
Bank oraz nasi partnerzy, prowadzący partnerskie placówki bankowe, występujemy w roli Agenta ubezpieczeniowego. Ubezpieczycielem jest: CA Życie TU S.A. z siedzibą we Wrocławiu. Szczegółowe informacje o zakresie ochrony ubezpieczeniowej - w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela - znajdziesz w Ogólnych Warunkach Indywidualnych Ubezpieczeń (OWU) „Pakiet Życie” oraz w OWU „Z myślą o bliskich. Wysokość składek z tytułu zawarcia umów indywidualnych ubezpieczeń określają Tabele składek ubezpieczeniowych CA Życie TU S.A.

Pakiet na Wypadki, Pomoc dla Ciebie, Pakiet OC
Bank oraz nasi partnerzy, prowadzący partnerskie placówki bankowe, występujemy w roli agenta ubezpieczeniowego. Ubezpieczycielem jest: Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (CATU) z siedzibą we Wrocławiu. Szczegółowe informacje o zakresie ochrony ubezpieczeniowej - w tym wyłączenia i ograniczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela - znajdziesz w: Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) „Pakiet na Wypadki”, OWU „Pomoc dla Ciebie” (zakres ubezpieczenia: „Pomoc ZDROWIE”, „Pomoc DOM”, „Pomoc TELEFON i KIESZEŃ”, „Pomoc KOMPUTER i INTERNET”, „Pomoc SAMOCHÓD”), OWU „Pakiet OC”. Wysokość składek z tytułu zawarcia umów indywidualnych ubezpieczeń określają Tabele składek ubezpieczeniowych CATU. Wymienione dokumenty są dostępne na www.credit-agricole.pl/klienci-indywidualni/ubezpieczenia oraz w placówkach agentów. Informację o przetwarzaniu danych osobowych przez CA Życie TU S.A. oraz CATU znajdziesz na www.ca-ubezpieczenia.pl/pl/dane-osobowe

Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin Pay
Aplikacje Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay są dostępne dla kart, które wydaliśmy. Możesz je pobrać i używać zgodnie z Regulaminami korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach usługi Google Pay i Apple Pay oraz Regulaminem korzystania z kart płatniczych Credit Agricole Bank Polska S.A. w ramach cyfrowych portfeli dostępnych na urządzeniach przenośnych. Dokumenty są dostępne na www.credit-agricole.pl na podstronach płatności.

Apple Pay oraz logo Apple są znakami towarowymi firmy Apple Inc.
Google Pay to znak towarowy Google LLC.
Fitbit Pay oraz logo Fitbit są znakami towarowymi firmy Fitbit International Limited.
Garmin Pay oraz logo Garmin są znakami towarowymi firmy Garmin Ltd.

PAD
Posługujemy się nazwami handlowymi, którym odpowiadają następujące nazwy usług reprezentatywnych: prowadzenie konta, konto osobiste, konto (prowadzenie rachunku); używanie karty, karta do konta (użytkowanie karty debetowej); BLIK (polecenie przelewu); Indywidualna Linia Kredytowa (kredyt w rachunku bieżącym); bankomaty w Polsce, wypłacanie gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie, wypłata gotówki z bankomatu BLIK, wypłacanie środków z Rachunków Oszczędzam i Programów Systematycznego Oszczędzania, awaryjna wypłata gotówki z karty płatniczej (wypłata gotówki), CA24 eBank, aplikacja CA24 Mobile, płatność BLIKIEM (usługa bankowości elektronicznej); karta (użytkowanie karty kredytowej). Wyjaśnienie pojęć usług reprezentatywnych znajdziesz na www.credit-agricole.pl/PAD.

Materiał ma charakter informacyjny.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia