Nowości na blogu CAsfera.pl w kwietniu

Korzyści płynące z przydomowego kompostownika? Jest ich wiele! Proces kompostowania przynosi korzyści dla domowego budżetu, jak i dla środowiska. Zobacz, od czego zacząć.

Zielonej dżungli w domu mówimy tak! Badania dowodzą, że obecność roślin w naszych wnętrzach może pozytywnie wpływać na poprawę jakości naszego życia i zdrowia. Postaw na więcej zieleni w domu!

Motyle i pszczoły w ogrodzie niezaprzeczalnie dodają mu uroku. Warto wprowadzić do swoich ogrodowych aktywności skuteczne metody, które będą magnesem dla tych pożytecznych owadów.

Wyobraź sobie śniadanie przygotowane z warzyw zebranych prosto z Twojego ogródka. Czy może być coś lepszego? Zobacz, jak krok po kroku przygotować własny warzywniak.

Wydawać i oszczędzać warto uczyć od najmłodszych lat. Z Kontem dla Ciebie JUNIOR wprowadzisz dziecko w świat finansów. To proste!

Stwórz zieloną oazę w samym centrum miasta – na swoim balkonie! Ciesz się własnymi warzywami, kwiatami czy ziołami. Sprawdź, od czego zacząć.

Lato na świeżym powietrzu? Postaw na zrównoważony ogród, który pomoże zadbać o środowisko. Dowiedz się jak to zrobić.

Coraz więcej Polaków i Polek czyta książki – Co czytamy i w jaki sposób? Oto najważniejsze wnioski wynikające z raportu Biblioteki Narodowej.

Czytelnictwo to jedno z najpotężniejszych narzędzi kształtujących umysł i charakter człowieka. Sprawdź, jak ważną rolę pełni w trakcie ich rozwoju najmłodszych.

Codziennie spędzamy wiele godzin przed ekranami, przez co coraz więcej osób doświadcza „cyfrowego wypalenia”. Pomóc może nam... czas spędzony z książką.

Odkryj 10 wyjątkowych książek kulinarnych, w których znajdziesz przepisy na pyszne potrawy, a przy tym mnóstwo zabawy smakami oraz inspiracji z filmów, powieści czy innych zakątków świata. Smacznego!

Zapraszamy do nieustającej debaty o książkach i filmach. Czy każda powieść może otrzymać dobrą ekranizację?

Jaką książkę wybrać na prezent? To pytanie, które często sobie zadajemy, gdy szukamy idealnej lektury na prezent. Sprawdź kilka naszych rekomendacji.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia