Nowości na blogu CAsfera.pl w lutym

W lutym na blogu CAsfera.pl pisaliśmy o spędzaniu czasu wolnego z najbliższymi i o rozwoju zawodowym. Zajrzyj do podsumowania, aby nic Cię nie ominęło!

Urlop w 2024 roku już zaplanowany? Sprawdź, kiedy w tym roku warto wziąć urlop, aby w połączeniu ze świętami i dniami ustawowo wolnymi od pracy, cieszyć się długimi weekendami. Warto planować sprytnie!

Jesteś fanem zimy czy raczej z utęsknieniem wyczekujesz wiosny? W zimę możesz odkryć wiele nowych pasji! Zobacz 10 pomysłów, które pozwolą Ci spojrzeć na tę porę roku bardziej optymistycznie.

Żyjemy w zabieganym świecie, gdzie często granice między pracą a życiem prywatnym stają się coraz bardziej niewyraźne. Równowaga jest nam potrzebna do zachowania zdrowia psychicznego. Podpowiadamy, jak sobie z tym poradzić.

Nie ma co ukrywać – życie bez rozrywki byłoby szare i smutne. Jak korzystać z atrakcji nie nadszarpując przy tym domowego budżetu? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

Jesteś zafascynowany swoją pracą czy każdego dnia odliczasz godziny do jej zakończenia? Cała tajemnica tkwi w satysfakcji zawodowej. Przeczytaj nasz artykuł i zbadaj swoją satysfakcję z pracy.

Zima w Polsce może być pełna ciekawych atrakcji! Nawet jeśli aura za oknem nie rozpieszcza, a słońce zachodzi przed godziną 16:00, można się dobrze bawić. Zobacz, jak ciekawie spędzić zimowy urlop w Polsce.

Czy w przyszłości będziemy wykonywać zawody których jeszcze nie znamy? Bardzo możliwe! Dowiedz się, jakie są najciekawsze zawody przyszłości i w jakim kierunku będą rozwijać się poszczególne branże.

Benefity pracownicze nieustannie ewoluują, aby sprostać zmieniającym się potrzebom pracowników. Jakie trendy będą dominować na rynku pracy w 2024 roku? Sprawdź!

Wyróżnij się na rynku pracy! Co prawda proces ten wymaga determinacji, zaangażowania i ciągłego rozwoju, ale warto. Poznaj 7 kluczowych sposobów, które pomogą Ci pokazać się z jak najlepszej strony przyszłemu pracodawcy.

Sprzątamy rzeki i chronimy klimat. Już niedługo, bo na przełomie kwietnia i maja startuje Akcja Czysta Odra. To już trzecia edycja! Dołącz do tysięcy wolontariuszy i pomóż nam zadbać o planetę.

Takiego miejsca na mapie Warszawy jeszcze nie było. Otworzyliśmy pierwszą placówkę flagową! Nie jest to zwykła placówka – znajdziesz w niej wystrój nawiązujący do natury, wygodne fotele i atrakcję specjalną, o której przeczytasz w artykule.

Zadbaliśmy też o artykuły dla przedsiębiorców:

Chcesz, aby klienci znali Twoją markę? Zacznij od budowania świadomości i zadbaj o pozytywny wizerunek firmy – zapewni Ci to lepszą rozpoznawalność i przewagę konkurencyjną. Sprawdź!

Budowanie wizerunku firmy wpływa na zaangażowanie pracowników, wzmacnia ich lojalność oraz wydajność. Zobacz, jak zaplanować i wdrożyć employer branding w swojej firmie.

Tańsza energia w gospodarstwach rolnych? To możliwe! Zajrzyj do artykułu, w którym podpowiadamy, w jakie technologie warto zainwestować.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia