Przenieś konto do Credit Agricole i zyskaj nawet 400 zł

Wystartowała nowa promocja w Credit Agricole. Klienci, którzy zdecydują się przenieść swoje konto do tego banku, mogą zyskać nawet 400 zł.

Credit Agricole proponuje za przeniesienie konta nawet 400 zł. Wysokość premii zależy od wysokości wpływów na konto. Jeśli wpływy wyniosą min. 1 tys. zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy, klient otrzyma 100 zł premii, z kolei jeśli w każdym z trzech kolejnych miesięcy wpływy wyniosą min. 4 tys. zł, premia wyniesie aż 400 zł. Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 r.

- Nasi doradcy zajmą się procesem przeniesienia konta z dotychczasowego banku klienta do Credit Agricole. To pozwala klientowi zaoszczędzić czas, ograniczyć formalności do minimum i co ważne, zyskać nieco dodatkowej gotówki - mówi Anita Krupa, Segment Manager w Credit Agricole.

Konto dla Ciebie to flagowy produkt banku Credit Agricole. Klienci mogą go mieć za darmo – nie płacić za jego prowadzenie, kartę wielowalutową do konta oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Żeby skorzystać z darmowego konta, wystarczy, że co miesiąc na ich konto wpłynie minimum 1 000 zł i wykonają 1 płatność kartą, również przez Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay lub BLIK.

Oferta banku

Twoja opinia
 
OpiniaTwoja opinia