Wygraj w konkursie czytnik e-booków

Na grupie „WyzwanieOszczędzanie” wystartował konkurs, w którym można wygrać czytnik e-booków lub jedną z dziesięciu nagród planszowych. Zadanie polega na opisaniu swojej metody na oszczędzanie pieniędzy. Zabawa trwa do 11 lutego.

Grupa „WyzwanieOszczędzanie” istnieje na portalu Facebook już ponad trzy lata. Założył ją bank Credit Agricole, żeby promować kulturę oszczędzania i świadomego gospodarowania domowym budżetem. Jest to miejsce wymiany doświadczeń, idei i patentów na sprytne odkładanie pieniędzy. Grupa liczy już ponad 6,7 tys. osób.

- Grupę powinien odwiedzić każdy, kto poszukuje inspiracji i motywacji do oszczędzania. A teraz jest jeszcze jeden powód. Przygotowaliśmy angażujący konkurs i atrakcyjne nagrody - mówi Joanna Kosela, koordynatorka kampanii „Wyzwanie Oszczędzanie”.

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy dołączyć do grupy na portalu Facebook. A następnie rozwiązać quiz i odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Jaka jest Twoja najbardziej skuteczna metoda oszczędzania?”. Bank nagrodzi 11 autorek i autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi. Do wygrania jest czytnik e-booków i gry planszowe „Biznes po polsku - strategiczna gra planszowa”. Zabawa trwa do 11 lutego br. Mogą w niej wziąć udział także osoby, które nie są klientami banku Credit Agricole.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia