Nawet 8 proc. na Lokacie Powitalnej dla nowych klientów

Wracamy z ofertą Lokaty Powitalnej z podwyższonym oprocentowaniem. Już od dzisiaj klienci, którzy otworzą u nas konto mogą skorzystać ze specjalnej oferty i założyć lokatę na 8 proc. Promocja potrwa do 29 marca br.

Od 1 marca klienci, którzy otworzą jedno z naszych kont: Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE! będą mogli skorzystać z promocyjnej oferty 180-dniowej Lokaty Powitalnej na 8 proc.

Wystarczy, że przez cały czas trwania lokaty utrzymają zgodę na oferty marketingowe oraz w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: przynajmniej raz zalogują się do aplikacji CA24 Mobile i co najmniej dziesięć razy zapłacą BLIKIEM lub kartą do konta.

- Chcemy zachęcić klientów do aktywnego zarządzania swoimi oszczędnościami, dlatego wychodzimy z ofertą, która wyróżnia się na rynku i pozwala wypracować konkretny zysk - mówi Hanna Niemiec-Kłak, manager Zespołu Produktów Oszczędnościowych.

Można otworzyć tylko jedną lokatę w ciągu 14 dni po otwarciu konta - w naszej placówce lub w aplikacji CA24 Mobile. Na lokatę można wpłacić od 1 tys. zł do 25 tys. zł. Z oferty nie mogą korzystać klienci, którzy mieli u nas konto osobiste w ostatnich dwóch latach.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia