Terminal płatniczy za złotówkę od Credit Agricole

Obsługa płatności bezgotówkowych jeszcze nigdy nie była tak łatwa i… tania. Przedsiębiorca, który do końca kwietnia zamówi terminal płatniczy w banku Credit Agricole, może dostać go w promocji za 1 zł. Z promocji mogą skorzystać za równo obecni, jak i przyszli klienci banku.

Z roku na rok liczba transakcji bezgotówkowych rośnie dynamicznie. Konsumenci cenią możliwość płacenia kartą czy smartfonem za wygodę i oszczędność czasu, a przedsiębiorcy - za ułatwienie w codziennej obsłudze klientów. Credit Agricole wychodzi naprzeciw oczekiwaniom firm z nową ofertą promocyjną na dzierżawę terminalu do obsługi płatności bezgotówkowych. Z akcji mogą skorzystać zarówno firmy, które posiadają już konto biznes w banku Credit Agricole, jak i przyszli klienci.

- Polacy do tego stopnia pokochali płatności kartą, smartfonem czy zegarkiem, że coraz rzadziej noszą ze sobą gotówkę. Co więcej, jeśli nie mogą zapłacić bezgotówkowo, po prostu wychodzą ze sklepu czy punktu usługowego, rezygnując z transakcji już na samym początku. Terminal do obsługi płatności to zatem niezbędny element prowadzenia biznesu skierowanego do klienta detalicznego i w naszej nowej promocji wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując dzierżawę terminalu na atrakcyjnych zasadach - mówi Robert Knopik, menadżer Zespołu MŚP i Agrobiznesu w banku Credit Agricole.

W nowej promocji klienci, którzy mają terminal lub korzystali z terminala w ciągu ostatnich 12 miesięcy, a założą konto firmowe w banku Credit Agricole, mogą wydzierżawić jeden terminal w danej lokalizacji za 1 zł miesięcznie na sześć miesięcy. Oferta obejmuje rachunki Solista Biznes, Sonata Biznes czy Symfonia Biznes z kartą debetową i aktywnym dostępem do serwisu internetowego CA24 e-Bank lub do aplikacji CA24 Mobile. Nowi klienci zyskują również dodatkowe zniżki: zwolnienie z opłat za prowadzenie konta od otwarcia rachunku i zwolnienie z opłat za przelewy Elixir (w tym do ZUS/ US oraz split payment) wykonywane w CA24 eBank oraz CA24 Mobile przez pierwszych 12 miesięcy. Promocja obowiązuje do 30 kwietnia 2024 r.

Z kolei przedsiębiorcy, którzy w czasie trwania promocji zakupią terminal płatniczy POS w programie Polska Bezgotówkowa, mogą zyskać bon Sodexo na kwotę 200 zł. Promocja obejmuje zarówno nowych, jak i dotychczasowych klientów Credit Agricole. E-voucher można odebrać w Klubie Korzyści w sekcji Moje nagrody przez aplikację CA24 Mobile. Bon można zrealizować przez 10 miesięcy od momentu wystawienia. Promocja obowiązuje do 31 marca 2024 r.

Warunkiem koniecznym przystąpienia do promocji jest podpisanie umowy o terminal płatniczy POS za pośrednictwem firmy Elavon lub banku w ciągu 30 dni od daty otwarcia konta. Z oferty można skorzystać w placówce bankowej, przez infolinię 19019 oraz w aplikacji CA24 Mobile.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia